Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie!!!
No i stało się. Po pół roku starań mamy dwie kreseczki. 🤪 Ciesze się ale bardzo ostrożnie i spokojnie. To będzie nasze drugie dzieciątko. Mamy już 3letnią córeczkę Polę, która urodziła się niepełnosprawna. Teraz mażę tylko o jednym, aby malizna była cała i zdrowa. I trymestr będzie dla mnie ciężkim czasem. Czeka mnie wiele badań by szybko określić czy drugie dziecko będzie zdrowe. Ale jestem na to przygotowana i wiedziałam ze tak będzie. Byle do Marca dziewczyny !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak fajnie, że jest nas już więcej. Ja mam wizytę dopiero 23 lipca. Nie wiem jak do niej wytrzymam. Ale wcześniej i tak pewnie na usg nic nie będzie widać, więc uzbrajam się w cierpliwość. Ale trudno z tą cierpliwością u mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a ja mam pierwszą wizytę za tydzień 10 lipca o 10:30 i USG genetyczne w Warszawie 21 sierpnia. Puki co czekam. Nikomu nic nie mówimy do puki nie okaże się że maleństwo zdrowe. Ach jak bym chciała mieć już tą pewność i jeszcze znać płeć ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Mam nadzieję, że będę mogła z Wami korespondować w wolnych chwilach. Jak na razie testy z moczu pozytywne i badania krwi potwierdzają ciążę. Jutro usg pierwsze.

Będę Was pewnie wspierać bo 7 miesięcy temu urodził się mój synek (listopad 2011) 🙂. Szybko nam się udało drugi raz, ale taj chcieliśmy.
Wiem, że początki są bardzo trudne i różnie się układa, ale musimy być wszystkie dobrej myśli, bo stres to wróg numer jeden dla naszych pociech 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam zielonego pojęcia. Bo ja mam dziwaczne cykle. Ostatni okres był 26 maja więc wynika z tego że 6 tydzień. Ale ja mam cykle po 33-35 dni. Więc równie dobrze może to być 4 lub 5 tydzień. Na USG za tydzień wszystko się okaże.

Witaj Madziu! Miło Cię poznać. Gratuluję drugiego maluszka.
Ja puki co to nic nie czuje, czasami nawet przejdzie mi przez myśl, co my żeśmy najlepszego zrobili, jak sobie damy radę, pierwsze dziecko niepełnosprawne, tyle wydatków i dźwigania małej... Ech... Jak się staraliśmy to bardzo byłam nastawiona na drugie dziecko. Teraz jakoś dopadł mnie stres i obawa jak ja sobie dam radę. Nic nie czuje, choć czasami gdy się zamyślę w sobie i staram się w myślach odezwać do Malizny, to jest radość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armiatka, wszystko będzie dobrze! Nie dawaj się ciążowym dołom! 🙂
Madziu_m3 witaj w gronie marcówek 🙂 Niedługo pewnie będzie nas więcej 🙂
Ja też mam małego szkraba - ma 14 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he, mam nadzieje że to tylko ciążowe doły a nie kryzys egzystencjalny. Dziś rano kiedy moja córcia układała sobie klocki na stoliku, wyobraziłam sobie jak towarzyszy jej w tym drugi szkrabik, jak się wspólnie bawią i tak jakoś mi się miło zrobiło. Mam taką huśtawkę nastrojów że hej... No i inne dolegliwości już są. Mdli mnie cały Boży dzień. I cycuszki zaczęły pobolewać. Już taka w ciąży jestem że hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, daj znać po usg jak było 🙂
Co do noszenia mojego Małego, to on już sam biega, wchodzi i schodzi po schodach za rączkę. Jedyny problem to wkładanie do łóżeczka, ale nie długo zamierzamy go przenieść do normalnego łóżka dziecięcego, więc sam będzie wchodził. Wspina się bez problemu na kanapę, więc i z łóżkiem sobie poradzi. Do wózka też próbuje się sam wdrapywać. Trzeba mu tylko rękę podać. Myślę, że uda się ograniczyć do minimum noszenie. Stawiam na jego samodzielność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armiatka, no też mamy nadzieję, że to ciążowe dołeczki 😉 Ja wyczekuję dolegliwości ciążowych, bo mam nadzieję, że wtedy lepiej z hormonami i że wszystko jest ok. Na razie poza zawrotami głowy i apetytem na wszystko, to nie mam żadnych objawów. Nawet mnie nie bolą biusty 😉 a to chyba dlatego, że nie dawno odstawiłam od piersi Małego, więc czuję raczej ulgę, niż pobolewanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...