Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wijam sie dalej, koncze nadawanie, odezwe sie sms z kliniki jak dam rade... to do next time. Jeszcze poede w domu, potem pojedziemy i nie dam sie wygonic Przyczepie sie do kaloryfera. pomyslcie troszke o mnie czasami. Buzki
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążoweciężarne - edytuj post



to tak w ramach wspomnien, mnie znowu naszlo....
dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek nie nie robilam tej zupy.Znalazłam ten i inne przepsy w gazecie, ktora kiedys dostalam od mamy.Bede miala wiecej czasu to wstawie pozostale.

Dziewczyny Mloda dostaje od babci lozczeko turystyczne na mikolaja, ktore jednoczesnie bedzie pelnilo role kojca.Czym sie kierowac w jego wyborze?

Musze Wam powiedziec, ze wizyta tesciowki przebiegla calkiem milo i w sumie bez nerwow.Ona fajna babka jest, tylko nie lubie jak sie glupio wymadrza, ale dzisiaj byl luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, tęskni Ci się? 😉

a ja jednak polazłam spotkać się z koleżankami 😉 posiedziałyśmy, pośmiałyśmy się, zeżarłam frytki, wypiłam herbatkę i do domu 😉 Młoda z tatusiem grzeczniutka, jeść nie chciała, nawet się kimnęła godzinkę. Obudziła się na cyca jak wróciłam 😉

Zuziaku, widzę, że Kubuś uczy Zuzię raczkowania 😁 😁 😁 super!

kolacji już żreć nie będę, bo nie zmieszczę. Wskakuję pod prysznic, a później moje ukochane, cudowne, wygodne łóżeczko 😜

branoc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja edytowałam trochę Twój przepis, mam nadzieję, że się nie obraziłaś 🙂

co do łóżeczka turystycznego, to patrz na maksymalne obciążenie. Do niektórych łóżeczek dodają fajne uchwyty do nauki wstawania, np tutaj http://allegro.pl/arti-medium-lozeczko-turystyczne-kojec-gratisy-i1306023739.html Jeżeli łóżeczko ma spełniać funkcję kojca, to zwróć uwagę na otwierany bok. Zwykle otwiera się krótszy, ale są i takie z otwieranym dłuższym bokiem, np tutaj http://allegro.pl/chicco-kojec-lozeczko-spring-turystyczne-4kolory-i1316769291.html
albo taki kojec - kojec http://allegro.pl/kojec-berber-kaja-lozeczko-turystyczne-moskitiera-i1306079033.html albo http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-berber-horn-moskitiera-i1306450295.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku od ktorej Ty juz jestes na naogach??Kurcze to nie dobrze, moze te frytki zaszkodzily.Trzymam kciuki za polepszenie i pamietaj, ze na rewolucje zoladkowe najlepsza pepsi.

My dzisiaj po dziwnej nocy.Julka obudzila sie o 1 co jej sie nie zdarza, a pozniej o 6 i juz po spaniu.Pamietacie jak moglysmy sobie w ciazy pospac do 11, ale to byly czasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kochane :*
no fajne czasy 🙂 ale ja nie narzekam 😁 hehe idę spać kiedy chce pobudke mam punkt 8 😜 potem przebranie pupy i flacha 😁 i mogę się położyć z Zuzią w łóżku ale przeważnie już mnie ciągnie do brzuszka 🙂 i wstaje robie kawe i siedze przed kompem 😁 hehe

Kwasiek maskotka bardzo mi się podoba 😁 bedzie dobra jak zacznie raczkować 😁 tyle że na baterie nie wyrobie 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Olcia wczoraj, co bardzo rzadko się jej zdarza, obudziła się ok. 23, przewinęłam, dałam cyca i po kilku minutach już spała. Następna pobudka już była dzisiaj po 6.00 i też nie śpi. Obecnie marudzi w leżaczku obok mnie, ale niech trochę pojęczy, bo jest najedzona, przed chwilą przewijałam, więc albo jest śpiąca albo chce wydostać się z leżaczka, żeby się kulać, a je chce zjeść śniadanie, a właściwie już zjdałam i została mi jeszcze kawka.

