Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchatki,
Sylwia faktycznie szkoda psuc sobie nerwy przez takiego goscia.Przykre to jest...Moj tez ma czasem odpaly ale moja tesciowa skutecznie przywraca go do pionu.Ale tez wiele lez wylewa przez niego 😞
Ania popieram pomysl zagonienia mlodego do szufli 😁 Moj siostrzeniec ma 11 lat, rozkojarzony i do tego z ADHD ale wie ze ze mna nie ma zartow jak jest pod moja opieka.Warkne, groznie spojrze i chodzi jak w zegarku 😜
Pytalam o te skurcze to mi sie czesto zdarzaja,w ciagu dnia i najwiecej na wieczor-praktycznie.przy kazdej znianie pozycji, wstane, usiade, przekrece sie z boku na bok .Jutro mam wizyte u gina wiec mu powiem. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy wydaje mi sie ze babel spi razem ze mna, bo w ciagu dnia wykazuje duza aktywnosc.A jak cie lapia w nocy to faktycznie lipa,odsypiaj sobie w ciagu dnia jak mozesz.
Nie mam co zrobic z soba, przejade sie chyba do Pepco bo potrzebuje ramke na zdjecie i jakies bajki dla Mai.
A to cos na poprawe humoru dla WAS 😎
http://www.youtube.com/watch?v=0pEChZB8mCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 ojj grabi sobie 😁 no ale prawda jest taka ze nie do kazdego faceta dociera to jakie to obciazenie dla ciala kobiety.Moj w pierwszej ciazy parskal za kazdym razem jak mowilam ze jest mi ciezko albo ze potrzebuje sie zdrzemnac w ciagu dnia.A teraz chyba pojal jaka to ciezka praca dla organizmu jak zaczyna sie nowe zycie praktycznie od jedej komorki do malutkiego bobaska.Faceci maja ogranczone myslenie...
A gdzie Agata???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana masz racje oj grabi sobie grabi ale przez ostatnie 2 dni to nagrabił więcej niż przez miesiąc.
* Wkurzył mnie bo on wielce nie wyspany bo musiał wstać w nocy do małego jak ja nie miałam siły,
* wczoraj wrócił gdzieś o 23 wielce obrażony że go pośpieszałam dzwoniąc a on przecież musiał jeszcze piwko z kumplem po robocie wypić
* dzisiaj przegiął pałę bo pojechał rano na zakupy z tym kumplem do obi więc go poprosiłam żeby kupił mi kebaba u naszego Turka, to wrócił z parówką z stacji benzynowej tłumacząc się że kebab zamknęty, a g prawda bo dzwoniłam do Arisa sprawdzić.
* teraz jeszcze sobie dogiął bo zadzwoniłam mu przypomnieć żeby niezapomniał że w domu ma ciężarną i sama robić wszystkiego nie będę to się oburzył i stwierdził "to nie rób" a potem będzie miał do mnie pretensje że coś nie zrobione.
Wrrrr chyba muszę z teściem pogadać bo już nie wytrzymuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adrianna o po 16 staram się jeść obfity posiłek i potem nic. Jak jestem głodna w nocy to wypije sobie szklaneczkę małą koktajlu warzywnego.
Grunt to kombinować

