Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też przez długie lata panieństwa nie miałam tv i bardzo mi z tym było dobrze. Po ślubie dostaliśmy telewizor, ale właściwie to oglądamy cokolwiek raz w tygodniu - jakiś film w piątek. Jak jeszcze nie było Staśka to czasem podłączaliśmy jeszcze laptopa i oglądaliśmy jakieś dvd. Telewizor mi zupełnie do szczęścia nie jest potrzebny 🙂
Wróciliśmy ze spaceru. Odkryłam jak przedłużyć spacer z wózkiem - wystarczy zauważyć kiedy Stasiek zaczyna się budzić i zacząć do niego gadać zanim zacznie płakać. W sumie mamy już spacery półtoragodzinne: pół godziny spokojnej obserwacji, pół godziny snu i kolejne pół godziny przyglądania się jak matka robi za małpę: gada do wózka, śpiewa do wózka a w chwili kryzysu biega z wózkiem żeby sceneria się szybko zmieniała 😉 Ludzie też mają interesujący widok 😉
A co do prezentu to my chyba kupimy Staśkowi pierwszego miśka, a od dziadków dostanie chyba audiobooka: Kubusia Puchatka czytanego przez Gajosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już kupiliśmy taką matę, ale Stasiek jakoś sobie na razie na niej nie radzi - za duże tarcie czy jak. Zdecydowanie bardziej sprawdza się na razie kocyk polarowy rozciągnięty na rozłożonej sofie. Tyle że za moment będzie już niebezpiecznie na sofie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek mówisz o takiej macie jak ja kiedyś pisałam ze chce kupić. W sklepach nie mogę dostać takiej 10 na 10. Są tylko 16 na 16 albo 5 na 5. Na allegro kiedyś widziałam taką ale wysyłka tyle kosztowała co sama mata. Ale jak nie kupię w sklepie to zamówię na allegro.
A jaką chcesz kupić bo są różne rodzaje, literki z cyferkami albo zwierzątka itp
Jak znajdziesz jakieś fajne to daj znać

Dostałam te pampersy wczoraj i muszę stwierdzić ze są bez szału.

Kurcze mam dylemat Piotruś nie używał wogule smoczka a teraz mu się zachciało ale ja mu już nie chce dac. Wcześniej jak mu chciałam dac smoczek to w taką histerię wpadał ze nie mogłam dac sobie rady a teraz coś mu się odwidziało. A teraz leży w wózki i ciupie róg kołderki zamiast smoczka tylko jak mu dałam smoczek to on nie umiał go trzymać w buzi a ja mu go nie będe trzymała. A poza tym jak się teraz nauczy ze smoczkiem zasypiac to potem jak mu w nocy wypadnie to będe musiał wstawac i mu go wkładac do buzi a tak całą noc przesypia bez wstawania. Zasypia o 20 a budzi się o 7 lub 8 i sobie leży i czeka aż mu zrobię mleczko. Co wy o tym myślicie dobrze robię że mu smoczka nie chce już dawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek widze ze dada króluje 😉 sliczna Agusia - golasek 😘

Madzia jak chce to mu dj, odzwyczajanie nie jest az tak straszne. Moja Kamiska miala 1,5 roku, poprostu zabawilismy sie w wyrzucanie przez okno(oczywiscie smok zostal na parapecie) ale pozniej sie jej tlumaczylo ze sama wyrzucila itp...a w zamian dostała super kubeczek do picia. Fakt kilka wieczorow bylo troszke marudzenia ale sie udalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Hmmm... jak wepchnąć łyżeczkę do dzioba w którym już jest cała piącha??? 😲 😮 🥴 🤔


ja to robię tak: kucam koło Młodej, jedną ręką lekko przytrzymuję jej rączki, w zębach trzymam jakąś grzechotkę, a drugą ręką wkładam łyżeczkę do dzioba 😁 😁 😁
moje dziecko leży nieruchomo tylko wtedy, gdy coś jej wybitnie smakuje. Np. deserki 🙂 ma to po mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie! Ann, jako nasz forumowy ekspert w dziedzinie jedzenia BIO - czy mogłabyś napisać jakiś krótki tekst na ten temat? Dlaczego warto kupować albo robić samemu BIO produkty, jakie są zasady ich robienia, na co uważać itp.?

Oczywiście tekst poszedłby na bloga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, skrobnę coś, ale to będzie raczej odzwierciedlenie moich poglądów na jedzenie niż rzetelna wiedza. Mogę napisać na co ja zwracam uwagę, ale to nie znaczy że to będzie komplet rzeczy na które zwracać uwagę należy 🙂
Tak w ogóle to mnie korci żeby wymyślać jakieś przepisy na tego bloga, ale dopóki ich nie wypróbuje na Staśku to chyba nie ma sensu. No a jestem o miesiąc za Wami, na razie mogę tylko uczciwie wrzucić przepisy na domowe słoiczki i komentarz które jabłka Staśkowi najbardziej smakowały a reszta musi poczekać na swój czas.
Kwasiek, tego się obawiałam, że tak będzie wyglądać to nasze jedzenie 😮 A co do piąchy to niestety teraz jak Stasiek jest w dobrym humorze to piącha natychmiast ląduje w paszczy, jedną ręką nie utrzymam obu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...