Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natalia fajnie że się odezwałaś, czekałam na to. Pocieszyłaś mnie waga twojej dzidzi, bo już myślałam że moja jest taka wielka.
Fijolek jeszcze mnie przegonisz.
Hugolinko gratuluję, kurczę troszkę zazdroszczę że masz już szkraba przy sobie. Życzę zdrowia dla was obu. Wzruszyłam się czytając twój post.
Hullu trzymaj się i nie daj się zwariować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
To opowiadam po kolei póki mam tu zasięg, z ktg poszłam na oddział i tam na sale porodową,położna mnie zbadała i było 4cm, poszłam pod prysznic, mąż wypełniał dok bym dostała znieczulenie, potem przyszła połozna i mówi,ze jak będe czuła ucisk jak na kupę to mam powiedziec, wiec mowie ze czuje, to mnie na lózko i bada i mowi, no kochana to rodzimy bez znieczulenia bo juz pelne rozwarcie.wytlumaczyla mi jak mam i co mam robic po kolei i zebym ja sluchala to moze sie uda uniknac nacięcia. Maz dzielnie asystowal. I tak o godz 10.45 zostałam po raz drugi mama. Liliana wazy 3750, 56 cm i 10pkt.


Gratuluje! Duża ta Twoja córcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny bylam u lekarza i mam 2cm rozwarcia ale brzuch za wysoko, maly nie szykuje sie do szybkiego wyjscia i niestety lekarz stwierdzil zwapnienie łożyska, 3 stopien starzenia sie. w środe, czyli 1 dzien po terminie ide do szpitala na obserwacje i zobaczymy co dalej. martwie sie tym łozyskiem,niby reszta ok ale jednak sie martwie. moj lekarz jest ordynatorem i powiedzial ze wszystko musi byc super i nie mam sie martwic. zbadal mi dzis szyjke i to dosc bolesne bylo, ktg tez wyszlo bardzo dobrze.
pozdrawiam reszte nierozpakowanych mamusiek i tych z dzidziusiami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za wsparcie!!! :**:*

dzis sie wyspalam, wiec.mam lepsy nastoj i.staram sie myslec mega pozytywnie 🙂 zaraz mam badanie ciekawe czy ta kroplowka rusyla rozwarcie. cieszylabym sie nawet o 1cm postepu 🙂 zaraz moj M kochany przyniesie.mi.truskawki do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
armiatka wariatka 🤪
O to to! Mniej więcej stąd moja ksywka i nick (swego czasu zwariowałam na punkcie zespołu Armia) Wczoraj znowu jakieś skurcze miałam ze 3 i cisza. Czekamy. Tak czy siak to nasz ostatni weekend we trójkę, bo w Czwartek pewnie do szpitalika położę się jeśli nic sie samo nie ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HUGOLINKA gratulacje!!! 🙂 Super duża dziewczynka! 🙂
HULLU nie zazdroszczę tego czekania :/ najgorsze takie oczekiwanie...
ANIUTKA jesteś pod opieką fachowca, dobrze, że idziesz do szpitala, będziesz pod kontrolą lekarzy i na pewno wszystko będzie dobrze, więc nie martw się :* Bez nerwów kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski założyłam wątek na mamusie.net "czerwcóweczki 2013" ale nie wiem czy będziemy dalej tu pisać cz przeniesiemy się tam jak nasza cała tabela się zapełni 🙂

Kto zna jakąś dobrą maść czy coś na bolące sutki? Karmię w kapturkach cały czas ale mimo wszystko pobolewają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym opadaniem brzucha to u mnie do samego konca byl dosc wysoko, każdy mówił ze przenoszę ciaze co najmniej o tydzien, a tu prosze niespodzianka. Hullu trzymam kciuki, podobno przysiady pomagaja przyśpieszyc,ja w czwartek zrobiłam pare i w nocy podczas skurczow tez robilam. Ucho mnie boli, dali mi 2 ibupromy. Nic nie slysze na to ucho. W nocy jedna kobietka rodzila,ale rie cieszylam ze ja mam to juz za soba. Krzyczala podobnie jak ja 🙂 pierwsza noc minela szybko,prawie wcale nie spalam bo Lili niespokojna była ale jak zasnelysmy po 3 to wstalam o 8.Dzis bedzie juz lepiej. Z karmieniem nie mam problemów jak na razie. A i mam pokoj jednoosobowy z lazienka wiec jest git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinko to chyba zacznę robić przysiady. U nas w szpitalu też jest taka sala jedno osobowa z łazienką, ciekawe na którą ja trafię.
Przed chwilą napisałam, że moja kluska mało aktywna, a tu zjadłam krokieta mała już buszuje, aż sama do siebie się uśmiecham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Z tym opadaniem brzucha to u mnie do samego konca byl dosc wysoko, każdy mówił ze przenoszę ciaze co najmniej o tydzien, a tu prosze niespodzianka. Hullu trzymam kciuki, podobno przysiady pomagaja przyśpieszyc,ja w czwartek zrobiłam pare i w nocy podczas skurczow tez robilam. Ucho mnie boli, dali mi 2 ibupromy. Nic nie slysze na to ucho. W nocy jedna kobietka rodzila,ale rie cieszylam ze ja mam to juz za soba. Krzyczala podobnie jak ja 🙂 pierwsza noc minela szybko,prawie wcale nie spalam bo Lili niespokojna była ale jak zasnelysmy po 3 to wstalam o 8.Dzis bedzie juz lepiej. Z karmieniem nie mam problemów jak na razie. A i mam pokoj jednoosobowy z lazienka wiec jest git.


To fajnie,że u Was wszystko ok, a dzisijesza nocka pewnie będzie już lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
hullu napisał(a):
armiatka wariatka 🤪
O to to! Mniej więcej stąd moja ksywka i nick (swego czasu zwariowałam na punkcie zespołu Armia) Wczoraj znowu jakieś skurcze miałam ze 3 i cisza. Czekamy. Tak czy siak to nasz ostatni weekend we trójkę, bo w Czwartek pewnie do szpitalika położę się jeśli nic sie samo nie ruszy.


U nas przyjmują tydzień p terminie jeśli nic się nie dzieje,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...