Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂
Pytanie mam czy macie moze tak jak ja problem z suchoscia skory??
wczoraj po kapieli bardzo bolala mnie piers ( ogolnie uzywam oliwki dla dzieci bo zawsze mialam sucha skore) zaczelo mnie szczypac sprawdzilam i wybuchnelam placzem bo pekla mi skora pod sutkiem..normalnie zrobila mi sie rana jakby zaraz mial mi odpasc...wiec oczywiscie plakalam caly wieczor ze jak dalej tak pojdzie to nie bede miala czym wykarmic malenstwa 😠 ja to jestem nienormalna 🙃 ale ta nadmierna suchosc skory jest uciazliwa moze piersi mozna smarowac juz jakims specjalistycznym kremem?? wiecie cos o tym? czy jak kto sie nazywa

JA STOSOWAØAM MALTAN KOSZT OK 20 ZØ MAsc JEST DOBRA NA PIERSI MOZNA JA STOSOWAC GDY SIE KAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Usmiechnieta napisał(a):
rudzielec, ty zboju! ty chcesz żebym się tu rozkleiła na maxa?! przecudne to Twoje maleństwo! a jaka buźka fajna! z kiedy masz to zdjęcie? ja też chcę takie!!!!! 🤪



hahahahaha 😁 Ty bedziesz takie miala juz chyba w..piatek?? 🙂 ja mialam to usg w zeszlym tygodniu ...dostalam jeszcze zdjecie samej buzki 😜 no czekam teraz na Twoje...zobaczysz reakcje swojej mamy jak zobaczy juz takiego duzego wnusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Usmiechnieta napisał(a):
rudzielec, ty zboju! ty chcesz żebym się tu rozkleiła na maxa?! przecudne to Twoje maleństwo! a jaka buźka fajna! z kiedy masz to zdjęcie? ja też chcę takie!!!!! 🤪



hahahahaha 😁 Ty bedziesz takie miala juz chyba w..piatek?? 🙂 ja mialam to usg w zeszlym tygodniu ...dostalam jeszcze zdjecie samej buzki 😜 no czekam teraz na Twoje...zobaczysz reakcje swojej mamy jak zobaczy juz takiego duzego wnusia 🤪


no właśnie obawiam się, że jutro mi padnie na zawał, więc powoli przyzwyczajam ją do tej myśli. Jutro będzie miała wielką niespodziankę 😜 już jutro, już jutro - ale się cieszę 🙃 chyba wstanę z łóżka w tej mojej chorobie i zacznę tańczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/cam00120.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img402/6135/cam00120.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


..Usmiechnieta i buzka 🙂

Usmiechnieta.. 😁wariat jestes...ale tancz jak najbardziej to na dobre Wam wyjdzie hahahahaha 🤪

wieczor SPA zeby drugi sie nie odkleil 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
claudy napisał(a):
🙂hey mamuśki 🙂 jestem tu nowa...termin mam na 26 maja 2013 🙂to moja pierwsza ciąża..zostalam z tym sama...na szczescie rodzice wiedzą i mnie bardzo wspierają. nie powiem bo czasami jest ciężko...ale najwazniejsze zeby fasloka sie dobrze rozwijala 🙂


Czesc Claudy 😁 gratuluje brzuszka 🙂
Wszystko bedzie dobrze zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl napisał(a):
Nie denerwujcie mnie tymi cudnymi zdjeciami bo ja mam USG dopiero 6 listopada 😞 😞
A te zdjecia po prostu skanujecie na komputer,tak?Moze to glupie pytanie,ale nigdy nie bylam specem od techniki 🙂


KarolinaMotyl cofnij sie strone czy 2 Usmiechnieta wkleila instrukcje obslugi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/cam00119.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img210/9608/cam00119.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Dziekuje Usmiechnieta... 😜 Przedstawiam moja Kochana Kruszynke 🙂 🙂 🙂



ojejku jak pięknie już widać!!!!! cudo maleńkie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
KarolinaMotyl napisał(a):
Nie denerwujcie mnie tymi cudnymi zdjeciami bo ja mam USG dopiero 6 listopada 😞 😞
A te zdjecia po prostu skanujecie na komputer,tak?Moze to glupie pytanie,ale nigdy nie bylam specem od techniki 🙂


KarolinaMotyl cofnij sie strone czy 2 Usmiechnieta wkleila instrukcje obslugi 😉


wiem wiem czytalam,ale zdjecie musi byc na kompueterze,czyli musialyscie je zeskanowac?bo moze jest opcja ze np.ginekolog moze wyslac od razu zdjecie USG na maila,teraz ta technika taka zaawansowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
claudy napisał(a):
🙂hey mamuśki 🙂 jestem tu nowa...termin mam na 26 maja 2013 🙂to moja pierwsza ciąża..zostalam z tym sama...na szczescie rodzice wiedzą i mnie bardzo wspierają. nie powiem bo czasami jest ciężko...ale najwazniejsze zeby fasloka sie dobrze rozwijala 🙂


witaj claudy!
nie jesteś sama - jesteś z rodziną i nami - trzymaj się!!! jesteśmy z Tobą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl napisał(a):
Nie denerwujcie mnie tymi cudnymi zdjeciami bo ja mam USG dopiero 6 listopada 😞 😞
A te zdjecia po prostu skanujecie na komputer,tak?Moze to glupie pytanie,ale nigdy nie bylam specem od techniki 🙂


tak, skanerek, można też zrobić zdjęcie, ale wydaje mi się, że wychodzą gorszej jakości. He he, zazdrośnica jesteś 😉 ale nie przejmuj się ja też rudzielcowi zazdroszczę tego zdjęcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik_1234 napisał(a):
hej claudy! witamy 🙂 i gratuluje! ja mam usg 5 i juz doczekac sie nie moge, mam zdjecie ale z 9 tyg i malo jeszcze widac teraz mysle juz bedzie bardziej wyrazna moja dzidzia 🙂 troche sie martwie wiecie bo w styczniu mam slub bede w 23 tyg i ciekawa jestem czy dobrze bede sie czula... ale mysle ze bedzie dobrze nie bede sie przemeczala za bardzo. brzuski rosna? u mnie juz widac... 🙂


juz sobie wyobrazam Panne Mloda z brzuszkiem ale bedziesz slicznie wygladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
claudy napisał(a):
dziewczyny dlaczego jak chce zamiescic zdjecie pojawia mi sie taki komunikat: Jesteś NOWYM użytkownikiem. Nowi użytkownicy nie mogą zamieszczać linków ?



bo trzeba miec chyba 21 czy jakos tak postow..


jeśli tak, to claudy pisz, pisz, pisz. Nie ważne co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik_1234 napisał(a):
hej claudy! witamy 🙂 i gratuluje! ja mam usg 5 i juz doczekac sie nie moge, mam zdjecie ale z 9 tyg i malo jeszcze widac teraz mysle juz bedzie bardziej wyrazna moja dzidzia 🙂 troche sie martwie wiecie bo w styczniu mam slub bede w 23 tyg i ciekawa jestem czy dobrze bede sie czula... ale mysle ze bedzie dobrze nie bede sie przemeczala za bardzo. brzuski rosna? u mnie juz widac... 🙂


dawaj zdjęcie! ja lubię podziwiać wszystkie, nawet te na których nic nie widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...