Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agulka, koniecznie odpocznij i dzisiaj już nic nie rób. Czasami tak jest, że sporo zaplanujemy, ale niestety trzeba czasem zwolnić.

Zuziek, w poniedziałek wielki dzień-zobaczysz na monitorku swoje maleństwo 🙂

A jeszcze tyle czasu mam znowu do następnej wizyty-jestem od nich uzależniona. Mój mąż mówi, że powinnismy mieć w domu usg, jakbyśmy chcieli podejrzeć dzieciątko to tylko włączylibyśmy i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agulka, pierożkami się nie przejmuj, wszyscy zrozumieją, że źle się poczułaś i nie dałaś rady. Nikt Ci na pewno nie będzie truł z tego powodu 🙂

U mnie jakoś pochmurno. Śnieg zaczyna topnieć i się pomału robi breja na ulicach. Ale zanim to wszystko się stopi, to minie trochę czasu (po odśnieżaniu parkingów przy bloku zostały sterty śniegu sięgające pierwszego piętra...).

Mój mąż wyjeżdża na weekend do rodzinnego domu, z wielką chęcią bym go nigdzie nie puszczała. Albo pojechałabym z nim, ale byłby problem z przenocowaniem ciężarówki. A poza tym to 100 km, a ja się ostatnio nie najlepiej czuję, więc... nie będę ryzykować. Zajmę się projektowaniem mebli.

Kupiłam sobie wczoraj tą poduchę do spania. Dorwałam ją za 109 zł w którymś ze sklepów internetowych - teraz z niecierpliwością czekam na przesyłkę.

Co do smoczków, to ja będę starała się ich unikać. Tzn. zamierzam w miarę szybko nauczyć maleństwo jeść z butelki (we wrześniu mam ślub przyjaciółki i nie wyobrażam sobie, żebym mogła na niego nie pójść), mam nadzieję że nie dojdzie jednak do sytuacji, w której dziecko będzie wolało butelkę, niż cycka, a zdarza się to dość często... Smoczka jako czasoumilacza będę starała się unikać. Co z tego wyjdzie? - zobaczymy w praniu.

Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wszystkim 🙂

Mnie czeka ciezzzzki dzien:/.Przyjezdzaja znajomi na weekend i musze posprzatac, przygotowac kolacje, siebie przygotowac i jeszcze nie pasc trupem przy wieczornym spotkaniu 🙂A jutro wyjazd w gorki 🙂

We Wroclawiu bez slonca, ale jest odwilz i mnie to cieszy 🙂Własnie przed chwila dzwonil maz, ze widzial pierwszego KOMARA!!!!!!!!Wyobrazacie sobie, lato czai sie tuz za rogiem 🙂

Bylismy dzisiaj na zakupach i zachaczylismy o "Smyka", bo wyprzedaze sa i czesc ubranek za 50% taniej.I kupilam trzy bodziaki, ale cudne i takie tyci 🙂Bede sie cieszyla przez caly weekend 🙂

Dobra lece dziewczeta bo sie nie wyrobie 🙂
Agulka Ty odpoczywaj dziewczyno i trzymam kciuki zeby sie wszystko usabilizowalo.A pierozkami leniwymi sie nie przejmuj zrobisz jak bedziesz sie lepiej czula i wlozys w nie cale swoje serducho i beda najpyszniejsze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam przed chwilką zobaczyć jak wygląda łóżeczko i na jakim etapie jest tata z renowacją 😜 i powiem szczerze że efekt rewelacyjny na razie jest na etapie szlifowania ale wszystkie szczebelki już na miejscu i deski 🙂 trzeba bedzie dokupić farbe taką nie szkodliwą dla dziecka 😉 i materac i bedzie gotowy 🙂 chociaż odmierzyłam wymiary i może być problem hehe bo standardowe wymiary to 120x60 a mój ma 114x55 :P hehe ale damy rade 😜 zastanawiamy się nad baldachimem który tata też chce zrobić ale to jeszcze do przedyskutowania sprawa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka bede miala caly weekend i jesli mi ni eprzejdzie obiecuje zostac w domu 🙂 Najwazniejsze ze nie boli...ale Ty kochaniutka uważaj najgorzej sie przeforsowac, ja ostatnio robilam obcinke na suficie i jakos brzuch mnie pozniej pobolewal, obiecalam sobie ze na drabine juz nie wejde..

