Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a moj wcina mleczyco jak opetany..n o wlansie zjadl 180 o 18.00 jakos przed, dalam mu teraz mialam cala flache przygotowana czyli tez 180, ale mysle zje ile bedzie chcial i tyle, zjadl 80 spoko, beklo sie odlozylam do lozeczka i kurna chata obrzygal sie i to tak gruuuboooo. zarzygal spiworek body wiec go przebralam i lezy w lozeczku i macha raczkami nozkami, i gada z pielucha... a rzyglo mu sie bo akurat kaszlec zaczal no to mu sie nadmiar cofnal...

kindzia wlasnie kazal mi owinac szyje sobie pieluszka albo spodniami dresowymi bo tylko to bylo pod reka... bo balkon otworzyl zeby powiterze woadlo, wiec siedze opatulona moimi drechami... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój mały po kąpieli, i nawet dużą porcje kaszki zjadł 🙂 ale coś zasnąć nie może 😞

A i my też planujemy rozpocząć budowe domku od wiosny a przez ten czas załatwimy papierkowe sprawy bo to też troche trwa...
Najpierw do gminy o wydanie miejscowego planu zabudowy, pozniej decyzja o warunkach zabudowy, nastepnie wszystkie decyzje z energetyki, gazowni i komunalki ze zrobia nam przylacza a na samym koncu wydawane jest pozwolenie na budowe 😉

My myslimy o jednopoziomowym domku bo w rozmowie ze znajomymi którzy stawiaja dom jednopoziomowy i ci którzy stawiaja dom z poddaszem to jednak wyszlo ze jednopoziomowy o wiele tanszy w kosztach a nam zalezy na jak najszybszym wybudowaniu, moj maz jest stolarzem wiec duzo tez zrobi sam a i tez mamy budowlancow w rodzinie wiec tez duzy plus tylko instalacje grzewcza bedzie musial montowac jakis fachowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja zuzka też zjadła całą miske kaszki 🙂 i tu pytanie czy wasze dzieci chcą same jeść? Bo moja Zuzka łapie za łyżeczke i sama sobie do buzi wkłada tyle że zapomina ją puszczać i kaszka ląduje na rękach i wszystkim innym... 😎 teraz smacznie śpi do rana 😁

a ja zapomniałam się pochwalić że mój mąż od wczoraj rzuca palenie!!!! 🤪 🤪 🤪 wiecie ile radości 😁 hehe a on nerwowy chodzi i albo słonecznik albo landrynki wcina 😁 zobaczymy czy faktycznie rzuci 😎 😎 😎 czy się złamie? 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogóle ciekawostka zobaczyłam na FC że Anulka i Komsi mają tego samego dnia urodzinki 🙂 hehe a ogólnie 5 dziewczyn maja w lipcu urodziny Kwasiek, Natka, Anulka, Komsi i ja 🤪 🤪 ale jaja hehe 😁


głupia się podnieciła hehe 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle, to przyszedł dziś do nas Mikołaj 😉 przyniósł ciuszki dla Agi, całą torbę słodyczy i puszkowego żarcia i drugą torbę ozdób na choinkę 🤪 szkoda, że firma mojego męża nie ma w zwyczaju robienia paczek świątecznych... 😞

Mąż uśpił Agę i chyba się w końcu zmobilizował do ćwiczeń 🙂 może z tej okazji i ja się trochę porozciągam? 🙂 pamiętam stare dobre czasy studiów i wf w postaci callaneticsu (ćwiczenia rozciągające), po których przez 4 dni się chodziło jak kaleka, bo się miało zakwasy na wszystkich możliwych mięśniach 😁 a teraz człowiek praktycznie w ogóle ruchu nie ma 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia22 napisał(a):
Mój mały po kąpieli, i nawet dużą porcje kaszki zjadł 🙂 ale coś zasnąć nie może 😞

A i my też planujemy rozpocząć budowe domku od wiosny a przez ten czas załatwimy papierkowe sprawy bo to też troche trwa...
Najpierw do gminy o wydanie miejscowego planu zabudowy, pozniej decyzja o warunkach zabudowy, nastepnie wszystkie decyzje z energetyki, gazowni i komunalki ze zrobia nam przylacza a na samym koncu wydawane jest pozwolenie na budowe 😉

