Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Guniu, bardzo się cieszę, ze z Malutką wszystko super. ja jakaś przewrażliwiona jestem ostatnio. ale staram się odganiać złe myśli i cieszyć się każdym uderzeniem Malucha. Chociaż zauważyłam, że teraz już nie kopie aż tak mocno, bardziej się rozpycha w tym brzuchu. cały czas coś kombinuje. Mała wiercipięta 😉
co do chusteczek to nie boicie się, ze te chusteczki, które kupicie (większe ilości) będą np. uczulać Bobasa? ja się tak właśnie nad tym zastanowiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja będę do późnej nocy prawdopodobnie bo popracuje dziś w końcu troszeczkę:]

Adrianna zdaje sobie sprawę z tego że żołnierze to często dziw**rze, tak samo jak z tego że mają najbrzydsze żony 🤪.

W jakie smoczki się zaopatrzyłyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ho ho ho no to już co niektóre zaczynają z 3z przodu czyli już tylko troszkę do rozpakowania 🙂


A ja wczoraj przyszykowałam sobie, lapka, włączyłam film na dysku, zrobiłam herbatkę i z zamiarem pogrzebania na all i oglądania ślubnych wojen zasiadłam wygodnie w łóżku a po kilku minutach już spałam jak zabita i to na siedząco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dzieki zaraz spojrze 🙂
uuuuu ja na szczescie nie zwracałam nawet chwilii wiec nie wiem co to znaczy.
a u mnie byłam dosc mocno przeziebiona na ostatnim badaniu 9 stycznia pani doktor powiedziala mi ze mam za nisko brzuch i ze czuje przy badaniu, że mały sie pcha, kazala mi isc na usg a na usg sie okazalo, że mały ma podejrzenie hypotrofii.. więc prawie cały styczen wypłakany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...