Zuziak to dziadek sie ostro wzial do roboty ale edzie pewnie piekne 🙂

Kwasiek to slomiana wdowa na eekend bedziesz..no ale jak maz wroci to sie naprzytulasz!!1 😁

wajeczka to Ty jeszcze po górach bedziesz sie szlajac? 🤪 i szlaki przecierc? 😁

I ja dziewczynki czekam na poniedzialek, normalnie zrzera nie ciekawosc:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki 🙂

Przeziębiłam się ostatnio. Ostatniej nocy prawie w ogóle nie spałam. Byłam u lekarza i dał mi jakąś homeopatię i rutinoscorbin i mam nadzieję że szybko przejdzie. Myślałam że uda mi się przechodzić tą ciążę bez przeziębienia no ale weź i niknij tu zarazków przez 9 miesięcy.

Mały dzisiaj szaleje prawie cały dzień aż mi brzuch skacze 🙂

Dziewczyny jak Wam się śpi z coraz większym brzuszkiem? Macie jakieś swoje wygodne pozycje? Bo ja ostatnio nawet mam problem z przewracaniem się z boku na bok.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dobry wieczor wszystkim !
Aleksandra27, ja spie na lewym boku bo wszyscy mowia, ze tak trzeba. Ale mam jeszcze to szczescie, ze jak leze na prawym czy na plecach jest ok. CIesze sie, mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bede taka nieskomplikowana.
Jednak tez cos smiesznego u siebie zauwazylam, ze jak za dlugo gadam to mam wrazenie ze brakuje mi powietrza, cos jakbym sie meczyla... a to dla mnie gaduly niesamowite utrudnianie dnia 😉

Praca praca praca i nie moge sie tu lepiej zadomowic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wyleżałam się za wszystkie czasy bo od 13 do 20. Już mnie skręcało żeby się podnieść wcześniej, ale dla dzidzi wszystko, więc odpoczywałam od odpoczynku:P 🙂 I tylko głupawkę złapałam:laugh: A sprawdziłam też jak tam się sytuacja ma i jest już lepiej:P

Aleksandra co do spania to zasypiam na prawym boku bo tak się już z mężem przyzwyczailiśmy w nocy budzę się co chwilę żeby obrucić się na lewy bok (tak jak jest wskazane)... czasem budzę się dopiero rano na plecach i nie ma z tego jakiegoś problemu a i leży mi się lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Ja dziś miałam ciężki dzień, bo zaczynamy robić remont w pokoju do którego sie przenosimy i szukaliśmy sypialni.. Jutro jedziemy zamówić 🙂 Ale męczące te jezdzenie po tych sklepach... 😮
Ja też sie staram spać na lewym boku ale często śpie na prawym. Na wznak raczej wcale bo nie lubie, ale ciężko mi się też przewracać z boku na bok...Niby nie mam takiego dużego brzucha ale tak jakoś mi ciężko:P
Moja mała dziś cały czas prawie podskakuje sobie w brzuszku...chyba jej sie spodobało heh 😉
Miłego wieczorku mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też raczej zasypiam na prawym, ale zauważyłam, że jak się przebudzę w nocy, to się zwykle przewracam na lewy.
Na wznak nie mogę, bo moja mała wtedy dopiero zaczyna fikać. Zresztą na wznak, to dopiero plecy bolą 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka gadułki 🙂

Komdi zadyszka przy gadaniu... 😉 dobre 😉 ja tez jestem gaduła ale jeszcze zadyszki nie łapie:P

Co do spania...n apoczątku ciaży miałąm straszne problemy ze spaniem na wznak, po prostu krzyż mi siadał i jakbym paraliżu dostawała, teraz śpie na kazdej stronie ale zaczyna mi sie to co w pierwszej ciazy, spanie na boku przeswzkadza dzidzi i pewnie skończy sie na tym ze zostanie mi spanko na wznak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też śpię na lewym boku i jakoś nie było trudno sie przestawić z prawego 🙂

byłam dzisiaj na zakupach i radość ogromna bo pierwszy pajacyk już czeka na mojego Antka 🙂

dobranoc brzuchatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja śpię głównie na którymś boku. Zasypiam zwykle na prawym, w nocy się przewracam na lewy albo na plecy - różnie z tym bywa 🙂

koleżanka mamy przyniosła mi dziś kurtki zimowe, w których chodziła w ciąży. Dziewczyna niby drobniutka, ale kurtki jakieś takie wielkie, że czuję się w nich jak w worku na ziemniaki 😉 ale cóż, jakoś trzeba będzie się przemóc, bo w moim płaszczu mam zapas jeszcze na góra 5 cm, a w przeciągu ostatniego miesiąca przybyło mi w obwodzie ponad 10 🙃

Byłam wczoraj u fryzjera. Pierwszy raz dziewczyna obcięła mi autentycznie końcówki - zawsze na prośbę o podcięcie końcówek traciłam minimum 15 cm kłaków.