My myslimy o jednopoziomowym domku bo w rozmowie ze znajomymi którzy stawiaja dom jednopoziomowy i ci którzy stawiaja dom z poddaszem to jednak wyszlo ze jednopoziomowy o wiele tanszy w kosztach a nam zalezy na jak najszybszym wybudowaniu, moj maz jest stolarzem wiec duzo tez zrobi sam a i tez mamy budowlancow w rodzinie wiec tez duzy plus tylko instalacje grzewcza bedzie musial montowac jakis fachowiec


kicia a możesz coś więcej napisać o decyzjach z energetyki, gazowni i komunalki
mu narazie musimy czekać na wydanie mapek przez geodete żeby pójść do notarisza i przepisać działkę na nas a wniosek o pozwolenie na budowę już złożyliśmy chociaż działka jeszcze nie nasza he he ale mówili że to nie przeszkadza i tyle na razie

najgorszy problem mieliśmy ze znalezieniem projektu mieszkania bo mamy wąską działkę i nie tak łatwo jakby się wydawało i wybraliśmy wreszcie na 130 metrów kwadratowych troszkę duży ale żaden inny nam nie pasował a będziemy mieć na dole salon, kuchnia ze śpiżarnią, łazienka i pokój na nasz skleo + na poddaszu 3 pokoje zchowek i łazienka

ty to trochę na drzewie zaoszczędzimy bo mamy swój las, tata mi tynki zrobi i pustaków trochę mamy a reszta to już trzeba bulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mamy o tyle dobrze ze nie zatrudniamy firmy budowlanej tylko robią nasi pracownicy. Ekipa budowlana strasznie dużo kosztuje. Dobrze że ma naszej działce jest już prąd i woda przez co wiele zaoszczędzimy. Ogólnie budowa domu to jest ogromny wydatek. My na wykończenie będziemy brać kredyt np ogrzewanie, prąd woda meble itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Widzę temat budowlany, fajnie mieć domek, ale cóż mamy mieszkanko (oczywiście bardzo się z tego cieszę) i jesteśmy związani z bankiem na 35 lat, więc o budowie nawet nie myślimy.

Ja nie będę kupować chodzika, już wolałabym taki popychacz, ale jak Wasze dzieciaczki będą śmigać w chodzikach to spoko, a co do lekarzy, specjalistów i innych mądrych osób to macie rację, że jednego roku chodziki są be za kilka lat będzie inaczej, to samo w kwestii jedzenia itd.

Przypomniało mi się, co miałam napisać ostatnio, któraś z Was, chyba Ann, pytała się co zrobić jak niedopierze się ubranko po jedzeniu lub kupce. Ja takie rzeczy przez chwilę zapieram w ręku i używam zwykłego mydła w płynie, które stoi na umywalce, następnie w misce mieszam wodę z proszkiem (najpierw używałam Jelpa, a obecnie mam proszek Bobas) i namaczam na ok. 30 min. jeżeli odrazu się tym zajmę, a jak później to mocze trochę dłużej, wyjmując namoczone rzeczy nie płuczę tylko trochę wyrzymam i wrzucam do pralki i zawsze ubranko, śliniaczek jest czyściutki. Kiedyś jak tak nie zrobiłam to faktycznie plamy do końca nie zeszły.

U Olci i u nas też był Mikołajek, najpierw przyszła na chwilę teściowa, a potem przyjechali moi rodzice. Olinka dostał sukieneczkę bezrękawnik, kocyk z Mikołajem i paputko-skarpetki ze Snoopym. A my dostaliśmy po książce, kubku świątecznym od teściowej, a od moich rodziców trochę bombek i laminatę do zawieszenie i słodycze, a i jeszcze moi rodzice kupili fartuszek i rękawice z Mikołajem -ekstra będę prezentować się przy świątecznym pichceniu. Jutro ciąg dalszy Mikołajek dla Olci, skarpeta przygotowana, no i jutro przyjedzie moja siostra (chrzestna małej).

