Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie zawsze w czasie wysiłku, tylko nasila sie bardziej, byłam raz u lekarza i nic nie było słychac, ale wtedy bólu juz nie było, moze faktycznie sobie kupie, teraz wziełam ibum, zobaczymy czy pomoze, ja nie raz tak miałąm tylko teraz ciagle boli. Kiedys to jak reke do góry wyciagałam to był straszny ból w tym miejscu ale mijał, teraz sie utrzymy=uje ale nie straszny ból tylko taki dokuczliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu jestem trochę mnie nie było ale komp już działa, trochę tego naprodukowałyście ale już dzisiaj nie zdołam nadrobić bo muszę iść pracować.

Piotruś nadal chory i znów muszę siedzieć w domu z nim. Dobrze ze choć pogoda kiepska to nie jest żal ze siedzimy w domu.
Wiecie jak to jest z ząbkami bo Piotruś ma 2 dolne ząbki ( jeden już taki konkretny a drugi na 2 mm) i na górnych dziąsłach na miejscu 2 lewej zrobiło mu się sine dziąsło. Całe dziąsło od wewnątrz i zewnątrz jest ąz granatowe a nie widzę żeby tam kluł się ząbek. A możliwe jest ze teraz jako 3 ząbek szła by mu 2 górna a nie jedynka?

Angela a mierzyłaś sobie ciśnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Angee to masz zajebiscie niskie cisnienie. tez jestem niskocisnieniowiec, zanim wyprowadzilam sie do de to lykalam takie tanbsy w takich momentach gutron chyba sie nazywaly.nigdy nie zapomne tego uczucia jak mi sie cisnienie podnosilo, mialam wrazenie ze mi sie wlosy na glowie od cebolek podnosza w gore 😉
jak zamieszkala tu to mam cisnienie w normie 😉hehh to ten "slodki" jezyk wprowadza mnie w wyzsze - dla mnie normalne- cisnienie;d do lekarza lepiej sie przejdz bo padniesz kiedys, a mezatego pod reka nima i zeby klopotu nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo my po wizycie koleżanki 🙂 ta mała to istny pulpet wyobraźcie sobie że ona ma 2,5 miesiąca i waży 6100g moja Zuza chyba tyle waży ciągle jej się ulewa 😞 jutro idzie z nią do lekarza bo raz była i kazała jej dawać mleko bebilon (na ulewanie) nie pamiętam nazwy dalej ale po jedzeniu non stop ulewa do następnego karmienia 🤔
zdjęcia wam pokaże 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jest tani bo kosztuje 22 zł i mi starczał na ok 2 tyg tylko ze ja dawałam połowe porcju bo mi wystarczyło. Nazywa Nutricion. Daje się do bardzo mało, w nim jest miareczka moze 0.5 ml ja dawałam 2 na 120 ml. Bardzo go sobie chwaliłam bo Piotrus tak bardzo ulewał a nawet wymiotował a jak mu go dałam do mleka to tylko trochę mu się czasem ulało. Bebilon na ulewanie tez jest gesty wiec na pewno bardziej kaloryczny od zwykłego mleka. A ten zageszczacz jest do zwykłego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...