Ech, młode szaleje, chyba chce matkę do łóżka już zagonić 🙂 mąż się śmieje, że jedną cechę już po mnie odziedziczyło - rozpychanie się tyłkiem 😁 i coś w tym jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kawsiek Tbniutka ty taka drobniutka jesteś ze faktycznie ciezko cos po kims "odziedziczyc" a tu koniec zimy w sumie nie ma sensu kupowc nowego. Ja dostalam tez plaszcz od kolezanki i brzusiu jest tak juz opiety ze w samochodzie musze sie rozpinac, mam nadzieje ze zima zaraz ustapi bo ja juz tez nie mam co zalozyc na siebie 😉

Koniecznka łądne i mie dla synusia 🙂 Antoś 🙂

Kurna widze ze jjuz wszystkie po kolei robicie sie na bostw...i ja musze 🙂 mam dziewczyny fryzjerke (juz od 5 lat) która przyjeza do mnie i ribi wlosy mi mojej mamie i Kamilii a z zawodu jest...policjantką 😁 hehe jak byla fryzjerka zaczela studia i skonczyla szkole policyjna a na fryzjerstwie jeszcze sobie dorabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej weekendowo 🙂

U mnie spanie na prawym boku odpada, bo jest mi strasznie niewygodnie nawet z tą poduszką.

Ja jeszcze zapinam się w moją zimową kurtkę, ale płaszczyk zimowy niestety wisi w szafie, bo już na święta ledwo zapiełam i było jakoś tak przyciasno,więc odpuściłam. A wiosenno-jesienne kurtki to na pewno będę musiała nosić rozpięte-wtedy ciepły sweterek pod spód i jakoś przechodzi się. Najbardziej nie mogę doczekać się noszenia butków balerinkowych-nie trzeba będzie się schylać, tylko nóżki sobie wsunę 🙂

U fryzjera bylam w grudniu, no i jeszcze mam zamiar wybrać się może pod koniec kwietnia/początek maja-podcięcie końcówek i pasemka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dzien Doberek Mamuski 😉

DZis mam calkiem lightowy dzien w pracy, wiec zabralam komputerek ze soba 😉 Szefow nima wiec jest gicio, gosci malo to obijam sie spokojnie:laugh: Niunciowi sie podoba bo sie wierci pukajac do mnie co chwilke, mama wyluzowana totalny chillout 😉

Zamierzam 3marca wybrac sie do Polandu odwiedzic siostre, to sobie tam pojde do fryza tez, bo robilam wlosy osstanio w grudniu pomalu zaczynaja byc pasemkowe odrosty;] trzeba sie ratowac.

Aaaa wyszarpalismy z mezem wozek dla Malego 😉 Za mniej niz polowe ceny, piszcze z radosci 😉 😆

W poniedzialek za niego zaplacimy i bedziemy oczekiwac przesylki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi to jesteś juz druga mamusia ktora (jak sie domyslam ) pracuje w hotelu 🙂 A skad zamawialiscie wozek?

Anulka balerinki to jest to 🙂 wlasnie jak bedziemy juz takie duze to bedzie cieplutko i z ubieraniem bedzie nam wygodniej, hehe ja czasami juz postekam jak mam skarpetki zalozyc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuski 😉

no balerinki i klapki to bedzie idealne obuwie 😜 hihihi już chce zacząć je nosić 😜 a co do kurtek zimowych to ja chodzę w płaszczu i mieszcze się w niego bez problemu mam dużo luzu a w nim w ogóle nie widać że jestem w ciąży 😜 także w tramwaju jak chce usiąść to musze się pchać na pierwszego (głupio to wygląda ale plecy mi nie wytrzymują) 🤢

a wózek ja bede w kwietniu jechać oglądać wózeczki 🙂 hihi już się nie mogę doczekać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Zuziek, pracue w hotelu, gdzie wlascicielami jest para gejow... i wlasnie dzis ich nie ma 😉 pojechali do jednego z nich rodziny w odwiedziny ale mam spokoj 😉

Przez ebay kupilismy. Piekny czerwony bugboo 😉 plus adapter do maxi cosi i maxi cosi,wszystko za polowe ceny 🤪


Mi jeszcze zimowa kurtka moja pasuje, na szczescie od poniedzialku ma byc 10stopni, i wiosna ma sie pokazac zza rogu wiec moze juz nie bede potrzebowac zimoweczki. NO chyba ze na wawke jak polece tego 5marca 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buagaboo_komplet.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...