Na koniec dodam, że naprawdę jesteśmy zgrane na naszym forum, zero kótni, albo jesteśmy zgodne w danym temacie albo każda może wyrazić swoją opinie i nikt nie rzuca się o to, nawet jak coś zasugeruje się, to nigdy nie było focha, może my polegać na sobie, wyżalić się.
Miesięcznice naszych pociech...macie szczęście, że pamiętacie o Olci...hehe, a co do braku odpowiedzi na jakiś post albo nieskomentowaniego jego - to każda z nas powinna się z kilka razy obrazić...co za głupotki. Dziewczyny powiem to już pewnie kolejny raz, ale jesteście SUPER 🙂

Będę zmykać, coś moje baby się odzywa...oby przez sen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobru
oo widze ze roznaste temety tu leciały , my wczoraj puzno wrucilismy i juz nie zagladałam na kompa nawet , ale moje dziecko miało przygode zostało pobite przez kobiete heheheh tzn solenizantke tak go biedaka napukała po głowie ze nawet na nioa puzniej patrzec nie chciał 🙂
AA i doroblismy sie 3 zeba górnej jedyneczki , szybko to idzie jak tak dalej bedzie na roczek Gerdzio bedzie miał cała szczeke 😁 😁 😁
Ann co to za kalendarz ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

a ja dzisiaj dziwną pobudke miałam 🤢 tzn. młoda wstała o 7:30 z uśmiechem na twarzy ja chcąc skorzystać z WC wstałam z lóżja a ta w ryk i to taki ostry ja dosłownie mina tak 😮 i mówie że mąż ją zabawił a ja pójdę a ona co ja wstałam ryk co wróciłam uśmiech normalnie aż musiałam jej rzucić pieluche na buzie żeby nie widziała jak wstaje oczywiście z kuchni słyszałam jak się darła ale chciałam jej butle szybko zrobić wypiła 120ml i poszła spać 🤢 a ja oczy jak 5 zł i spać ni hu hu to kawe sobie strzeliłam i na kompa 😁 hehe

a Kwasiek ja już Lew jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Dawid znow dwie pobudki 😮

Zuziaku Dawid za lyzke i za miske sie zabiera przy jedzeniu, normalnie az sie trzesie zeby samemu jesc ale mu jeszcze daaaaaaaaaaleko do tego 😁 😁 😁
Ja mam meza raczka tak wiec znam ten typ osobowosci 😉 Sylwia nie pisz ze raczki lepsze niz blizniaczki bo tu wiekszosc maluszkow to blizniaki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf może mnie nie zlinczują he he a napisałam w porównaniu do tych co znam

a np zawsze uważałam że skorpiony to najgorszy charakter jaki może być a wyszłam właśnie za skorpiona 😜 i jakoś się dogadujemy i wiem że jest ok i nie da nam krzywdy zrobić a nie tak jak np mój szwagier kawał drania i też skorpion

więc te znaki zodiaku nic nie znacza za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuzka sama sobie trafia do buzi :P ale tez jej daleko do samodzielnego jedzenia 😁 hehe

a pytanie czy urodziły sie 6 czerwca jakieś dzieciaczki? bo ja nie pamiętam 😁 wiem za to że 8 urodził się Tosiek od Natki :P

a co do skorpionów to moja mama i teściowa są skorpionami do tego chłopak siostry 🙂 hehe ja się z nimi dogaduje a z mamą i teściowa szczególnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Olcia zasnęła ok. 20, obudziła się ponownie na cyca po 21, pózniej już spała do 5.30, zasnęła sama w łóżczeku po 6.00 i spała do 8 🙂

Malutka też przy jedzeniu chwyta za łyżkę i wkłada do buzi, ale muszę przytrzmywać, po pewnie część w międzyczasie mogłaby wylądować poza śliniaczkiem.

Ja nie zgadzam się, że raki są wredne...hehe Moi teściowie to bliźnięta, a i tak więkoszość mojej rodziny włącznie z mężem to Panny...Dżisas

Powiem Wam, że czuje się fatalnie przez ten okres, myślałam, że już będzie się kończyć, a on rozkręcił się znowu na dobre, to już 16 dzień, a muszę czekać aż się skończy, żeby ponownie do gina się zarejestrować. Ogólnie mogę normalnie funkcjonować, ale mógłby się już skończyć.

Idę trochę ogranąć mieszkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...