Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
qlerka napisał(a):
fijolek może spotkamy się w szpitalu. Mam się położyć w Madurowiczu 19 czerwca a 21 planowane cc. Nie wiem tylko czy mam mieć dowód ubezpieczenia czy mają już ten nowy system. Zapomniałam się dopytać. Strasznie się boję. Jestem po wizycie. Dziecko waży 3200, 56 cm długie. Ułożenie pośladkowe. ma lekko spłaszczona głowę ze względu na to ułożenie i na mój mały brzuch. Martwię się tylko bo przy takim ułożeniu podobno dzieci maja potem problemy z bioderkami. Pani doktor mi to dzisiaj potwierdziła, ze tak może być. Nie wiem jak dam rade wyczekać ten tydzień. Będzie mi się ten czas ciągnął w nieskończoność.


super!! ja jutro ide do szpitala bo lekarz chce się ze mna zobaczyć przed wtorkiem. może uda się zalatwic by ta krew była do wtorku a nie na czwartek. ale nie ma opcji --> zdecydowanie się zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Dzisiaj rano się obudziłam patrzę mała z nami w łózku, taka mała a już nas podzieliła i chyba bardzo dobrze jej się spało... bo ok 1-2 ją karmiłam, a obudziliśmy się po 6! Ona chyba jeszcze by pospała, ale dałam jej cyca! Trochę mnie zastanawia to jej spanie...

DZIEWCZYNY KTÓRE KARMIĄ PIERSIĄ: ile Wasze maluchy tak mniej więcej siedzą przy cycu jednorazowo? Bo moja od 15 do 30 minut i czy się najada? Ciekawa jestem ile waży...


Madziu to podobno właściwa ilość czasu na karmienie-spokojnie powinno sobie pojeść.Ja niestety karmię w sposób mieszany.20 min karmienia cycem a potem dokarmiam butlą(Jula zjada 90ml)Od samego początku były problemy z tym jedzeniem,bo nie potrafi uchwycić dobrze cyca i jest ssanie na przemian z płaczem a raczej darciem,a potem łapczywe pochłanianie butli,odbicie i...niestety często ulanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Oliwka urodziła sie normalnie (poród główkowy) a musiałam ją przez jakis czas pieluchowac bomiala dysplazje jednego stawu biodrowego. Na szczęscie na kontroli było juz ok i nie mialo to wplywu na dalszy jej rozwój i chodzenie. A co do ulewania to moja do ok 4 m-ca strasznie ulewała ale za to nigdy nie miała kolki, choć jadłam wszystko na co miałam ochote, ale w rozsądnych ilosciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj...jedne z was chcą szybciutko już utulić swoje maleństwa choć mają jeszcze trochę czasu,inne niecierpliwie czekają na swoje a termin już za nimi 🙂Tak czy owak trzymamy kciuki za was wszystkie i postaram się być w miarę na bieżąco by doczytać co tam nowego na forum 🙂Jakby nie było teraz mój czas jest ograniczony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skurcze nie minęły, nic dziś nie spałam.
Hullu właśnie myślałam o Tobie jak sobie radzisz. Jak przyjdzie co do czego to też poprosze o lewatywe, podobno tez przyspiesza poród. Tylko czy u mnie w szpitalu robia? Nie wiem na co sie przygotowac bo nigdy nie miałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po lewatywie i polecam bo czuje sie super, lepszy komfort i w ogole czuje sie tak lekko 😁.

popros o nia w szpitalu, napewno Ci nie odmowia. Mnie postawili troche przed faktem dokonanym bo sie zdziwilam ze nie prosza o zgode ale potm sobie przypomnialam ze podpisywalam ja na izbie 😉)

radze sobie swietnie ze stresem, zobaczymy co bedzie z godzinke - zbieraja mnie o 8... trzymam kcuki za twoja dzidzie i za Ciebie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka i Hullu powodzenia, niedługo zobaczycie swoje maleństwa 😆 Cieszę się z wami 😆 A ja o 11.30 mam wizytkę u gina, zobaczymy co powie, czy coś się dzieje czy nie. Moja koleżanka podobno pojechała na wizytę do gina a on jej mówi, że ona właśnie rodzi i ma skórcze, których nie czuła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Melduję się w dwupaku, dzień po terminie czekamy dalej, skurcze łapią mnie tylko jak kładę się spać są trzy do czterech i takie dość silne, a potem mijają, wczoraj promieniowały do nóg. Dziś znów śliczna pogoda, chyba wybiorę się na miasto.

Hugolinka i Hullu jestem z wami, czekam na wieści i trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśka Oj to gdzieś na obrzeżach mieszkasz. Ja mam zamiar dziś doturlać się na okocimską. Ale jeszcze czekam na chorobowe bo nie kupiłam biustonosza do karmienia.
Ekoladka ja też tak odliczałam, jutro termin, dzień terminu, teraz dzień po terminie. Skurczy też brak, ale jakiś postęp jest bo czop odchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
magdad86 napisał(a):
Dzisiaj rano się obudziłam patrzę mała z nami w łózku, taka mała a już nas podzieliła i chyba bardzo dobrze jej się spało... bo ok 1-2 ją karmiłam, a obudziliśmy się po 6! Ona chyba jeszcze by pospała, ale dałam jej cyca! Trochę mnie zastanawia to jej spanie...

DZIEWCZYNY KTÓRE KARMIĄ PIERSIĄ: ile Wasze maluchy tak mniej więcej siedzą przy cycu jednorazowo? Bo moja od 15 do 30 minut i czy się najada? Ciekawa jestem ile waży...

Ja mam wagę dla noworodka kupioną przy pierwszym dziecku to kontroluję sama wagę po jedzeniu wczoraj ważyła 4310g w suchym pamperze 🙂 na pewno tyje o to się nie martw. Czy Twoja malutka miała może żółtaczkę w szpitalu? bo przez nią dzieci są ospałe i powinno się je wybudzać jeśli między karmieniami są bardzo długie przerwy(więcej niż 6? tak gdzieś czytałam) Najbardziej tłusty-odżywczy pokarm jest w nocy, więc dobrze by było jakby piła mleko chociaż 2 razy 🙂 moja pije krótko, bo nadal mam nieustabilizowaną laktację i leci jak z kranu mój mąż się śmieje, że to zraszacz. Hmm może 10min w porywach 15 i jeszcze ulewa 🙃 u mnie też zależy od dnia raz się budzi w nocy co 2godz. a raz co 3-4.



Miała słabiutką źółtaczkę, aczkolwiek nadal ma buźkę zażółconą lekko.
moja częściej ma system co 3-4 a w nocy ok 5. Jak ją nakarmię ok 22 to póżniej znowu ok północy no i ok 3-4 a póżniej rano, więc je w sumie raz w nocy. 🙂
A przy cycku siedziała 15-20-30 minut, teraz już coraz częsciej 30 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Kochane, i sie zaczęło, pojechałam do szpitala i podczas badania wody mi odeszly. W domu mi sie sączyły. jak na razie skurcze nie są najgorsze, leze pod ktg. Rozwarcie chyba 3cm.

Kochana powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj potem szybko znać, bo ciotka Blue nie może się doczekać 🤪 😘 na pewno w ciągu 6godz. będzie po wszystkim 🙂 a raczej dużo wcześniej skoro masz swoje skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...