Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WB to żeś teraz powiedziała o tym certyfikacie!!! 😮 😮 😮 😮 masakra 🤢 szczerze nigdy nie zwracałam uwagi na to czym bawią się dzieci jeśli tylko nie było to za małe żeby mogło się tym zakrztusić 🤔

moje dziecię śpi od 1,5h 🤔 ciekawe kiedy wstanie! ostatnia jej dżemka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laski help,
maxym chyba zarazil sie od dawidka troche. Bo cieknie mu z nosa jak woda, nie ciagle ale czesto. Kaszelek taki smieszny krotki, dostal juz homeopatyczne granulki w aptece kupilam. no a moje pytanie czy moglabym podac mu mleko jego z dodatkiem miodu?? jak myslicie?? rano dalam mu wode z miodem i cytryna oczywiscie wszystko w nieprzesadzonych ilosicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek moj Bartoszek też uwielbia takie zabawy z tatusiem i dlatego tez mamy mega problem, bo synek kojarzy tate tylko z swietna zabawa i nie ma sposobu aby zasnal gdy tata go usypia bo jest jeden wielki rykk i krzykkk, a gdy tylmko ja Bartka wezme i przytule to juz spi w sekunde..
I tak tez dzieje sie w nocy gdy Bartek sie obudzi i zobaczy ze tata nad nim stoi to juz oczy jak pięć złotych i zabawa, a ze to srodek nocy to nic nie szkodzi....

Takie sa skutki gdy tata spedza z malcem nie za duzo czasu, ale niestety praca tez jest wazna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi dzieki za info, matko swieta!!! No to teraz aby mu przeszlo, i niestety miodziku nie dostanie. Kurde a ja z rana wyczytalam gdzies ze mozna dawac o i by bylo dalam z ta cytrynka i woda, ale tak jak juz pisalam odrobine cytryny i miodu. Spoko mam terz tylko nadzieje, ze mu nie zaszkodzilam do tego wszystkiego. Spi, podlozylam mu dzis poduszeczke zeby mial troszke wyzej. 🥴
Bidulek. Mam nadzieje ze te granulki pomoga 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma za co Komsi akurat jestem na etapie tematu podawania miodu u niemowlaków , bo moj genialny tata chciał mojemu brzdącowi podac na smoczku miód by go przytrzymał 😮 bo sam nie potrafi ehhh szkoda słów i tez mu szybko wybiłam takie pomysły z głowy i podsunęłam m.in. ten artykuł

i na pewno odrobina mu nie zaszkodzi oto bym sie nie martwiła
pozdrawiam i zycze zdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż właśnie gra Adze na gitarze, a Aga słucha go jak zaczarowana 🙂 🙂 🙂
kicia, moje dziecko potrafi usnąć i u Tatusia - w zasadzie bez problemu 🙂 więc jest git 🙂

oj, ten mój ślimaczek lada moment raczkować zacznie. Tyłek w górze, łapie rączkami za prześcieradło i się podciąga o kilka cm 😁 😁 Upodobała sobie listwy przy panelach... podpełza do nich i je skrobie paznokietkami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zwykle późnym wieczorem ale WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NASZEJ PÓŁROCZNEJ OLCI !!!!!

mój dzisiejszy wyczyn - przeprawa z wózkiem przez snieżycę , ... 4 km only , do mamusi ... droga przez mękę !!!!!!!!!!!!!!!! 😮 🥴 🤔

kolorowych snów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frida i jej podobne sa dobre jak jest zwykly katar i tyle. Dawid teraz ma masakryczny katar i mimo ze jest wodnisty to ni hu hu nie odciagne mu... zalezy od przeziebienia...
pisalam Wam ze ta moja lekarka jest przewrazliwiona...dzisiaj gadalam z moja kolezanka (ta co ma trojke dzieci - pisalam o niej) poszli do lekarza bo maly (13 miesiecy) robil kupy ze sluzem i sobie dupsko i jajka odparzyl) zamiast na badania skierowac to dala do szpitala. Ona w panike bo ma 4 letnia corcie i 2-miesieczna corcie....a facet do dupy... w koncu ten "tatus" powiedzial ze z malym posiedzie w szpitalu (a ona oplaca jego pobyt tam!!!!! 😮 😮 😮:blink 🙂 ale jest mega wkurwiona na ta lekarke bo w szpitalu powiedzieli jej ze to sie leczy przez lekarza rodzinnego ale tej jej facet jest z kanady i nie wiele zrozumial tylko mtyle ze ma do szpitala jechac... 🤢

