Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bylismy w szpitalu, pani doktor powiedziala ze to zwykle przeziebienie i nie mam co dramatyzowac, kaszelek bierze sie z cieknacego kataru, gardlo jest ok. A no i ten sluz w kupczaku jesli sie pojawiaja do trzech kupek (a maxymol robi dwie z czego w jednej jest sluz) to nie mam co panikwac. Wiec i z tego powodu odetchnelam z ulga. Bidulo zjadl zupe, i kima, kaszle co chwile bo mu to scieka, ale spi dalej. Zaraz mu zrobie przeczyszczanie nochala tzn jak wstanie.

Ja popijam dalej propolis, uuuaa spirytusik mocny 😉 sie nabijam ze drinkuje od rana.

Musze wlasnie makaron ugotowac ktoregos razu i dac Maxymolowi, nawet widzialam kiedys w miedzy kuchnia a salonem, jak panienki z matkami byly i mowily ze maluchy uwielbiaja makaroniii wiec moznaby sprobowac, taki rozgotowany 😉 coby sie maxymolo bezzebny nie udlawil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KOmsi to widze ze Maksio ma to samo co Dawiś ale wiesz jak to jest czlowiek panikuje i zaraz do lekarza leci...takie my matki na 200% 😜 😁

Kwasiek dobrze napisane, kazdna z nas po swojemu ale dzieki tym poradom innych czlowiek madrzejszy jest 🙂 Jesteśmy różne i różne mamy poglady na wychowanie dzieciaczkow ale ile juz razy bralam z Was przyklad to nie zlicze 🙂 Krytyka jest dobra wtedy dgy jest konstruktywna anie na zasadzie ubliżania czy wytykania błędów. ALe my czerwcóki 2010 jestesmy debeściary 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kupiliśmy małej chodzik he he w biedronce taki do pchania i można go zamienić w stolik a co tam niech się już uczy chodzić 🤪 🤪
a tak serio to na razie jest zafascynowana tymi pierdułkami a najbardziej że gra i świeci bo później nie będzie okazji na takie drogie zabawki he he bo na dzień dziecka to mam nadzieje że już będzie chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ale negują takie chodziki http://allegro.pl/kolorowe-chodziki-chodzik-z-telefonem-gra-gratis-i1333446884.html

a my kupiliśmy taki pchacz coś w stylu http://allegro.pl/fisher-price-muzyczny-chodzik-2-w-1-p2744-i1334043147.html

i to że te niby są lepsze ale jeszcze daleka droga przed nami zanim zacznie chodzić ale chodzik nie zginie a bawi się świecidełkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie tak oglądam krzesełka do karmienia i zobaczcie to kobietki
http://allegro.pl/krzeselko-bloom-classic-10-wzorow-z-tvn-wys-24h-i1333701080.html

A cena aż wręcz zachęca do kupna 😁 😁 😁 ha ha ha
chyba bym na głowe upadła jak bym kupiła to za taką cene....
W takiej cenie to już jakies ekstra łożko dla maluszka można kupić jak już z lózeczka wyrosnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia też kiedyś szukałam ich na allegro bo w dzień dobry tvn pokazywali takie i jeszcze jedno o takie http://allegro.pl/krzeselko-drewniane-geuther-family-braz-2335ko-i1333268821.html
moim zdaniem okropne ale zachwalali obydwa że to takie funkcjonalne itd tylko ciekawe na czyją kieszeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia cena faktycznie maskaryczna 😮 😮 😮 😮 ale juz dwa sprzedali 😜

Sylwia jak napisalam chodzik w brew pozorom nie taki straszny, ja kupowac specjalnie nie bede ale napewno dostane od kolezanki i dziecku zalowac nie bede. Z doswiadczenia wiem ze nie taki diabel straszny jak go maluja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja nie jestem za chodzikiem ale taki pchacz jest super a ten z biedronki to rewelka bo można z niego potem rowerek zrobić. Super sprawa ten mix z biedronki.

