Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Zuziaku wpadłas w pozytywna euforie 🙂 i ciesz sie tym 🙂 na ta chwile mozesz odetchac i to najwazniejsze 🙂 ale zobacz jedno ze w koncu ojca wyprowadzili a teraz natychmiast zalatwcie wymeldowanie. Ciesze sie z Toba ogromnie bo wiem co stres robi z czlowiekiem. Ja mam 34 lata i jestem wrakiem emocjonalnym bo odkad siegam pamiecia to mam stres, na tyle mi sie on kumuje ze spac nie moge i mam mase innych dolegliwosci. Zycze Ci aby Ciebie to omienlo!!!


Laaf to o czym ty piszesz to widzę moja mame 😞 ona ma dokładnie to samo całe jej ciało jest w rozsypce i nie potrafi dojść do siebie wszystko zrobił stres... bezsenność (a właściwie czujene spanie) nerwica astma doszła do tego i ten nieustający kaszel 😞 (nerwicowy) jestem ciekawa czy jej się poprawi... chociaż troszkę... 🥴

Kwaśku przelewam troszkę mojej euforii na ciebie 😉
i stukam się piwkiem tyle że ja Tyskie pije 😜
lece do wyra z mamą zrobiłyśmy sobie peeling stóp i mamy stópki jak pupcie niemowlęcia :P
mały relaks przed snem :P
dobranocka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem dzis mega zła i wkurzona. Wczoraj wieczorem moj tata przywiózl mi te obiecane 5 tys zł zebysmy mogli zrobic łazienke i przyjechał z mowa kobieta która poznał przez internet. Szukał pocieszenia u nowej kobity i znalazł ale go totalnie omotła. Nie wsomne juz jak ona jest bo szkoda słów moze i nie jest złym człowiekiem ale z moch obserwacji totalny len do roboty. Robi wisiorki i jak jej powiedziałam zeby zrobiła maswka i sprzedała to stwierdziła ze jest artystka i nie bedzie robic masówki. I ze ona sprzedaje te swojw dzieła i tak z tego co mówi to zarobi 50 zł na tydz a m,a utrzymaniu 2 dzieci około 14 lat.
Moj tata tez ledwo zyje z miesiaca na miesiac i teraz utrzymuje ich tez i jeszcze pewnie bedzie spłacał jej długi a ma cos kolo 30 tys.
I jak wychodzili to tata powiedział ze bedzie u niej remontował pokój i sie tam wprowadzi a ja oficjalnie powiedziałam ze znaja sie niecałe 2 miesiace i zeby dali sobi troche czasu bo to za szybko a ona mi zrobiła jazde ze nimi nikt nie bedzie rządził ze ona nie pozwoli zebym ojca uczyła i nim kierowała itp miała ochotę wypieprzyc ja z domu ale sama stwierdziła ze mnie nie lubi i chce z tad wyjść. W sumie nic takiego złego nie powiedziałam tylko ze za szybko działaja i ze jako dzieci boimy sie ze znów jaka kobieta go skrzywdzi z tad ta ostrożność. 😞 😞 😞


Pisałam Wam ze Piotrus ma spuchniete dziąsła , sine i ma takie banki na nich. wczoraj po kąpieli Piotrus siedział w łózeczku i bawi sie a ja poszłam robic mu mleko wchodze do pokoju i patrze na niego o na ma raczke brudną od krwi i brode i płakał wiec sie wystraszyłam ze mu sie cos stało patrze do buzi a tam mu popękały te banki a w nich była krew. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku oby tak dalej 🙂

Madalena Twoj tato widze nie umie byc samotny ai jest mega podatny na wplywy innych, mam wrazenie ze ta babka szukala "jelenie" i znalazala a on sie poprostu zakochal. Przepraszam ze tak anzwalam Twojego tate ale inaczej tego nie widze i wogole szok ze ona Ci oficjalnie powiedziala ze Cie nie lubi 😮 😮
A jak pekly te banki Piotrusiowi to pokazaly sie zeby? wiesz co ja sie jutro zapytam jakiegos mojego stomatologa czy takie moga byc objawy zabkowania...