KOmsi jak sie nie zatyka i nie charczy to spoko, Maksio musi miec duzo wody morskiej i lekkie kropelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
oki, wypilam dwa piffffka i po calym tygodniu sie upilam 😜 zart ale i tak pysk mam przy podlodze 😜 milej nocki kochane czerwcoweczki 😘 😘 😘


hehehehehhe sama siebie zacytuje: a kto do Dawida wstanie jak matka pijana? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
no dobra znow zart 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, gadanie do siebie to objaw choroby psychicznej! 😁 😁 😁
ja też mam taką przewrażliwioną lekarkę... a to celiakię u młodej próbowała zdiagnozować, innym razem wiotkość mięśni, żółtaczki się niebotycznie czepiała. No masakra! Żaden problem przecież odsyłać dziecko do masy specjalistów - wypisywać skierowania każdy potrafi. Byleby tylko samemu nic nie robić 🤢 ech, no są tacy ludzie niestety...
Aga zasnęła - dziś wyjątkowo o 23, bez marudzenia 🙂 ooo, słyszę "sowę" (huuuhuuuuu) w pokoju. To sobie pospała, normalnie szaleństwo! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W imieniu Olci jeszcze raz ślicznie dziękujemy za życzonka 🙂

No i byłam u gina, mam wziąźć tableki anty do końca opakowania (zostaly 3) i odstawić. Zrobił mi usg i mam mały torbielik na przydatkach (3,5 x 3,2 mm). Okazało się, że pomimo że miesiączka powinna pojawić się po odstawieniu tabsów,może też wystąpić normalnie w trakcie ich brania - ot taki wybryk matki natury. Jak skończy mi się okres, to mam zapisać się ponownie na wizytę i wtedy zobaczymy co i jak, będę miała robioną też cytologię.

Olcia jest przyzwyczajona, że po kąpieli jest cycuś i spanko. Kiedyś jak mieli znajomi do nas przyjechać na 19, to małą wykąpaliśmy szybciej, był cycuś, ale zasnąć nie, dopiero zasnęła o 20 albo po, czyli jak to zwykle bywa. Dziewczyna nie da się wykiwać. Natomiast jak zdarzy się ją później wykąpać to jest ok. U tatusia na rączkach potrafi zasnąć, ale w ciągu dnia, bo ze względu na karmienie piersią mała zasypia przy cycusiu albo sama.

Kwasiek, ja też w środę idę na szczepienie. Po tej wizycie będzie przerwa w szczepionkach gdzieś do ukończenia 1 r.ż.

Olcia dostała dzisiaj prezent mikołajkowy z męża pracy - jest to kojec, ale boki ma z matriału, do tego są jeszcze piłeczki, więc jak już będzie strasza tzn. będzie samodzielnie siedzieć, pełzać lub raczkować to będziemy jej do zabawy wrzucać, żeby sobie turlała się w nich 🙂

Moja dziunia najlepiej jak przyklei się do cycusia, ale jak trzeba to butelką nie pogardzi. Przeważnie rano jest cycuś, przed spacerem cycuś, po spacerze lub jak siedzimy w domku tak pomiędzy 13-13.30 jest obiadek, po obiadku na trochę cycuś, pomiędzy 16-17 jest jabłuszkowy deserek i na dokładkę cycuś albo dziecko głodnieje jak akurat jemy obiad, zdarzy się, że domaga się jedzenia przed kąpielą, ale rzadko i cycuś pio kąpieli, potem karmienie jest nad ranem lub rano, czasem zdarzy się w nocy, ale to raz na jakiś czas.

Idę spać, bo jutro bedę padnięta. Mężulo niestety jutro musi pojechać do pracy, więc "sama" będę na gopodarstwie, a w planach mam wypad do CH,pranie i ugotować obiad 2-daniowy, dobrze że dziasiaj posprzątałam - jedna czynnoś z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego najlepszego dla półrocznej Aneczki :*

u nas nocka przespana ale jakie zasypianie 🤢 stwierdziłam że nie ma sensu zamęczać mojego dziecka cowieczornym płaczem bo jak idziemy do teściów dziecko śpi w łóżku nie w łóżeczku i nie ma szans żeby teściowa pozwoliła żeby jej wnusia tak okropnie plakała (już to widze)średnio 3 razy w tygodniu tam śpimy czasem raz czasem nawet cały tydzień więc jak wy uważacie? bo ja nie wytrzymam takich akcji non stop...

dzisiaj mam wyprawę życia jadę do koleżanki do Gliwic z WÓZKIEM!!! o matko już się boje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...