Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamuśki.
A u mnie szalony weekend i caly tydzien. Praktycznie cale dnie spedzam u tesciow z Bartkiem, pokoj małego już jest prawie zrobiony 🙂 Maly zachwycony pobytem u tesciow bo 2 braci meza i tescie piastowali malego wiec Bartek caly w zachwycie ze tyle osob, caly dzien tylko usmiech na buzce 🙂 nawet do spania nie marudzil tylko polozony do wozika zaraz zasypial. A do domu wracalismy tylko na kapanie malegi i spanie 🙂 Wiec w nastepnym tygodniu czeka nas przeprowadzka 🙂
Jutro impreza rodzinna dziadkowie maja 55lecie, wiec zrobilismy z Bartka zdjecia taki dosc duzy obraz i kurcze tak to slicznie wyszlo ze az zatrzymalabym to dla siebie, ale fundniemy sobie taki obraz z nasza 3 na gwiazdke 🙂

A w zwiazku z tym robiebiem pokoju i impreza to dobre 4 dni ciagle w jezdzie do Poznania, a to po dzwi a to po farne a pozniej jeszcze na gielde odzieżowa i cholerka tak zaszalalam ze na ciuszki malego 300zl poszlo, ale na cala zime ma ciuszków i pozniej sobie tez nie zalowalam a przebitka cenowa w sklepie jest straszan np plaszcz który kupilam na gieldzie za 69zl w sklepie kosztowal 199zl !! I maz tez szalal wiec ciuchow mamy ze ho ho 🙂 dawno tak nie szalelismy 😉

Dzis fundne sobie jeszcze kosmetyczke a jutro fryzjera.
A najlepsze jest to ze kupilam sobie kostium na ta impreze a wczoraj na gieldzie wpadla mi w oko sukienka i teraz nie wiem co zaloze bo w tych dwóch rzeczach czuje sie bardzo dobrze 🙂 eh dylematy kobiety....
Bartek dzis mial troche kiepska nocke, spal ale pol nocy prezyl nozki i ewidentnie mial wzdecia wiec nie spalam tylko masowalam mu brzuszek Moj biedulek kochany 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już wspominałam że mama kupuje pościel dla małej bo trzeba zmienić wygląd bo baldachim już za niedługo Zuzka bedzie ciągnąć i zrywać :P a siostra kubek nie kapek jakiś lepszy a my jeszcze nie wiemy co Zuzce kupimy :P na pewno nic z zabawek bo ma ich multum i połową się nie bawi pewnie coś pożytecznego i coś co się przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka o wiele lepszy humor i wogole z tesciowa dobrze sie dogaduje i zupelnie inna tam panuje atmosfera a tez tescie z checia malego bawili jak my w Poznaniu szalelismy 🙂 a maly nawet ani nie zaplakal jak byl z nimi 🙂

A i jeszcze kupilam malemu kombinezon na zime (alki pajac na zime juz ma ) kurteczka i spodenki i zaplacilam na gieldzie za to 39zl a tez ten sam w sklepie 85zl, kurcze niezle sobie zarabiaja takie sklepy, bo na gielde niestety kazdy wejsc nie moze, trzeba miec karte wejsciowa a to tylko dla tych co posiadaja sklepy odziezowe i tylko 2 osoby na taka karte moga wejsc, a ze kumpela miala kiedys sklep,ale zamknela a karta zostala to pozyczyla tylko zawsze jest ryzyko czy przy wejsciu sprawdza karte z dowodem czy wystarczy tylko karte pokazac, ale sie udalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia no to fajnie, ze powolutku wszystko sie uklada.A jak tata zaakceptowal Twoja decyzje?

dziewczyny w Lidlu jest odziez niemowleca od dzisiaj sie zaczyna promocja.Ubranka z bohaterami disneya(kubus puchatek i chyba Myszka Mikey-swoja droga moja ulubiona postac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zapisałam się do superpharam. Ja u siebie mam całkiem nie daleko jakieś 20-30 min. drogi spacerkiem. Będę musiała podejść na dniach z formularzem i wystawią mi wtedy kartę, bo zawsze kilka zlotych tam kilka złotych tu, a najfajniej, bo są można taniej kupić zestawy świąteczne, jak już jakiś jest tańszy ok. 30 zł no dla mnie bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj będę w Lidlu, więc przy okazji zobaczę te zestawy, miały być też kombinezony zimowe za ok. 45 zł.

