Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
qlerka napisał(a):
Anita0707 gratuluję! Dziecko rusza się nieco więcej ale gdyby znowu ucichło w nocy bo pewnie nie będę spała tylko czekała na ruchy dziecka to pojadę na izbę przyjęć. Zastanawiam się czy zrobią mi ktg bez problemu czy odeślą żebym sobie prywatnie zrobiła. Ale mam nadzieję, że chyba takiego numeru to oni nie zrobią. Chyba zależy kogo na dyżurze się trafi.


Jak pójdziesz na izbe to powiedz ze od ok 4 godz nie czujesz ruchów i muszą cie przyjąć. jak powiedzialam ze od popoludnia nie czuje ruchow a byla godz po 21 to lekarka powiedziala yeby nigdy tak dlugo nie czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hullu napisał(a):
a czy może być tak że jak pojade na izbe przyjęć jutro, a nie mam skierowania to mnie nie przyjmą? będę dzień po terminie, nie mam skurczy, wody nie odeszły - przyjmą mnie?


Nie wiem czy Cie przyjmą na oddział ale wydaje mi sie że Cie podłączą pod KTG i zrobią USG i jak będ9ie wszystko ok to odeślą do domu. Mnie gin mój powiedział że jak nie urodzę w terminie czyli w sobotę to mam nie jechać do szpitala tylko w pon lub wt do niego na wizyte,ale ja chyba i tak pojadde w niedz do szpitala by się upewnić czy wszystko ok. Ja na Twoim miejscu bym jutro pojechala do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Hej mi rano odeszły wody ale nie miałam skurczy połączyli oksytocyne i do 15 czekali ale nic nie poszło nie było skurczy w ogóle..więc skończyło się cc o 15.55 Blanusia pojawiła się na świecie..3350 i 54 dł..ja niestety teraz cierpię mam nadzieję że to szybko minie


Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😘 😘 ale się dziewczyny sypiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Anita0707 napisał(a):
Hej mi rano odeszły wody ale nie miałam skurczy połączyli oksytocyne i do 15 czekali ale nic nie poszło nie było skurczy w ogóle..więc skończyło się cc o 15.55 Blanusia pojawiła się na świecie..3350 i 54 dł..ja niestety teraz cierpię mam nadzieję że to szybko minie


Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😘 😘 ale się dziewczyny sypiecie 🙂


Wszystkie tylko nie ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
hullu napisał(a):
a czy może być tak że jak pojade na izbe przyjęć jutro, a nie mam skierowania to mnie nie przyjmą? będę dzień po terminie, nie mam skurczy, wody nie odeszły - przyjmą mnie?


Nie wiem czy Cie przyjmą na oddział ale wydaje mi sie że Cie podłączą pod KTG i zrobią USG i jak będ9ie wszystko ok to odeślą do domu. Mnie gin mój powiedział że jak nie urodzę w terminie czyli w sobotę to mam nie jechać do szpitala tylko w pon lub wt do niego na wizyte,ale ja chyba i tak pojadde w niedz do szpitala by się upewnić czy wszystko ok. Ja na Twoim miejscu bym jutro pojechala do szpitala.

Moja gina kazała przyjść 10 dnia po terminie i wtedy by wypisała skierowanie na oddział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Blue napisał(a):
Anita0707 napisał(a):
Hej mi rano odeszły wody ale nie miałam skurczy połączyli oksytocyne i do 15 czekali ale nic nie poszło nie było skurczy w ogóle..więc skończyło się cc o 15.55 Blanusia pojawiła się na świecie..3350 i 54 dł..ja niestety teraz cierpię mam nadzieję że to szybko minie


Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😘 😘 ale się dziewczyny sypiecie 🙂


Wszystkie tylko nie ja 😉

Kiedy urodziłaś pierwszą córę? ja pierwszą w 39 a drugą w 38, myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że podobnie się rozpakujesz. Moje koleżanki tak miały, jedna urodziła synka po 9 dniach, a córkę po 16 🙂 druga obie córy po prawie 2 tyg. inna tydzień po terminie córę, a synka znowu po 2tyg. także coś w tym jest.. moja ginka mówiła, że każda ciąża jest inna i to nie ma znaczenia, ale kurcze nawet w moim przypadku się sprawdziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
no ale jak to mnie odeślą? :/ Nie mam zwolnienia z pracy, jestem po terminie, moja lekarka kazała mi się już zgłosić, no to tak poprostu mnie odeślą?

Przeważnie przyjmują na oddział w 41 tyg. i jak się nic nie dzieje próbują wywoływać oxy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Hej mi rano odeszły wody ale nie miałam skurczy połączyli oksytocyne i do 15 czekali ale nic nie poszło nie było skurczy w ogóle..więc skończyło się cc o 15.55 Blanusia pojawiła się na świecie..3350 i 54 dł..ja niestety teraz cierpię mam nadzieję że to szybko minie

Gratulacje i witam na swiecie kolejna czerwcowa kobietke. Szybkiego powrotu do formy i zdrowia dlawas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wścieknę się jeśli pojadę i mnie nie przyjmą.. Od razu zadzwonię do mojej lekarki, niech mi daje skierowanie, ja nie będę siedziała w domu i się stresowała czy aby wszystko jest ok.
Jak leżałam w 29 tyg to była dziewczyna, która przyszła do szpitala w terminie i ją zostawili.. tylko że ona w tym szpitalu miała lekarza, ale nie wiem czy to ma znaczenie. w kazdym razie lezala miesiac, bo zle jej termin wyliczyli i miedzy 2 tyg wypusclili ja na tydzien do domu bo byly swieta..a potem znow 2 tyg siedziala i czekala na porod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hullu- powiedz, że lekarz prowadzący kazał ci się zgłosić do szpitala i tyle. Myślę, że Cię nie odeślą, zbadają chociaż, nie martw się. Ja idę w środę i nie mam jeszcze terminu porodu, a jak się zapytałam o skierowanie mojego lekarza to powiedział że mam mówić że do porodu i tyle. Dobrze, że on jest tam ordynatorem to wie co i jak bo inaczej to bym się zbłaźniła takim tekstem.


Gratulacje dla świeżutkich mamusiek, fajnie się czyta same dobre wieści, zdjęcia też są super!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, Wiktoria urodziła się sn 11 czerwca o 2.15 waga3400, 56 długa jest cudowna. Ja chyba szybko się nie zdecyduje na kolejne dziecko. miałam straszne bóle a skurczy brak
Położne były cudowne i na lekarza też nie moge narzekać.
Córeczka 31 maja miała ważyć według USG 2500g
Dziewczyny które chcą urodzić, położna poleciła wyłączne sex i dziwiła się ze lekarze zabraniają na koniec ciąży. Koncze bo leze jeszcze na porodówce pod kroplowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Witam, Wiktoria urodziła się sn 11 czerwca o 2.15 waga3400, 56 długa jest cudowna. Ja chyba szybko się nie zdecyduje na kolejne dziecko. miałam straszne bóle a skurczy brak
Położne były cudowne i na lekarza też nie moge narzekać.
Córeczka 31 maja miała ważyć według USG 2500g
Dziewczyny które chcą urodzić, położna poleciła wyłączne sex i dziwiła się ze lekarze zabraniają na koniec ciąży. Koncze bo leze jeszcze na porodówce pod kroplowka.

Aniu ogromne gratulacje!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...