Co do krzesełka to mi sie podoba cos w tym stylu co ma Sylwia tylko troszkę inne
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-2w1-stolik-arti-cesar-new-i1333277540.html
tylko że teraz chyba nie kupię bo jak wiecie mieszkamy w takim małym mieszkanku a się budujemy i niestety to jest mieszkanie tylko żeby jakoś przebiedowac dopuki nie mamy swojego. W nocy siadło nam ogrzewanie i jak się obudziłam to było tylko 17 stopni i było zimno a Piotruś jest chory. Teściu na pomaga tzn prawie całą kasę kase daje na ten dom. Ma firmę w której pracuje mąz i wszystka kasa idzie na budowę my dostajemy tyle kasy aby wystarczyło na życie i opłaty reszta wszystko idzie w budowę. Teściowie też oszczędzają ile się da więc jak zobaczy że ja kupiłam krzesełko za 300 zł a tu trzeba okna kupić w tym miesiącu to się trochę wkurzy. Dzisiaj powiedział że musimy robić wszystko żeby w przyszłą zimę tam już mieszkać bo szkoda dziecka bo tu nie ma warunków bo jest zimno, ciasno a w dodatku jest wilgoć ( nie ma grzyba czy czegoś w tym rodzaju tylko czuć wilgoć w powietrzu ).
Dlatego kupię jakieś używane. Rozumiecie jak tyle dla nas robi to nie mogę pokazywać ze ja kupuję drogie rzeczy a on oszczędza żeby nam jak najwięcej pomóc.
A tak właściwie zaczęliśmy się budować w czerwcu a dom już stoi, jest przykryty i od środka ocieplony tak więc robota idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia trzymam kciuki zeby na nastepna zime chalupka juz wykonczona byla 🙂 I nic zlego nie ma w tym zebys kupila uzwyane!!! ja w przyszla niedziele cisne na "niskie laki" - taki plac we wrocku gdzie jest mydlo i powidlo za przyzwoita cene. Tam kupie mlodemu fotelik do samochodu po ponoc mozna wytargac za 50-70 zł towar dobrej marki. Oczywiscie sprawdzimy czy felerow nie ma ale raczej wszystko co tam kupilam bylo sprawne, tym bardziej ze to sa stali sprzedawcy i na porazki nie moga sobie pozwolic. 😉
Madzia ja wiem ze teraz sie mowi ze tradycyjny chodzik to porazka ale jak Kamiska byla mala to byla rewelacja, wrecz wszyscy lekarze mowilim ze wspaniala rzecz!!! ja sie smieje ze co rusz jedno jest dobre a za kilka dni trujace a juz bym totalnie zeszla na tamten swiat jakby za 50 lat (czego nie dozyje) powiedzieli ze palenie papierosów jest jak najbardziej wskazane 😁 😁 😁 😁 😁 hahhah amkoze witaminy jeszcze maja 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena a ile wam zajęła sama budowa?
ile metrów kwadratowych stawiacie?
jak byś mogła napisać jaki to mniej więcej koszt jak nie chcesz tu to może być na gg 11193022
pytam bo my na wiosnę chcemy zacząć stawiać tyle że u nas bez kredytu się nie obedzie a z tego co piszesz to wy chyba własnymi siłami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf taki chodzik to rewelacyjna rzecz dla matki bo wsadzisz i nic sobie nie zrobi bo do okoła plastik więc z mebli nic nie ściągnie na siebie bo nie dostanie jak się zmęczy to sobie kacnie i aby nóżkami się odpycha a mamusia np w tym czasie spokojnie gotuje obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf jeszcze 2 lata temu córka siostry śmigała na chodziku a tera już jest be jak więc jak mówisz co chwilę się zmienia coś więc nie dziwię się jak te papierosy będą miały witaminki 🤪 😁

Sylwia ja tak nie siedzę w tym ile co kosztuje ale jak Marek wróci to zapytam. Wiem że dach wyszedł prawie 13 tys z tym że mieliśmy więźbę bo dostałam od mojego taty (ściął mi kawał lasu żeby coś tez pomóc a ciął ją mój brat w pracy to też nie wziął kasy. Brat nie wziął nawet grosza za cięcie transport zapłacił tata) Teściu powiedział że ze 12 tys trzeba było by dac żeby kupić drzewo. Tak więc 25 tys wyszedł sam dach. Same mury to nie duży koszt bo pustaki kosztowały około 5 tys. Co do reszty to nie wiem ale mogę się dowiedzieć.
Ale ile jeszcze pójdzie kasy aż strach myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak Was tak slucham to zazdroszcze...moim wielkim marzeniem bylby domek wlasny. Poki co mam wlasne mieszkanie w dobrej dzielnicy ale jednak wlasny domek to co innego. Owszem jest opcja. Mirka rodzice mają dom ale obok mają też dom tyle ze parterowka i juz stara (to wynajmuja). Fakt zburzyc staroc a nowe budowa (tym bardziej ze to warszawka a nie po za). Tyle ze kasy nie mamy wogole na budowe to temat poczeka 😉 nigdy nic straconego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co wiem to ja i moja siostra śmigałyśmy w chodzikach i oby dwie byłyśmy gimnastyczkami także o wadach postawy nie ma mowy w tym przypadku 🙂 a jak Zuzka dostanie to owszem bedę ja tam wkładać ale kupować nie bede bo szkoda mi kasy 🤢

ahhh ale fajnie mieć własny dom!!!! ja cie ja to mogę tylko pomarzyć że kiedy kolwiek bede mieć dom jak własne mieszkanie bede mieć to bedzie super 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku zycie bywa przewrotne...pamietam jak klepalam biede i ledwo do ostatniego starczalo...ale moze byc taki moment ze sie dzwigniecie i bedzie dobrze 🙂 nie zebym bogata byla, nic z tych rzeczy bo nawet teraz mam debet na 3 tysiaczki ale to z opoznienia wyplat 😜 tez spacamy kredyty ale wiem ze zawsze nadrobimy 🙂

a i mam patenta 🤪 dla mam gdzie dzieciaczki srednio z mleczkiem 😜 ostatnio Dawiś zjada jednorazowo max 120 😮 i co robie..zasnol o 19 to mu pod gebusie pieluszke wsadzilam i butle ustwilam...normalnie wciagnol 180 bez szemrania..juz tak druga noc robie i sie ciesze bo ta moja mala kanalia tylko by teraz zupki i deserki wciagal a mleko fuuuuuuujjjjjjj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli dajesz mu na śpiocha? 🙂 dobrze zrozumiałam? 😁 ja wczoraj jak kaszki nie chciała zjeść to do butli dodałam tej kaszki co nie zjadła dość sporo aż tak dużo nie zjadła ale spała do rana 😁 bo po samym mleku to o 4 pobudka góra 4;30 :P zaraz ją wykapiemy i zobaczymy jak kaszke zje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...