Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja zrobiłam pyszną zupę - krem z cukinii (dla nas) 🙂 W zasadzie to Stasiek za jakiś miesiąc-dwa też już ją będzie mógł jeść więc jak zjem to spiszę 🙂
A Stasiek nadal śpi 😮 Coś mu się przestawiło, normalnie w dzień śpi max pół godziny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia zjadła dzisiaj ze smakiem dzisiejszą papkę marchewkowo-ziemniaczkową, uśmiechała się i popiskiwała radośnie. Ja nie muszę małej zabawiać przy jedzeniu, sama otwiera dziobka, jedyne co do niej gadam to, że zupka jest dobra, mniam mniam itd.

Ja na razie nie ruszam kapusty, tylko jak robiłam mężowi taką na maśle z koperkiem to próbowałam na słoność i miękkość, nic nie było po małej ilości. Natomiast w święta, ale nie pogardze kilkoma pierożkami z kapustką i grzybkami lub pieczarkami oraz pasztecikami mojej babci (wersja mała podł użna bułeczka drożdzowa z kapustą i grzybkami/pieczarkami).

34
Olcia rwie się do klawiatury i wystukała powyższą liczbę 😉

Nad tymi puzlami piankowymi tez zastanawiam się, bo póki co Olusia bawi się na kocykach,ale takie puzle można pewnie przetrzeć na mokro, a kocyki po kilku dniach trzeba prać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, wrocilismy od lekarza, wyniki krwi idealne, mocz troszke metny ale zapytala czy Dawiś pije duzo, a on malutko pije i kazała wiecej soczkow, herbatek podawac. Do chirurga juz nie musimy isc bo mamusia zaczela masowac i skórka elegansio juz schodzi (jestem specjalistka od pisioraczkow 😜). Tylko kardiolog pozostaje ale bylam u tej innej nie przewrazliwionej i powiedziala ze cos tam slychac ale bardzo delikatnie i zebym sie ne martwila 🙂
achas, dzwonila do mnie kolezanka z pracy ze szefowa siedzi w Egipcie i dopiero wraca pod koniec przyszlego tygodnia a chce byc jak ja wroce do pracy i mam jeszcze jeden dodatkowy tydzien laby 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superasnie z Dawidosem!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
no i masz fuxiaro 🙃 🙃 caly tydz jeszcze z Synusiem!!! Ja kapustke wcinam, spokojnie bez opychania sie ale jem. z golebia nie cala ale wiekszosc zjadalam 😁 ooo wlasnie golabki machne w pryszlym tyg. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki, nasmarowalam ale plakal dalej, wcisnelam go w spiworek, dalam cycka i spi. W sumie odpadlo mi kapanie 😉 nie jest zle 😉 jutro szczepienie, ja pintole... zeby szczepienie... zapytam doktorka moze ma jakis tajemiczy srodek na marudera 😉 bo ten zel to tylko uspokajal niuncia jak smarowalam wyssal wzsytko ijazda od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, super że z Dawidkiem wszystko ok 🙂 To teraz możesz cieszyć się jeszcze 1 tyg. laby.

Dziewczyny, ja czasami myślę, jak to będzie wrocić do pracy, u mnie to będzie po 1,5 roku (L4, macierzyński, urlop wypoczynkowy i wychowawczy), najgorsze, że oprócz ludzi z biura, to połowy jak nie więcej pozostałych nie znam, wymienia się obsada co rusz, a szkoda tyle fajnych osób znałam. Mam nadzieję,że wreszcie los się do mnie uśmiechnie i znajdę lepiej płatną pracę, najlepiej w biurze.

Komsi, może faktycznie to nie ząbki, bo powinno co nieco pomóc, może pogoda wpływa tak na Maxymka albo kupsko w brzucholu ciśnie.

Oj ja też nie mogę się doczekać świąt, ja staram się jeść wszystko, ale z umiarem,bo inaczej umieram z przejedzenia, a jak przybędzie kilka kg to co, do Wielkanocy albo następnych świąt BN zrzuci się...hehe. W tym roku ja będę robić prawie wszystko na święta, jedynie zamówię u mojej babci pierogi (w tym roku nie robię), paszteciki i pasztet,u mojej mamy makowiec, a tatuś zrobi ćwikłę...mniam. Keks wyprobowałam w zeszłą niedzielę i nie skromnie powiem, że wyszedł i był pyszny, jeszcze przed świętami muszę przetestować kruche ciasteczka i pierniczki. Z kolei babcia męża się niech nie tyka, bo przynajmniej wszyscy zjedzą ze smakiem i nie tak tłusto.

Zmykam do mężunia. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...