Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natka, fajny wózek 🙂 my na pewno będziemy brać 4-kołowca, bo słyszałam że 3 są bardzo wywrotowe przy codziennym użytkowaniu i że najlepiej się po nich jeździ "na bardzo zadbanych chodnikach albo w sklepie". A że u nas jest, jak jest, to wolę mieć jedno kółko więcej i mniej stresu na widok krawężnika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KWASIEK , też o tym myślałam 🙂 ... plus jest taki ze bez problemu można do tego wózeczka dokupić układ dwóch przednich kółek zamiast jednego , więc jakby co nie ma problemu ... z resztą można to przednie zablokować wówczas jest nieobrotowe ...
sąsiadka za ścianą również ma trójkołowca i mówiła że fajnie się prowadzi , więc jestem dobrej myśli ...
Zobaczymy , najwyżej dokupimy te przednie dwa i będzie ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż jutro ma wolne więc obiecane mam oglądanie wózków 🙂 ale się cieszę 🙃 z tym, że będziemy zwracać uwagę bardziej na duże cztery koła.

Teraz odpoczywam po dużej dawce kcal bo zamówiliśmy sobie pizze do domku 🙂 ależ się objadłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też raczej wole czterokołowca...jakoś te z trzema kółkami mi sie nie podobają... No ale wiadomo, każdy ma inny gust 😉 A ja mam bzika na punkcie wózków :P Mi sie bardzo podoba z tako fast rider 😉 albo Baby Merc firmy Przemko... Takie duże gondole żeby dziecku nie było za ciasno bo te wszystkie nowe to takie malutkie...No i duże pompowamne koła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś myślałam, że fajnie mieć wózek trzykołowy-znajoma taki miała, ale teraz jednak wolę 4 koła z dużą gondolą i dużymi kołami. Faktycznie niektóre wózki są takie malutkie.
A jak dzisiaj załatwiałam sprawy to na ulicy widziałam 3 wózki tej firmy, którą sobie upatrzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natka, to dobrze, że jest możliwość dokupienia "dodatkowego" kółka 🙂 taki trójkołowiec jest fajny w sklepie, jak trzeba sprawnie manewrować między półkami. Ale bałabym się jakiegokolwiek schodka czy krawężnika (nawet z zablokowanym przednim kołem), bo wtedy bądź co bądź cały ciężar wózka i waga dziecka utrzymane są na jednym kole. A przy wiercącym się dziecku można stracić na chwilę panowanie nad pojazdem i wtedy mamy kraksę. Już nie raz coś takiego widziałam, więc uważajcie na swojego Szkraba.

A i ostrzegam przed małymi gondolkami. Znajomy kupił wózek za 3 tysiące, bo zgrabniutki i fajniutki. Ale dziecko się urodziło długie, ładnie przybierało na wadze i po 2 miesiącach przestało się mieścić w wózeczku. Niby radość, ale nie do końca... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane czerwcóweczki 🙂

Kwasiek słuszna uwaga z tą gondolą, zwłaszcza dziewczynki że my rodzimy w okresie letnim. Tak więc nasze maluszki przejeżdża w gondoli lato , jesień i zime a o spacerówce możemy pomyśleć dopiero w przyszłym roku na wiosne.
Marcyś a mi się wydawało że pisalas ze masz zwolnienie na miesiac...czy cos pokrecilam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U mnie za oknem szarówka, brudne roztopy i wszystkie śmieci nagromadzone przez zimę wychodzą na wieszk.

Kiedy to się skończy? Nawet jak słonko świeciło to i tak wiosny nie było jeszcze czuć 😞
Zawsze narzekałam, że mamy kiepską zimę,ale w tym roku mam jej dosyć. I nic się nie chce 😞

Marcyś już w pracy. Dobrze, że potem masz te 4 dni wolnego.

Dzisiaj z mężem w szkole rodzenia będziemy uczyć się kąpać noworodka 🙂 A jutro przewijanie i nauka masażu takiego maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jak bylam u lekarza to sie zwazylam...i juz +6,5kg musze przystopowac ze slodyczami. Pochlaniam je w masakrycznej ilosci!!!!
NIe wiem jak u Was ale moj maluch zaczyna juz niezle rozrabiac, ja nie wiem czy on kiedykolwiek spi? Caly dzien buszuje, do poznego wieczora tez buszuje, fakt ze zasypia jak ja zasypiam ale wystarczy ze do kibelka wyjde to juz: acha mamuska wstala to co ja bede spal 😉 Noramlanie lobuziak slodziutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z wagą jestem + 3 kg, chyba że liczyć schudnięcie na początku ciąży ok. - 5 kg i powrót do wagi sprzed ciąży to wtedy wyjdzie ok. + 8 kg.