achas Zuzka ma super chustke heheh sliczniew niej wyglada 😘 😘 😘

Waja ja tez docenieam to gdzie mieszkam i czeto tez bywam na pergoli 🙂 musimy w koncu sie zgadac i spotkac 🙂

a i widze ze Stas tez problematycznie zabkuje...moj Dawid jest tez marudny ale jest to do zniesienia poprostu go zabwiam a teraz wlasnie poszedl z babcia odwiedzic dziadka na cmentarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

wkurw minął. Ciekawe na jak długo 🙂 pewnie zależy od okoliczności... 🙂
na 14 mają przyjechać moi rodzice i dziadek 🙂 torcik się chłodzi w lodówce - ciekawe, czy smaczny będzie 😜

Zuziaku, cieszę się, że noc minęła ok 🙂 oby tak dalej 🙂
Madalena, Piotruś strasznie ciężko znosi to ząbkowanie... pierwsze słyszę o takich krwawiących bąblach 🤢 może przejdź się z nim jutro do lekarza? Skoro ma rany w buzi, to trzeba to czymś potraktować, żeby jakieś zakażenie mu się nie zrobiło... 🤔 biedny Piotruś... 😞 😞 😞
Waja, nie dziwię się, że zrezygnowałaś z tego żłobka państwowego 🤢 masówkę jakąś odwalają, porażka... zamiast indywidualnie do dzieciaków podchodzić, idą na łatwiznę... 🥴
Ach, Anulka, ja tez czerwonego Redds'a piję 😉 za innymi jakoś nie przepadam. A czerwonego mogę jednym duszkiem wypić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałam pediatrę i powiedziała mi ze mu poprostu tak cięzko wychodzą ząbki i kazała mi mu dawać Wit K. Jak mu to pękło to zostało sine dziąsło przy górnej czwórce. Z trójką tez mu się tak działo tylko ze o wiele mniej. Bo kogo pytam to stwierdza ze nie widział żeby tak ząbki wychodziły.
Laaf jak byś miała okazję to zapytaj byłam bym Ci wdzięczna.

Co do taty to masz absolutna rację, niestety taki jest i strasznie mu sie pali żeby miec kobietę tylko ze jest naiwny i daje sie wykorzystywać 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, też uważam że Twój Tata z tej samotności jest mało ostrożny, więc jako najbliższa rodzina macie prawo i obowiązek mu powiedzieć co na ten temat sądzicie. Ale z kolei on ma prawo się Was nie posłuchać i zrobić jak będzie uważał, nawet jeśli to będzie coś bardzo głupiego. Może byłoby dobrze pogadać z Tatą na osobności, żeby nie zaczynać otwartej wojny bo to może tylko mu zaszkodzić i Waszym relacjom też.

A Stasiek zjadł dziś na obiad (Z CHĘCIĄ) kurczaka z rożna, ziemniaki z masełkiem i młodą kapustkę z jabłkami i koperkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Ja rozmawiałm z mężem przed chwila, teraz na kompie chwile posiedze i spadam z tesciowa pogadac a potem spac, niedługo musze zaczac testów sie uczyc bo juz 7 godzin wyjezdzone a teraz to pojdzie moment jak bedziemy po miescie jezdzic a jutro chyba juz wykłady beda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ubieracie teraz swoje dzieci na noc? Stasiek spał dotychczas w cienkich śpiochach na pieluchę i było mu strasznie gorąco mimo że przykrywaliśmy go tylko cienką pieluszką a u nas w łóżku nawet niczym. Dziś go ubrałam w bardzo cienkiego bodziaka z długim rękawem i bez nogawek i zobaczymy jak będzie. Aż się boję letnich upałów skoro teraz już jest mu tak gorąco 😮

Mnie też się Agusia bardzo podoba 🙂 Szczególnie ten fioletowy avatarek, aż oczy trudno oderwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki! 🙂 ja też od niej oczu oderwać nie mogę 😉