No właśnie Kicia, jak tata przełknął Waszą przeprowadzkę? W sklepach mają niezłą przebitkę, a już na dzieciach to koszą jak za zboże, takie ceny że głowa mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi rodzice chyba mysla ze sie nie wyprowadzimy, bo jakos jeszcze jestesmy u nich i jak narazie nic wedlog nich nie wskazuje na wyprowadzke a tate nie widuje bo pracuje do 19 a w tym czasie jest kapiel bartka a pozniej spanie.

Za chwilke idziemy na krotki spacer bo pogoda taka zmienna a jeszcze w kwiaciarni musze zmowic taki maly. bukiecik kwiatow dla bartka i wreczy dziadka na imprezie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my w ogóle dzisiaj idziemy to teściów i zostajemy tam do niedzieli 🙂 trzeba pomóc teściowej bo jutro ma 50-te urodzinki i dzisiaj wszystko trzeba ogarnąć posprzątać porobić sałatki itp. oczywiście impreza się przedłuży do soboty a w niedziele obiad u nich jemy to już spakowaliśmy się i "wyprowadzamy" do niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jacie krece swietna ta pocsiel i cenowo nawet nie drogo, moj maly uwielbia tygryska a wiec i posciel w tygryska bedzie i juz mamy prezent na mikolaja 🙂

A swoja droga ciekawe co synus z tatusiem wrecza mamusi w wigilie na imieninki 😜 😜 hihi a pozniej jeszcze moje urodzinki dzien przed sylwestrem 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie bo jak na kubusia puchatka to ta posciel jest stosunkowo tania.Niestety dla mnie za duza.
To widze Kicia, ze u Was koncowka roku to goracy prezentowy okres i nie tylko ze wzgledu na swieta.My tak mamy na przelomie maja/czerwca:urodziny meza, tescia, dzien matki, dzien dziecka, urdziny Juleczki i moje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Ale fajniutka pościel 🙂 Dzięki Waja 🙂 Nawet nie tak drogo, ale jeżeli dobrze przeczytalam to bez ochraniacza, ale nawet z nim będzie i tak taniej niż w sklepie. muszę potem doczytać.

ochraniacz jest na innej aukcji tego gościa. Kosztuje tyle samo, co cała reszta pościeli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze tu sie świątecznie zrobiło szał zakupów już się zaczął. My mamy 4 dzieci do obdarowania. Dla mojej chrześniaczki czekam na ta lalkę w biedronce za 75 zl a dla reszty nie wiem. Dla chrześniaczki męża wraz z szwagierka kupujemy na spółke stolik edukacyjny to jest drogi jak na jedna osobę. Dla rocznego dziecka moze cos takiego http://allegro.pl/laptop-mowiacy-po-polsku-na-roczek-nowosc-i1316173903.html i zostanie mi jeszcze 5 letnia dziewczynka.

Piotrus znów chory cała noc kaszlał, rano miał gorączkę a nosa leci jak z kranu 😞 ale miałam spokoju całe 2 tyg. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 No Madzia to nie dobrze,że Piotrus dalej choruje, ja zaraz ide zupe warzywna zrobic skoro Kubus spi 😉 od 11, moja mam w pracy, a wróci wieczorem to bedzie miala cos cieplego 😉 na swieta planuje Kubus Kubusiowi jakies ciekawe zabawki, bo nie ma az tak duzo. A jak jest przebierany to nie lubi, ale jak rozbierany to sie smieje na glos, bo ma łaskotki;D he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...