A moje maleństwo niedosyć, że wstydliwe to jeszcze leniwe 🙂
Njabardziej to chyba lubi jak mąż mówi i bawi się delikatnie pukając brzuch lub gładząc-jak przyłoży rękę to wtedy jest kopanko.
Oj dziewczyny, mogę mylić się w przeczuciu, ale coraz bardziej przekonana jestem, że to będzie córeczka tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane moje
Marcys - wiem co czujesz moj ma cwiczenia w tym tygodniu 😞
takie zycie zony zołnierza

co do wózka fajny podoba mi sie ja tez biore 3 kolowy 🙂 ostatnio mialam 4 kolowy wiec teraz zmiena a pozatym ja potrzebuje głownie do manewrowania 🙂

ajj mam dosc silne skurcze od paru dni wiec w poniedzialek do lekarza lece .

moja waga to + 10kg cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja tez juz mam 10 kg na plusie, ale za to w brzuszek idzie, mój synek ładnie kopie tak, że widać na brzuszku jak jakieś kształty przybiera he he, najlepiej rano było widać, ja akurat z farbą na głowie, czyli szamponem, wolę uważać na te szkodliwe zw chemiczne w farbie i biore szampon bez amoniaku. Ja bede miała wózek na 4 kółkach od kuzynki męża, fajny kolor wózka taki szaro pistacjowy, ale ładny kolor tego zielonego.
Dziś ma być moja przesyłka i zobaczymy sobie 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

u mnie waga +6 od początku ciąży i też chyba muszę słodkie ograniczyć ale lodów to sobie nigdy nie odmówię he he 🙃


a co do wózka to kupujemy wielofunkcyjny i koniecznie czterokołowy jakoś do 3 kółek nie mam przekonania i tak kosmicznie wygląda jak to mój mężulek mówi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i mialam wam napisac ze mam siare w piersiach ostatnio przycisnelam i dosc sporo wylecialo w 1 ciazy mialam ledwo ledwo i to dopiero po porodzie 🙂
ale staram sie niecisnac zeby mnie niezalewalo niepotrzebnie

kurde ja juz niemoge sie doczekac mojego przelewu z zusu i tez zamowie wózek juz nawet mam kolor wybrany 🙂
wybralismy ciemny bo wiem juz jakie sa skutki jedzenia w wózeczku np czekolady hiii [img size=245]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/s10.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kobitki.
Ale dziś mam dzień... Jakoś tak mi się na wspomnienia zebrało i w ogóle patrząc na mijające dni to już ładna połowa ciąży za nami, szybko mi ten czas mija mimo tego że siedzę w domku, choć do pracy tęskno mi bardzo...

Latem nasze maluszki już będą z nami, szczęśliwymi mamuśkami, a tak niedawno latem czekałam na swój ślub, a teraz na synusia 🙂

Ogólnie to taki brak humoru mnie dopadł...

Pozdrawiam Was w tą paskudną pogodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi to u mnie 6,5kg na plusie od początku ciąży, więc myślę że nie jest tak źle, brzuszka aż takiego dużego nie mam, a najbardziej poszło mi w uda tzn ja tak twierdze, bo mężuś mówi że nie widzi żadnych dodatkowych kilogramów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BRZUCHATKI 🙂

ANIA , JA TEŻ MAM WIZYTĘ W PONIEDZIAŁEK ... NO CIEKAWE ILE MNIE PRZYBYŁO , BO WAGI W DOMU NIE MAM WIĘC MIĘDZY WIZYTAMI ŻYJĘ W BŁOGIEJ NIEŚWIADOMOŚCI 🙂

WÓZECZEK SUPER , TEŻ SIĘ NAD NIM ZASTANAWIAŁAM 🙂

A U MNIE DZIŚ ODWILŻ , ALE SŁONECZKA NIE MA ... MĘŻUŚ POJECHAŁ SŁUŻBOWO DO WARSZAWKI , MŁODA U BABCI , CHATA WOLNA - KRÓTKO MÓWIĄC 🙂

JUTRO IDĘ NA BADANIA , STANDARD , MORFOLOGIA I MOCZ ... CIEKAWE CZY DOSTANĘ W KOŃCU SKIEROWANIE NA TĘ GLUKOZĘ NIESZCZĘSNĄ ? 🙂
BO PÓKI CO NIE MIAŁAM JESZCZE , CHOCIAŻ GENERALNIE CUKIER MAM W NORMIE , BO MAM W DOMU GLUKOMETR I MIERZĘ CO JAKIŚ CZAS ... NO ZOBACZYMY

MIŁEGO DNIA CZERWCÓWECZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej czerwcóweczki 😉

u nas też tak szaro i ponuro... żeby te roztopy się skończyły :P

co do wózków to ja bardziej na czterokołowy ale te 3w1 bede się rozglądać kwietniu 😜

maleństwo teraz też szaleje cały czas 😉 kopie i wierci się :P

noga już nie boli (na szczęście) 🙂

miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na badania, czyli morfologię, mocz i oczywiście glukozę wybiorę się 10 lub 11 marca, akurat będzie na kilka dni przed wizytą. Zresztą wyniki ze skierowania odrazu idą do położnej,więc dowiem się wszystkiego na wizycie, a jak coś będzie nie tak to napewno będą dzwonić.

Ja też zmieniłam sobie jeden suwaczek oraz na obydwóch daty. Lekarz na ostaniej wizycie zmienił mi datę porodu z 3 na 5 czerwca. Na początku miałam nie zmieniać,ale co tam, to tylko suwaczek. Na profilu też zminiłam datę porodu.

Model wózka mam wybrany, ale nadal zastanawiam się nad kolorem, na razie najbardziej podoba się taki:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...