Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZEŚĆ Mamuśki 🙂

Kwasiek , te bukiety ze skarpetek SUUUUUUUPER są 🙂 🙂

co do wózka , my kupiliśmy QUINNY BUZZ , w idealnym stanie (używany !) , z gondolą "dreami" , spacerówką , i fotelikiem Maxi cosi , za 900 zł ... to jest mniej więcej 1/3 ceny nowego ... w zasadzie nawet nie posiada śladów użytkowania ,a spacerówka jest całkiem nowa . Polecam przeglądanie portali ogłoszeniowych , tam naprawdę często można trafić na super okazję !!!

a ja mam dzisiaj dzień lenia , wczoraj miałam nalot koleżanek z pracy ( niesamowite są ) posiedzieliśmy do północy , napiłam się nawet odrobinkę winka z wodą gazowaną (raaaaanyyy !!!! , ale mi smakowało !!! ) , i teraz odpoczywam ...

Miłej niedzielki Kobitki !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO no Natka Ty to już naprawde wszystko masz po za dzidzią:laugh:
Ja też wczoraj lekko zgrzeszylam bo wypilam sobie gingersa ale smakowal:P
Komsi a Ty zamierzasz dlugo pracowac? Tzn jak tam u Ciebie wyglada sprawa z l4 czy macierzsynskim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, maz naturalnie wie gdzie sa Sominy 😉 Tylko zdziwil sie, ze ja pytam o ta miejscowosc, ze niby skad ja znam 🙂

Nasz bugaboo tez jest uzywany na zdjeciach wygladal bombowo, opis tez byl extra, ze uzywany byl jako drugi wozek itp. Trzeba trzeba przegladac wszystko co sie da bo serio mozna zakupic rzeczy polowe tansze albo czasami jeszcze taniej 😉


Laaf u mnie z praca wyglada tak od 28.04. zaczyna mi sie ochronny okres, brzmi jak ze zwierzeciem mialoby sie do czynienia 😆 ale bioree jeszcze urlop, polowe czyli 14dni ktore mi przysluguje, wiec suma sumarum od 7kwietnia mam w nosie wszystko i wszystkich z mojej pracy i czekam tylko na przyjscie Niuncia na swiat 😘

Ze zwolnieniami do tej pory nie mialam problemu, ostatnio przebimbalam sobie dwa tyg w domu, bo stres w pracy byl a ja reaguje zoladkiem, poszlam do giny poskarzylam sie i zwolnienie dostalam.


Z tym moim wyjazdem teraz do wawki mam nadzieje, ze sie uda powiem, ze nogi mnie bola, praca w koncu najczesciej stojaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez ebay kupilismy tez lozeczko, szafe i komode z wersji mammut z ikea.
Komode do przebierania z wanienka w jednym, hustawke, lezaczek 😉 Stetoskop do sluchania Serduszka naszego Skarbka, no do tej pory slysze tylko co sie dzieje u mnie w brzuchu ale wiecie jak to jest, czlowiek chcialby wszystko co mozliwe to nasze pierwsze dziecko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No rtak sobie wlasnie pomyslalm Komsi ze prace masz na pewno nie do konca siedzaca. Ja Ci powiem ze jak chwile postoje czy polaze juz mnie nogi bola ale ja mam prace na siedzaco tak wiec tak strasznie sie nie mecze...
Daje Ci oklaska bo jakos tak pusciutko u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

właśnie skończyłam nadrabiać zaległości 15 stron he he

ja nareszcie w domku cały weekend w szkole ale nawet nie było tak strasznie jakoś szybko mi zleciało gorsza droga z powrotem bo wracałam ze znajomym zawieszenie twarde drogi w Polsce wiadomo jakie są i przez 100 km tak się wytrzęsłam że masakra i pomału też nie jeździ mówiłam mu że jak mnie tak w maju będzie wiózł to mu na pewno urodzę w samochodzie...

co do rozmiarów dzidziusia to jeszcze nic nie wiem a usg dopiero 10 marca a kolega ze studiów opowiadał że pierwszy jego syn ważył 4490 i miał 63 cm a drugi 3900 i 60 cm i oba porody naturalne.... 🤪
mam nadzieje że mój dzidziuś będzie mniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Anulka, bedziemy usprawidliwione 😉 Najwazniejsze zeby nasze Pociechy byly zdrowiutkie i zadowolone, a z reszta pordzimy sobie z czasem.

