Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej my też dziś po spacerku 2 godzinnym pieknie dziś było na dworku

my z moim mężem też na początku się przyjaźniliśmy bo ja kręciłam z jego kolegą a później jego brat cioteczny zaczoł coś do mnie i ja biedna nie wiedziałam którego wybrać i się żaliłam mojemy przyjacielowi żeby mi doradził itd itp a on biedny sam był jak on to mówi zakochany po uszy a ja mu trułam o innych facetach i w końcu z mojego kombinowania żaden związek z tamtymi nie wyszedł a nasza przyjaźń trwała 4 miesiące i na jego urodzinach (obydwoje byliśmy wcięci) doszło do pierwszego pocałunku w bardzo romantycznym miejscu a mianowicie w toalecie he he a później ja się wywaliłam bo ślisko było i na frugi dzień wywiózł mnie na pogotowie i przyjechałam z ręką w gipsie a jego mama to myślałam że zawału dostanie he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a przyjaciela też mam jednego takiego prawdziwego mąż raz się tylko wkurzył na niego bo były moje urodziny i on zadzwonił prawie w trakcie he he i odebrałam tel ale fajny koleś jest zawsze jak miałam doła to tel i na piwko sie wyżalić później się kontakt troszke urwał ale teraz się odnowił w styczniu byliśmy u niego na weselu a spodziewają się teraz bobaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeżeli chodzi o zdjęcia to ja je poprostu uwielbiam mam 3 albumy ślubne jeden od fotografa jeden taka skrzyneczka a w niej te najładniejsze z sesji a w trzecim ogólnym są pozostałe i inne z różnych okazji

ja od chrzcin też nic nie wywołałam ale musze z wesela zdobyć zdjęcia i dopiero wtedy za jednym zamachem wywołam

ja też daje tylko witamine D doktorki nie pytałam ale skoro mówicie że do roku to będziemy dawać do roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Aleksandra wstawiła nowe fotki na nk więc u niej chyba stosunki z mężem się poprawiły. Jak tak patrzyłam na fotke z mężem w życiu bym nie powiedziała ze tyle dzieje się w ich związku, ale jak to mówią pozory mylą.

Hej dziewczyny

Ja nie zdezerterowałam tylko jak mówiłam wcześniej miałam wesele gdzie świadkowałam i cholernie dużo spraw przed było do załatwienia a poza tym dopiero kilka dni przed weselem chłopaki po zdrowieli więc wreszcie mogłam się wyspać.

Magdalena miałam wam to już napisać wcześniej między mną a mężem stał się cud - chyba. Jak nie mieszkał z nami, w ogóle nie pozwalałam mu przychodzić do dzieci rozum mu wrócił chyba do głowy i jest o niebo lepiej. Ja nie pamiętam żeby tak nawet przed ślubem było. Zobaczymy bo nie chcę zapeszać ale on nawet się zaczął starać. CUD!!!!!

Spróbuję nadrobić te 120 stron ale zobaczymy czy się uda ale jak dobrze że już mam chwilę czasu dla Was.

P{ozdrowienia dla wszystkich dzieciaczków i mamusiek. Całujemy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra bardzo się cieszę ze Wam się udało. Bo faktycznie na tym zdjęciu wyglądacie na szczęsliwych. Życze Wam zeby się wszystko poukładało i było lepiej niż kiedykolwie. Może faktycznie się zmienił w koncu ludzie sie potrafią zmienić 🙂 musza tylko tego bardzo chciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra, super, że się odezwałaś 🙂 🙂 i super, że się zaczęło układać. Najwidoczniej Twój mąż jest typem, z którym trzeba grać ostro w otwarte karty 🙂

nici z podwyżki mojego męża 😞 ale jest szansa na jakąś premię uznaniową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alekasnadra ciesze sie bardzo i tzymam kciuki:*

Ja witamine bede podawac chyba dlugo, bo mala ma ciemie jak jasna cholera.Byla tesciowka z tesciem i bylo calkiem milo.Jestem zmuszona w marcu zostawiac z nia Julke, bo w koncu na prawko sie zdecydowalam.

Julka juz spi, dzisiaj byla absolutnie wymeczona.

Dziewczynki zobaczcie jakie cudne zdjecia, ale ktos mial pomysl...Cudne zdjecia babasow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja zdjecia fajne ale dla kogo?? Generalnie dla doroslego...czy taki maluch chial byc ubierany czy przystrajany-niesadze. Mi sie one tez podobaja ale zastanwia mnie to czy maluszki zniosly te przebieranki i kombinowanki spokojnie...no ale to moje skromne zdanie...w koncu posiadanei dzieci to glownie pomysl doroslych (kiedys to byla czysta prokreacja) 😉

Wit. D daje sie tak dlugo poki nie zrosnie sie ciemiaczko a dawkowanie reguluje lekarz. Ja nie daje Dawidowi codziennie bo najzwyklej w swiecie zapoman ☺️ ale co drugi trzeci dzien dostaje.

Mycie glowy to u nas co dwa dni, odkad menda mala poznala siedzenie za hujaszczyka pana nie znosi kladzenia do mycia glowy...a umyj jak mydlo do oczu leci 😜 w kazdym razie nie wiem jak u Was ale my nawet co dwa dni mlodego kapiemy ( jak wracam pozno i czesto musze zdarzyc z paczkami zanim zasnie) i jak powiedziala moja przewodniczka-polozna z brudu jeszcze nikt sie nie zesral ani nie umarl 😁 zabawne i teraz to moje motto przewodnie 😁 😁
jasne ze dupsko ma myte ale zdarza sie ze calosciowo omijamy jeden dzionek 😉

Aleksandra oby...zycze z calego serca ale wiesz co mi doswiadczeni podpowiada....

Komsi czy ktos Ci kopa do dupy nasadzil???? dawaj konto bo normalnie sie przejade do tych niemr i osobiscie nakopie!!!!!

achassssssssssss, Zuziaku to bylo do przewidzenia ... pierdolona polska tylko u nas to trwa miesiacami a nawet latami...szlak jasny...a jak sie ojciec zachowywal???

co do przyjazn d-m napisze pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...