Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej,

no brzoskwinki i nektarynki to jedne z niewielu owoców które można 🙂

Natka kurcze mnie ja też mam problem z kręgosłupem. Wczoraj aż się popłakałam z bólu, dzisiaj jest lepiej ale do tego mam jeszcze problem z kolanami. Kurcze strasznie mnie wyczerpała ta ciąża.
Dzisiaj Mały zasnął o 23.30 i pewnie gdybym o 5 go nie obudziła to spałby do rana, ale wcześniej cycki pewnie by mi eksplodowały więc chcąc nie chcąc musiał mieć pobudkę.

Życzę chmurek na niebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj Kicia trzymamy kciuki i nie martw się lepiej żeby leżał w szpitalu i go wyleczyli niż miało być coś potem... a i z tego co piszesz możesz być z małym cały czas na szczęście ja nie miałam tej możliwości... bedzie dobrze ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow już 11 lipca a ona chciała urodzić w czerwcu 😜 chociaż ja też byłam przekonana że urodze w maju a tu jednak czerwiec 😜

dzisiaj taki upalny dzień że dopiero po 18 wyszłam z małą na dwór teraz już wykąpana najedzona ciotka próbuje ją uspać 😜 a ja mam chwilke żeby ogarnąć pokój iść zjeść i się wykapać 😜 mój mąż dostał pozwolenie żeby iść na finał mundialu 😉 także nie mam komu zostawić małej :P a moja siostra taka chętna :P

miłego wieczorku 😉 dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my ogladamy final w domku mimo ze mamy lookal - taka nazwa z telbimem tuz pod domem ale jakos nie chcialo nam sie wychodzic 😉 My woogle dzisiaj nei wyszlismy nie odwazylam sie.
Nie pamietam takiej temperatury!!!!!
Dawidek juz spiocha ale w sumie caly dzionek prawie przysypial bidulek zdycha przy tym upale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już mam dosyć tych upałów, w domu w ciągu dnia małą trzymamy w samym pampersie i ewentualnie przykrywamy pieluszką tetrową. Dzięki temu pośpi trochę w ciągu dnia. Potóweczek ma co nie miara, ale to przez to gorąco. Dzisiaj wystawiłam ją o 10.00 na trochę na balkon w wózeczku w bodziaku z krótkim rękawem,cienką przewiewną czapeczką i przykryłam pieluszką, ale jest tak masakrycznie, że Olcia wytrzymała 15 min.

Ola też wygina główkę do tyłu i na boki jak trzymam ją, żeby się jej odbiło. Wogle jest wiercipiętką 🙂 często śpi w poprzek łóżeczka.

Kupkę robi gęstą, czasami ma białe grudki, ale to przeważnie od mleczka przy karmieniu mlekiem z piersi.

Co do szwów nie wiem, czy wszystkie mi się rozpuściły,ale chyba tak, a podmywając się nie czuję już tej blizny, więc raczej ładnie się zagoiło.

Ola zasypia po kąpieli 20.00, napóźniej ok. 20.30, na karmienie budzi się ok. 1.00, po 1.00 lub po 2.00, następnie 4.00, po 4.00 lub przed 5.00 albo po 5.00. Fajnie jakby miała już jedne konkretne godziny, ale chwała za to że mogę na raty przesypiać jakoś nockę. W ciągu dnia rzadko śpię, ale zdarza się.

Wczoraj kupiliśmy małej grzechotkę, taką do trzymania w rączce i taką żabkę do powieszenia na rączce nosidełka - dzwoni niczym wańka wstańka jak się ją ruszy. Póki co nie trzymam w rączce grzechotki 😜 ale z wielkim zainteresowaniem rozdziawia oczka jak coś jej grzechocze, piszczy lub gra 🙂

Natka - Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!! Dużo szczęścia i spełnienia marzeń 🙂

Kicia, trzymam kciuki żeby z Bartusiem było wszystko w porządku, na pewno będzie.

Zmykam do mężulka przed tv 🙂 Podobno takie upały do środy, chyba jakoś wytrzymamy.

Miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na początku czapeczke zakładałam teraz już tylko po kapieli jak przenosze ją z dołu na góre bo na korytarzu przeciągi są a i jak jest chłodno to ma opaske zakładaną 🙂

moja mała jest kąpana przed 9 i na 9 dostaje butle potem o 12 i śpi przewaznie do 6 czasem nawet później a potem to już co 3h prawie jak w zegarku 😉 hehe niestety jak się kami piersią to ciężko przyzwyczaić do stałych godzin bo nie wie się ile dziecko wypije z tych cycorków a przy butli tyle ile ma wypije jest najedzone dziecku ma się odbić i położyc do łóżka albo dziecko idzie spać nie ma tego że jak się gniecie i wierci że nie jest najedzone tylko jest tego inna przyczyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj Mlody kapany 21 czasami 22 jak np jestesmy nad jeziorem...weekendowo 😉 je a potem spi do ok.4 a potem 6 lub 7 lub po 7 pobudka 😉wiec nie narzekam 😉
Czapeczka w te upaly odpada. jak go wyciagam gdzies gdzie czuje wiaterek to wtedy zarzucam mu czapeczke albo pielusze na mnicha 😉 np nad jeziorem jak go karmie to na mnicha sobie lezymy 😉on je ja relaxik 😉
Tylko ta wysypka... drazni mnie mocno. bidulek, no niby go nie swedzi, spi ladnie, je itd. moze to ten rumian...poczekamy zobaczymy, jak sie dalej przeniesie typu z buzi na cialko to bedziemy cos kombinowac. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi nie sądzisz że to potówki? Wkońcu jest upał i mały się nadmiernie poci moja mała wcześniej miała całą twarz z potówek a schodzą po 2/3 dniach potówki nie są bolesne i niebezpieczne więc nie ma co się tym przejmować same zejdą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, rumień by go bolał. Ta wysypka jest ropna? Jeżeli to zwykłe krosteczki bez żadnego wypełnienia, to potówki. Agniesia miała całą buźkę zsypaną, ale po 2-3 dniach przeszło 🙂

Anulka
, laaf i komsi dobrze piszą - czapeczka w takie upały nie jest wskazana. Tym bardziej, że Olcia śpi pewnie w wózku, więc od wiatru jest osłonięta. Dziecko chłodzi się głównie przez główkę (duża powierzchnia ciała), więc jak jej zakładasz czapeczkę, to tak, jakby spała w grubych śpiochach. Potówki w takiej sytuacji gwarantowane. My nie zakładamy czapeczki już w ogóle, chyba że na chwilę po kąpieli.

Co do spania Agniesi, to ona zawsze się budzi o 24, 3 i 6. Jak ma gorszą noc, to dodatkowo między tymi godzinami. Dziś spała całkiem ładnie, nawet rodzice mieli trochę czasu dla siebie 😉
no i dziś pierwszy raz zasnęła w bujaczku 🤪 teraz śpi na rękach 🙂

Kicia, trzymam za Was kciuki i czekam na dobre wieści 🙂
No i na wieści od Ann też czekam 🙂 🙂

Spróbuję odłożyć małą do łóżeczka i pójdę coś zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tfu tfu, chyba się udało i mam trochę czasu na śniadanko 🙂 🙂
Sutek mi zaczął trochę podkrwawiać, smaruję bepanthenem - mam nadzieję, że się szybko wygoi, bo to pierś, w której mam najwięcej pokarmu... powietrzyć jeszcze trochę muszę.

Nie pisałam Wam - pojechaliśmy wczoraj po południu do mojej prababci (95 lat) - ale starowinka miała radochę, że Agniesia do niej przyjechała! 🙂 pierwszy raz widziałam ją w tak dobrym humorze, taką całkowicie pochłoniętą dzieckiem 🙂 🙂

ocho, alarm się włączył w drugim pokoju. Było sobie śniadanko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Wczoraj byl calkiem sielankowy dzien, Mala spala cudownie, ale na spacerek tez nie odwazylismy sie wyjsc, bo chyba bym ja ugotowala.Noc calkiem calkiem, ale goraco ja meczylo, moj pokarm ja wkurzal, wiec zrobilam butle i mala wypila 5 ml i padla 🙂

Dzisiaj juz od kilku godzin rozplywam sie z goraca, Jula spi ze swoja zyrafa, a wlasciwie oparta glowa o jej zadek 🙂Tez ma na twarzy kroski jakby ja ktos igla ponakuwal, czekam cierpliwie az zejdzie...

No i te cholerne szczepienia nie daja mi spokoju a to juz w nastepnym tyg 🤢

buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Rano postanowilam wyjsc na spacer i po pol h spindolilam do domu ta pogoda nie jest normalna!!!!

Zuziaku Zuzka zarabista!!!!!
przez ta pogode to Dawid caly czas na cycku mi wisi i przysypia jak zajac, nie moze dobrze zasnac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...