Wczoraj tak głowa mnie bolała, że zamiast 2 łyżeczek inki, wsypałam 1,5 i dodałam 0,5 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, o dziwo przeszło - nie wiem czy sugestia, że zawsze kawa pomagała mi na ból głowy, tabletki to już była ostateczmość.

Waja, dobrze że spotkanie z teściówką przebiegło miło.

Zmykam, bo mi dziecko zaczyna się wściekać i trze oczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka wlasnie padla.Moje dziecko jak o godzine wczesniej polozy sie spac to godzine wczesniej wstaje i godzine wczesniej idzie na kimanie.Wszystko musi sie zgadzac w jej rachunkach snu, a wczoraj byla juz taka padnieta po odwiedzinach, ze nie mielismy serca jej dluzej trzymac.

Anulka to jak tak lubisz Puchatka to jest taka fajna zabawka i podobno jest rewelacyjna juz wklejam linka Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
KOmsi jak zaczelam Twojego posta czytac to zglupialam, jaki szpital a pozniej sie skapnelam jak dodalas ze cie na wspominki bierze 😁

Zuziaku zabawka super i widac ze Zuzka sie zainteresowala 🙂 a tatus dzielnie walczyl ze slinotokiem 😉

Kwasiek i jka tam przeszlo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba przeszło. Tzn. nadal jakoś mi dziwnie, ale już tak nie boli.
Młoda zaszalała... obudziła się o 2 i zasnęła o 4:30... do 3:30 ja z nią siedziałam, a później mąż. teraz jest śpiąca, ale co z tego, skoro jakiś sąsiad od godziny 8 wierci w ścianie? 🥴 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj przyszła do mnie karta zniżkowa z apteki "dbam o zdrowie". Zapisywałam się tam w związku z programem "dla mamy i maleństwa", bo są sporo tańsze leki i inne bajery.
np. VitaD w kapsułkach z 19,50 na 16,50
mleko NAN Pro 2 600 g z 28,50 na 21,50
mleko NAN pro DOBRANOC (z jakimś kleikiem ryżowym) z 20,50 na 15,50
balsam ochronny do ust OILLAN (dla mamy) z 18 na 13,50
krem na rozstępy AA Therapy z 32 na 24 zł.

Więc wg mnie bardzo fajne promocje : na kartę czeka się 2 tygodnie - to jest jedyny minus...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja, ja dostałam razem z kartą spis aptek, które są w tym programie. Niestety blisko mnie nie ma takiej, ale mąż w drodze do pracy mija chyba wszystkie pozostałe, więc nie jest najgorzej 😉 😁
Hm. na mojej karcie na odwrocie jest napisane "nie dotyczy zamówień z apteki internetowej" 🤔

Dziewczyny, razem z marudzącą w pokoju obok Agniesią prosimy o dzisiejsze głosiki - niewiele nam brakuje do 6 miejsca 😁 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2455
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zupinka się gotuje, mała jeszcze śpi, więc mam chwilę dla siebie 🙂

Kwasiek, ale to jest tylko internetowa apteka?

Waja, widziałam już tego Kubusia, fajny,ale cenę też ma ładną pomimo, że jest na allegro, w sklepie pewnie trochę drożej. Chociaż ten Zuzkowy wydaje się fajniejszy, może dlatego że raczkuje 🙂

Te pytanie już chyba niedawno padło, ale co kupujecie swoim pociechom na Mikołajki i pod choinkę?
My na Mikołajki chcemy kupić Olci zabawkę-telefon komórkowy, mam nadzieję, że będzie odpowiedni do jej wieku, bo tak jest zajarana naszymi telefonami, aż macha szleńczo łapkami, żeby jej dac na chwilę do rączki. A pod choinkę to jeszcze zastanawiamy się, ale podobnie jak Zuziek chciałabym jeszcze jedną pościel 3-elementową (najlepiej z Kubusiem Puchatkiem...hehe), chodzi tu o żeby był na zmianę ochraniacz, bo poszewki na pościel są 2 szt. na zmianę, trzecia nie zaszkodziłaby, ciuszki zawsze też przydadzą się. Trzeba jeszcze w imieniu Olci napisać list do św. Mikołaja i przekazać dziadkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...