Dzieki Laaf za oklaska 😉 Niby sie szefostwo stresuje i mam siadac ale weisz jak jest wchodzi ktos do hotelu to i tak wstaje, nawet siedzac na recepcji na wysokim krzesle dziko sie czuje jesli rozmawiam z gosciem siedzac wiec wstaje... Gina przepisala mi te ponczochy lecznicze na zylaki, bo mam rodzinnego pecha ze na jednej z nog z tylu mam zylki ktore widac,ale to juz od dawien dawna. Slyszalam ze te ponczochy maja pomoc wiec je nosze. Nawiasem mowiac sa paskudne 😉 CHodze w spodniach teraz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia to moze jak urodzisz w autobusie komunikacji miedzymiastowej to maluch dostanie dożywotnia znizke na przejazdy:laugh:
dalas rade jakos na zajeciach? w sumie siedzisz w domku i jak tak zadko masz tyle zajec to moze byc meczace 🙂
Komsi domyslam sie jak to jest, zawsze usmiech i zdowolenie na twarzy i super wyglad i to juz jest wyczerpujace 😉 ja moglabym w dresach latac i spoko bo z klientami ma do czynienia ale naszczescie wylacznie przez telefon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf na zajęciach nawet nie tak źle troszke nam poskracali 3 wpisy do przodu dziewczyny mnie po brzuszku wymacały i do domku... tak mi sie nie chciało jechać na ten zjazd ale zawsze to jakaś odskocznia od codzienności...

a wracałam samochodem (golfem)z narzeczonym koleżanki co razem studiujemy a on tak "nerwowo" jeździ i dosyć szybko i mężulek mówi że teraz chyba on będzie po nas przyjeżdżał...

[URL=http://www.naobcasach.pl]

    • Mamusia
    Hej Dziewczynki 🙂

    Sylwia,fajnie że narzeczony koleżanki Was wozi-to plus, ale może porozmawaj z koleżanką, żeby przemówiła mu do rozumu (o ile się uda), że po pierwsze nie jest przyjemne takie trzęśienie i "nerwowa" jazda dla Ciebie w ciąży, a po drugie jako kierowca jest odpowiedzialny dodatkowo za 2 osoby, a właściwie z Twoim maleństwem to za 3-nie jedzie przecież sam. Jak nic nie trafi do szanownego szofera, to może lepiej niech mąż po Ciebie przyjeżdża, on jako przyszły tatuś na pewno będzie ostrożniejszy.

    Dzisiaj w szkole rodzenia będę miała oddychanie, zobaczymy jak mi pójdzie 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dzien doberek 😉

    Laaf powodzenia i milego ogladania Malenstwa dzis 😉

    Anulka, chodzisz do szkoly rodzenia ok. Ktoras z Was jeszcze chodzi?

    Anulka jak tam jest? Ile to trwa bo ja troche len jestem i jak sobie pomyslalm o crashkursie, w weekend to zalamka od 9rano do 17.00 paranoja a jak normalnie to chyba tydzien codziennie wieczorem o dwie godziny.

    Dzis dzien wolny drugi czekam na kolezanke i jedziemy na atak sklepow 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anulka coś mu wspomniałam ale mąż ma z ni m konkretnie pogadać to zobaczymy co z tego wyniknie...
    laaf ale ci dobrze z tym usg dzisia a ja za 2 i pół tygodnia mam dopiero 🥴

    ale pochwale sie co kupiłam dzidziusiowi [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie038.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...