Patrze na gazetkę tesco i widzę sporo promocji na art. dziecięce
I pieluszki są po promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem 🙂 tylko grzebię jak opętana między allegro i tablica.pl i jakbyście zobaczyły ile mam kart otworzonych w mozzilii to byście padły 😁 - muszę obrać chyba jakąś strategię bo takie patrzenie na wszystko skutkuje niczym 😁
Jeeju 7 kg + do 30 tygodnia ja mam już 11 kg albo już więcej ( nie mam wagi w domku 🙂 )
A pro pos Mężów/Partnerów to hmm no do mojego to mam czasem "ale" o to że nie wychodzi z inicjatywą zakupów, przygotowań do przybycia Miłoszka, nie rozpieszcza mnie nie wiadomo jak, jednak z drugiej strony nie daje mi żadnych negatywnych bodźców i troszczy się więc chyba niejednokrotnie powinnam dac se spokój 😉 w końcu jak dla niego nie wiele się na razie zmieniło po za tym że mam brzuch i chodzimy do lekarza razem i częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babuszki ja tez jestem. Czytam wszystko od deski do deski 😉 tylko jakos weny mi brak...
Na temat meza/chlopaka to powiem ze u mnie wszyscy pelni podziwu ze tak sobie go utemperowalam 😁 Wiadomo ma swoje odchyly... Ale od kol go odizolowalam bo goscie nie byli warci jego towarzystwa.. jesli oni szantazowali ze jesli tego nie zrobisz albo tego to jestes u nas spalony... ZAL. W rzeczywistosci tylko on sobie pozadnie.zycie.zaczyna ukladac 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia wspolczuje... ale Tobie chodzi pewnie zeby sie.wygadac a nie zrozumiec jak Ty sie czujesz... bo co kto moze powiedziec jak sam tego nie przeszedl ;/ Moj od kilku lat mowil ze chce malego szkraba i w koncu stalo sie. Kiedy spotykalismy sie.z jego kol i jego dz i zaczynal sie temat dzidziusia to jego kol lat 29 mowi ze jest nie gotowy i nie chce slyszec nawet o tym... a moj odwrotnie mowi ze sie napier... bo to najwieksze szczescie i. w ogole 😁 i kolegi dz zawsze zazdrosna ze on ma takie podejscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja słodkie jem dwa razy w tygodniu (tak sobie ustaliłam sama ze sobą) 🙂
Jem mało mięsa- raz w tygodniu (przed ciążą w ogóle nie jadłam bo nie lubię), z hemoglobiną problemów nie mam więc chyba jest ok.
Dużo nabiału jem....codziennie musi być musli z jogurtem naturalnym 🙂 i owoce. Bardzo teraz mi smakują wszelkiego rodzaju cytrusy (i fajnie bo jest na nie sezon), jabłuszek sporo wcinam.
A tak to koktajle warzywno- owocowe. Są zdrowe mało kaloryczne i na dodatek bardzo sycące.

Ale nie wiem czy to wszystko ma jakiś większy wpływ na przyrost wagi. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

wróciłam z miasta, wrrr zimno.
Zrobiłam rundę po marketach i kupiłam co trzeba na sobotnia imprezkę. I tak dostałam w d... że nawet do lumpeksu nie miałam siły zajść 😮

Ilona jak Ty się zdrowo odżywiasz, wow 🤪
A nie masz smaka na kebab, hamburgera, chipsy? 😁
Ja to najwięcej wcinam po godzinie 17, hmmm i może dlatego moja mała tak buszuje wieczorem gdy pora spać.

Miałam dzisiaj wielkie zamiary na prasowanie, ale po zakupach mam juz serdecznie dosyć, więc odkładam to na dalsze potem... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że powoli wyprawki kompletujecie, no i czas już najwyższy 🙂
Ja też się w końcu zabieram za ciułanie gniazdka. Myślę że po weekendzie ruszę pełną parą z urządzaniem pokoiku, praniem, prasowaniem i zbieraniem drobnych gadżetów.
Właśnie zamówiłam pieluchy tetrowe białe i z kolorowym nadrukiem. Flanelowe sobie daruję bo zostały po Helence w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak to gdzie Agata 🙂 śpi a co moze robic . Wstałam po 12 i tak czytam co żeście tam napociły 🙂
Kochane olać tych Facetów 🙂 Ja się wczoraj z Moim też pożarłam bo w ogóle nie potrafi doceniać tego, że sprzątam, piore,gotuje itd . Tylko wiecznie, że nic nie robie dopiero na wieczór mówi do mnie usiądż juz pedantko a po pracy, że śpie do południa . Im się nigdy nic nie podoba 🙂 olałam go bo wystarczył tylko mój wzrok 🙂 a teraz poprosiłam go,zeby mi przywiózł w czasie pracy na przerwie serek na kanapki i batoona to debil nawet o tym zapomniał ;/ powiedział, ze zaraz po niego pojedzie a Ja mówię co zapomniałeś ? to sobie daruj a on to pojdziesz sobie sama Oo zabijeeee 🙂
A Syluś może masz ten typ, który nie zrozumie co tzn. rola ojca do póki nie zobaczy maluszka ? przykre bo pozniej ciezko bedzie odbudowac wam relacje bo wydaje mi sie,ze pozniej bedziesz mu to wypominac przy klotni bynajmniej tak było z Moją koleżanką i jej partnerem . Ale mimo wszystko trzeba byc dobrej mysli, cieszę się,że jesteś taką Osobą na którą czułe słówka przemyślenia i przeprosiny nie działają . To On ma zrozumieć jaki błąd popełnił i jak go naprawić, żeby było dobrze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...