Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
ja tez mam wizyty co 2 tyg i usg na kazdej i mnie to cieszy bo widze czesto moja dzidzie 🤪 a mam pytanie jak sobie radzicie z bolem glowy bo ja miewam okropne i nic nie pomaga ani oklady ani odpoczynek wlasnie w piatek zapytam lekarza o jakies leki


Mamuska to jak cos lekarz Ci poleci na bol glowy to napisz tu koniecznie bo ja tez mam bole glowy i musze sie z nimi meczyc, bo nie chce brac jakis proszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Mamuska2706 napisał(a):
ja tez mam wizyty co 2 tyg i usg na kazdej i mnie to cieszy bo widze czesto moja dzidzie 🤪 a mam pytanie jak sobie radzicie z bolem glowy bo ja miewam okropne i nic nie pomaga ani oklady ani odpoczynek wlasnie w piatek zapytam lekarza o jakies leki


Mamuska to jak cos lekarz Ci poleci na bol glowy to napisz tu koniecznie bo ja tez mam bole glowy i musze sie z nimi meczyc, bo nie chce brac jakis proszkow.


Dzisiaj to mi tak głowę rozsadzał ból, że z tego wszystkiego poszłam do łazienki wymiotować no i trochę pomogło. Tabletek na tego typu bóle nie jem, więc nie pomogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Ja bym nie chciała mieć usg co 2tyg. ze względu na malucha, raz w mieś. wystarczy całkowicie.
Też tak uważam Blue. Mi wystarczy jak sprawdzi na każdej wizycie czy serduszko bije, bo tego sama nie mogę sprawdzić, a USG co miesiąc, bo wtedy będą bardziej widoczne zmiany w jego rozwoju 🙂 No i faktycznie koszt wizyty z USG nie jest taki tani, bo u mnie to 130zł. Oczywiście to sprawa drugorzędna, ale odczuwalna w budżecie domowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cimyszka napisał(a):
dziewczyny czy oglądałyscie juz wózki? macie jakieś typy?
Ja patrzyłam troszkę po necie. na pewno chciałabym wózek 3w1 lub 4w1 czyli wielofunkcyjny. Ceny są kosmiczne, ale chyba warto, bo wystarczy na dłużej. Co do marki to nie mam jeszcze typu może Chicco lub Mutsy. Ale kupić zamierzam dopiero w kwietniu lub maju, podobnie jak ubranka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
Ja sprawdzilam moje wyniki sa ok ale cos w moczu mam liczne bakterie... dzwonilam do lekarza i jutro mam przyjsc

ja też miałam liczne bakterie w moczu Pani doktor kazała powtórzyć badanie bo uznała, że jak reszta jest w porządku to znaczy że próbka źle pobrana. Trzeba cytuję" wejść do prysznica porządnie się podmyć zrobić trochę siku znowu się umyć wytrzeć i dopiero pobrać próbkę" i faktycznie pomogło następne badanie zero bakterii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja też po USG i też mi pan dr pow. że wszystko jak najbardziej ok ;] Jestem przeszczęśliwa! Pierwszy raz widziałam mojego maluszka to raz, a dwa, że jest wszystko ok :]
Pierwsze określenie mojej koleżanki \"żółwik\" 😁
Ej dziewczyny,ale serduszka nie słyszałam jeszcze nigdy :/
Oto 1 foto mojego maluszka
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c05db31d1938fcb.html][IMG]http://images42.fotosik.pl/685/0c05db31d1938fcbm.jpg[/IMG][/URL]
JESTEM SZCZĘŚLIWA, MIMO TEGO, ŻE OD PONIEDZIAŁKU JEST MI NIE DOBRZE 🙂
Idę spać. Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cimyszka ja po Filipku mam wózek TAKO jumper X i byłam z niego bardzo zadowolona.Jedyne co to wkurzałam się na materiał,bo wybrałam zbyt jasną kolorystykę na wózek spacerowy i mały tak super brudził mi podnóżek bucikami,że miałam dość przy zapieraniu go.Teraz będę mieć ten sam wózek tylko podjedziemy do producenta aby zmienić materiał na tej części spacerowej na coś ciemniejszego 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki!~
Co do śluzu, jeśli jest biały lub w odcieniach bieli to ok. Nawet jak jest go więcej co jakiś czas. Zielony śluz to problem, bo świadczy o zakażeniu w pochwie. Ale jeśli czegokolwiek się obawiacie, można poprosić lekarza o skierowanie na biocenozę pochwy. I będziecie wiedziały czy śluz jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ci lekarze... oni tak nie dają skierowania zbytnio... ;/
Poje***

Dziękuję za oklaski 😁

A tak w ogóle, to wczoraj była u mnie koleżanka i gadała o zapaleniu pęcherza i tej nocy śniło mi się to zapalenie i obudziłam się z tym zapaleniem pęcherza :/
Zaraz będę czytać co na to :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Hej dziewczyny ja też po USG i też mi pan dr pow. że wszystko jak najbardziej ok ;] Jestem przeszczęśliwa! Pierwszy raz widziałam mojego maluszka to raz, a dwa, że jest wszystko ok :]
Pierwsze określenie mojej koleżanki \\\\\\\\\"żółwik\\\\\\\\\" 😁
Ej dziewczyny,ale serduszka nie słyszałam jeszcze nigdy :/
Oto 1 foto mojego maluszka
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c05db31d1938fcb.html][IMG]http://images42.fotosik.pl/685/0c05db31d1938fcbm.jpg[/IMG][/URL]Bardzo ładne zdjątko 🙂a jakie ma wymiary to Twoje maleńskie Szczęście? 🙂
JESTEM SZCZĘŚLIWA, MIMO TEGO, ŻE OD PONIEDZIAŁKU JEST MI NIE DOBRZE 🙂
Idę spać. Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Śpieszę donieść że jestem po USG. Maluszek ma już rączki i nóżki, poruszał się, widać że wszystko ok. jestem przeszczęśliwa. Widziałam je i ma kolejne tygodnie mam spokój i wielką radość. DO kolejnego USG 17 grudnia. UF...
Oto Ono:
To super wieści, że z Dzidzią wszystko w porządku 🙂 Teraz tylko niech tak dalej rośnie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...