Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Menorka super, Syneczek rosnie 🙂) gratuluje 🙂
glukozy sie nie boj, nie jest taka straszna. tez sie obawialam w poprzedniej ciazy jak to przetrwam ale dalam rade, niedlugo drugi raz bede robic 😉 najwazniejsze zeby cukier byl ok, bo nie wiem jakbym dala rade z dieta 😁
co do Twojej kurtki, to bardzo dobrze zrobilas. ja po poprzedniej ciazy duzo shudlam, pozbylam sie ciuchow, a teraz nie mam w czym chodzic bo wszytsko male 😁 i pewnie tak samo zrobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Menorka badanie z glukozą bedę miała w 26 tc. tu w UK pytają czy chcesz, a jesli tak to potem ze szpitala przychodzi list z zaproszeniem na badanie.
co do ciuchów, mam płaszczyk z tamtej zimy, ale obawiam się że za miesiąc już się nie dopnę. pewnie poszukam czegos na e-bayu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny ! właśnie wróciłam z połówkowego !! Doktor potwierdziła : będę mieć dziewczynkę 😁 😁 😁 😁 yupi, jest zdrowiutka, ma wszystkie organy wykształcone i rączki , nóżki i duże stópki - słuchajcie one mają 2,5cm, haha niemożliwie duże 🙂 a i waży 360g . Jesteśmy przeszczęśliwi 😁
buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marynia super!!! świetnie że wszystko w porządku z dzidzią i że już wiesz że to córeczka.
zastanawiam się czy jest miedzy nami przyszła mama, która nie chce wiedziec płci dzidziusia.
ja się zastanawiałam nad tym, aby miec niespodziankę na porodówce, ale mój mąż chce wiedziec. a później zmieniłam zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej .ja właśnie w ubiegłą sobotę zostałam zaszczepiona przeciwo grypie.Mieszkam w uk .i tu została mi zaproponowana owa szczepionka.Miałam obawy przed zaszczepieniem,dlatego też skonsultowałam to ze swoim z( Polski )ginekologiem który rozwiał moje wątpliwośći ,powiedział że jest bezpieczna dla płodu. Jeżeli masz jakieś obawy zawsze porozmawiaj z lekarzem który prowadzi ciążę. życzę udanej decyzji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostałam na skierowaniu na badania glukoze.. myślałam, że to to badanie z krzywą i wypiciem tego roztworu i się wstrzymywałam z pójściem z powodu nudności. W końcu się zdobyłam i okazało się, że to pierwsze oznaczenie jest z krwi 😉 jutro idę po wyniki i na wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maryn ia gratulacje 🙂)) moja Niunia tydz temu wazyla 370 a stopki mialy 3 cm 🙂) nawet mam zdj takie od spodu:P calej dlugosci nie mowili 🙂) Powiedzieli ze jest idealna jak na swoj "wiek" 🙂))

Targiel ja sobie co msc robie cukier z krwi a takie badanie na krzywa - z glukoza to wlasnie po 22 tyg umnie sie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dolcevita to duza twoja corcia, myslalam ze dzidzia Maryni jest juz sporawa,ale czyli to jednak normalna waga i wielkosc stopek 😁 Jestem ciekawa jak tam moj maluch.Na ostatnim usg mierzył 10cm,ale nie mam pojecia ile wazył. Moja dzidzia z tego co moj dr mówił po dwoch usg jest troche mała jak na swoj wiek, miesci sie w normie,ale jednak w tej nizszej granicy,mozliwe,ze bedzie przy urodzeniu mniejsza po prostu. Z reszta ja po porodzie wazylam tylko 2400 kg,ale mierzyłam 54cm.

Dziewczyny jak macie zdjęcia z połowkowego to wrzuccie na forum 🙂 Ja z chęcia po podziwiam wasze maluchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluje wam córeczek na początek marca zapowiadają się same córeczki 🙂

Ja w tym tygodniu miałam robione badanie z glukozą nie było tak źle ,ten płyn smakuje jak cukier puder rozrobiony z wodą jest bardzo słodki ale jest na to sposób zabierzcie z sobą połowę cytryny i wciśnijcie kilka kropel do tego płynu, nie ma to wpływu na wynik a zmieni smak i nie będzie tak słodko w buzi bo inaczej może być ciężko dla kogoś kto nie lubi słodzonej herbety, tą cytryne podpowiedziały mi koleżanki a im podpowiedzieli lekarze zresztą w internecie też o tym czytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej co wy mowicie :P przeciez jest remis jak narazie 4 dziewczynki i 4 chłopców wsrod marcowek 😁

A ja mam do Was pytanie, jak u was z nudnosciami lub wymiotami?Mnie nudnosci przesladowaly przez caly 1 trymestr i byly straszne,potrafily mnie napadac przez cale dnie.Pozniej mineły całkowicie i jakis miesiąc miałam spokój,myslalam,ze mam juz to z glowy, a teraz od jakiegos tygodnia zawsze około godziny 7 rano ,doslownie cala tresc pokarmowa cofa mi sie do przełyku,ze mam wrazenie ze juz zwymiotuje,ale jednak po chwili wszystko wraca do zołądka jest to okropne uczucie i tak silnych nudnosci nie mialam nawet na początku ciaży.Troche dziwne, bo mowie zawsze kolo 7 rano i tylko 1 taki napad nudnosci,pozniej juz sie nie pojawia dopiero nastepnego dnia,przeraza mnie mysl,ze moze tak byc juz do konca ciąży 😞 a jak u was to wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...