Agulka
, wyczytałam na necie, że Wam Jezus wyrósł w Ustroniu 😉 😁
Dziś świętowaliśmy, bo moi rodzice jutro nie bardzo z czasem stoją i się z nimi na dziś umówiliśmy 🙂 Był jeszcze mój dziadek, więc imprezka bardzo kameralna, ale dzięki temu było spokojnie i bardzo sympatycznie 🙂 jutro z kolei chyba teściowie przyjeżdżają, więc będzie się więcej działo 🙂
Madalena, tak, to moja mama 🙂
Torcik faktycznie super wyszedł 🙂 koszt około 25 zł, 1,5 godziny roboty, a jedzenia multum 🙂 pół tortu zostało na jutro 🙂

Ann
, ja Agę ubieram w rajstopki i bodziaka. Przykrywam kocykiem, z którego i tak w nocy wyłazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):

Co do przeczuć, to mam wrażenie, że będzie dziewczynka. Ale na początku miałam przeczucie, że to chłopak. Więc cholera wie 😉
- napisane 5 maja 2010 roku 😉 (przeglądam historię, szukam informacji, ile miałam cm w brzuchu przed porodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a ja jestem mega wkur bo m zrbił mi awanturę że w sobote wyszłam na miasto i mnie nie było 2 godz (spotkałam koleżanke kiedyś najlepszą teraz się kontakt troche urwał) i się zagadałyśmy a on z pretensjami bo dudowa a ja nic nie pomagam a co ja kuźwa z Igą mogę napomagać jak nikt jej nie chce przypilnować żebym mogła cokolwiek zrobić bo każdy ma "swoją robote" i całymi dniami siedzimy same a to co mogę zrobić to kolacja dla robotników bo Iga akurat śpi ale nie ważne mam być w domu i już a co ja kuźwa w więzieniu jestem a poza tym to się dogadałam z teściową że ona gotuje a ja sprzątam w domu
a do tego jeszcze po południu usnęłam z igą (pewnie z wypoczęcia bo przecież nic nie robię całymi dniami) i w pokoju u nas był bałagan czyt jego ciuchy porospierdzielane po całym pokoju
ach brak słów po prostu najlepiej to jakbym wstawała o 5 rano sprzątała póżniej cały dzień gotowała dla robotników do tego pranie prasowanie i jeszcze z dzieckiem na dworze być najlepiej cały dzień cyt"bo taka piękna pogoda" i do 12 pakowała paczki oczywiście dopiero jak uśpię dziecko pomijajęc fakt że wstaje do niej w nocy wtedy bym była idealną żoną

ech wyżaliłam się i czekam aż uśnie bo nie chce mi się nawet patrzeć na niego

na komunię dziś oczywiście się spóźniliśmy bo nie wytrzeźwiał po wczorajszym wrr... komsi dawaj rakiete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja ubieram Piotrusia w body z krótkim rękawkiem a na to śpiochy i bluzeczkę od nich lub w piżamkę 2 częściowa z dł rękawem.

Sylwia to witaj w gronie tych które nic nie robią tylko siedzą w domu z dzieckiem bo z tego copamiętam Kwasiek i ja miałam ten sam problem. Ja uważam ze nasi m oczekują od nas zbyt wiele i najlepiej jak byśmy w domu siedziały i robiły wszystko. Ja jak słyszę od mojego męza ze przecież ja całymi dniami w domu siedze to mnie szlak trafia, nie wspominajac ze mi nie ma kto pomóc sama cały dzien zajmuje sie dzieckiem gotuje sprzatam zakupy robie a wieczorami pracuje ale mimo to całymi dniami siedzę. Tak więc Sylwia taka kolej rzeczy ze faceci nie doceniają nas a jak by przyszło im zrobic to co my robimy siedzac obawiam sie ze nawet połowy by nie zdołali zrobic.
A co do budowy to tak już będzie dopóki jej nie skonczycie. U nas od kad budujemy dom jest nieraz strasznie nerwowa atmosfera bo albo kasy braknie albo robotnicy cos zle zrobia i tak w kółko zawsze cośjest nie tak.Pocieszam się ze jaks sie wprowadzimy to znów bedzie jak kiedyś i juz nie bedzie sie trzeba przejmować robotnikami, towarem itp.
A swoja droga dziwie sie ze zgodziliście sie na żywienie robotników bo to jest straszny kłopot a w dodatku koszt. U nas żąda firma nie wymaga stołowania. Płaciliśmy im za wykonana prace i w ich zakresie było wyżywienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korzystając z okazji ze jeszcze nie śpię złożę Agniesi życzenia:

[size=3]
Twoje pierwsze wielkie święto
nasz maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały


Wszystkiego najlepszego dla Agniesi dużo zdrówka i uśmiechu z okazji pierwszego roczku :
😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego dla naszej słodkiej roczniaczki 🙂 🙂 🙂

Hmmm... w porównaniu z Waszymi maluchami Stasiek chyba jest ubierany jednak chłodno. Dziś spał w bodziaku z długim rękawem i bez nogawek, nie miał skarperek, przykryłam go flanelową pieluszką ale się z niej natychmiast wykopał i większość nocy spał w zasadzie bez przykrycia. Kark miał ciepły i nogi też więc nie walczyłam z nim o to przykrycie, i tak zresztą się wałkował że mu za gorąco. Nie wiem co będzie jak się zaczną prawdziwe upały 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECHAJ ŻYJE NAM, MOC CAŁUSKÓW I UŚCISKÓW OD DAWIDKA I CIOCI ASI DLA KOCHANEJ AGUSI 😘 😘 😘

Ann Dawid śpi w bodziaku z krótkim rękawkiem i spodenkowatym dolem (dół siega mu do polowy ud) tak wiec Stasiek nie spi za lekko ubrany, przykrywam go koldra ale oczywsicie sie rozkopuje...ja mieszkam na 4 i ostatnim pietrze i od dachu grzeje nas papa nie wiem jak jest u Was. U nas jest naprawde cieplo. Jak beda dluzsze upaly to pewnie bedzie spal w samej pieluszce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Dziękujemy wszystkim ciotkom, koleżankom i kolegom za życzenia! 🙂 🙂 🙂
Rok temu o tej porze siedziałam na izbie przyjęć 😁 jak sobie to wszystko przypominam, to mam wrażenie, że już minęło z 10 lat 😁 Poczytałam sobie historię forum - ostatnie 2 tygodnie przed porodem 😜 mam ochotę część rzeczy wydrukować i schować na pamiątkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Hej hej 🙂
Dziękujemy wszystkim ciotkom, koleżankom i kolegom za życzenia! 🙂 🙂 🙂
Rok temu o tej porze siedziałam na izbie przyjęć 😁 jak sobie to wszystko przypominam, to mam wrażenie, że już minęło z 10 lat 😁 Poczytałam sobie historię forum - ostatnie 2 tygodnie przed porodem 😜 mam ochotę część rzeczy wydrukować i schować na pamiątkę 😁 😁


KWASKU TO JEST CAŁKIEM FAJNY POMYSŁ 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Hej hej 🙂
Dziękujemy wszystkim ciotkom, koleżankom i kolegom za życzenia! 🙂 🙂 🙂
Rok temu o tej porze siedziałam na izbie przyjęć 😁 jak sobie to wszystko przypominam, to mam wrażenie, że już minęło z 10 lat 😁 Poczytałam sobie historię forum - ostatnie 2 tygodnie przed porodem 😜 mam ochotę część rzeczy wydrukować i schować na pamiątkę 😁 😁


KWASKU TO JEST CAŁKIEM FAJNY POMYSŁ 🙂 🤪


Trzeba tylko 4000 stron przejrzeć i wybrać najciekawsze momenty... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Życzymy Ci miłości wielkiej jak ocean,
radości z podskokami do nieba,
nowych odkryć,zdróweczka,
uśmiechu na słodkim pysiu
i abyś była dumą dla swoich
kochających rodziców!
STO LAT MALUTKA!!!!!!!!!


Iga śpi w piżamce dług rękawek i spodenki dziś spałą w leginsach bo kupa się przelała takich do kolan bez skarpet oczywiście a piżamka luźna
ale myśle że w dodach będę ją już kłaść spać

u nas właśnie był rzeczoznawca mówiła że wszytko ok i na budowie i w papierach i że w ciągu 10 dni powinniśmy dostać kredyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...