Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

Mój natomiast codziennie zasypia z Ksawkiem i wstaje lub budze Go przed polnoca i On wsciekly ze tak pozno zaczyna prace, a jak dzis Xfaktora chcial zobaczyc to juz siedzi, oglada, a dziecko spi 😉

Puść Go jak tak się stara, skoro Kacper juz spi to co Ci tam zależy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Mój natomiast codziennie zasypia z Ksawkiem i wstaje lub budze Go przed polnoca i On wsciekly ze tak pozno zaczyna prace, a jak dzis Xfaktora chcial zobaczyc to juz siedzi, oglada, a dziecko spi 😉

Puść Go jak tak się stara, skoro Kacper juz spi to co Ci tam zależy 😉


Puszczę go, puszczę.
W sumie to zawsze Go puszczam, nich ma coś z tego życia 😉
Właśnie skończyli czytać bajki, więc pewnie za chwilę będzie spać.
A ja sobie pewnie obejrzę nowy odcinek Kości i zjem jakąś kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór,
ja niedawno dopiero zawitałam w domu, najpierw kilka godz pracy a potem odwiedziny u koleżanki 😉 a do tego czuję ruchy maleństwa bez skupiania się na brzuchu 🙂 fajnie 🙂

Olu - jak poszedł egzamin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek dziewczyny 🙂
wiosna wiosna idzie ... koty mi w domu szaleją (chcice chyba maja jakaś 😁 😁 😁 😁)
ptaki też jakieś ADHD mają parkami latają jak odrzutowce 🤪 🤪 🤪
przyrost naturalny będzie w przyrodzie 😜
a u nas raport niedzielny wygląda tak : maluszek pobrykał troszkę od rana , rano relax w wannie , zrobienie i skonsumowanie śniadanka dla naszej 3 ki i chwila oddechu . Młoda się chyba się nie wyspała 😮
troszkę u nas pochmurno ale trąbią wszędzie ze pogoda będzie wiec czekam na promyki słońca
wczoraj chwile pogadałam z mężem kurcze dopiero tydzień go nie ma 😞
; jeszcze na święta też go nie będzie no nic musimy dać rade
ale dłuży mi się okropnie
trzeba się czymś zając koniecznie
miłej niedzieli brzuchatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

U nas bardzo leniwa niedziela.
Maz szuka auta, bo w koncu rodzina sie powieksza to auto musi byc wieksze 😉
Kacper juz ledwo co wytrzymuje w domu, roznosi go jak nie wiem.
A ja powoli mobilizuje sie do pieczenia w-zetki.
Mlodsza sie rusza i humor od razu lepszy 🙂

Milej niedzieli moje drogie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Dagii ze mała się rusza 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , kurcze chyba w tym natłoku zdarzeń (w moim przypadku 😞 ) człowiek tak czasem się sfrustruje , poirytuje ze nie potrafi się cieszyć ani zauważyć (co gorsza ) ruchów maluszka
ja tak koło 19 tygodnia (jak przez mgłę czułam smyranie tak myślę ale zmęczenie dawało się mocno we znaki więc czasem i to mocno panikowałam ze nic nie czuje ☺️ ) poczułam bąbelka
idę robić obiad (właściwie dorobić , pierwsze jest drugiego brak )

Ściskam Was wirtualnie Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w niedziele my juz po obiedzie ale niewychodzimy nigdzie bo straszny wiatr wieje o pochmurno jest co do smochodow my naszczescie niemusimy zmieniac bo mamy duzy 7osobowy sharan i jestesmy z niego bardzo zadowoleni moje malenstwo tez juz bryka w brzuszku jak szalone 🙂 bardzo sie ciesze z tego 12 wizyta mam nadzieje ze poznam plec juz niemoge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!!!
no właśnie, a propos większego auta, dziś rano byliśmy oglądać wypatrzony samochód, skoda octavia, przejechałam się i mnie się podoba 🙂 nawet kolor - chabrowy. Mamy za małe autko teraz, wózek nie wejdzie, bo w bagażniku naszej skody fabii mamy kolo zapasowe, bo tam gdzie ono pierwotnie było jest butla na gaz. Więc temat zmiany auta jak najbardziej nas dotyczy..Trzeba się przespać z tym tematem po dzisiejszym oglądaniu 🙂
a co do ruchów maleństwa, czuję w miarę często, daje o sobie znać, co mnie niezmiernie cieszy. tylko mąż się wkurza, bo bardzo chciałby też już poczuć ruchy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla - my szukamy czegoś w combi, żeby się wszyscy pomieścili, zastanawiamy się nad fordem, volvo, albo vw zobaczymy co nam z tego wyjdzie.
Ja bym chciała, żeby do lipca nowe autko już było, ale wszystko wyjdzie w praniu.

W-zetka upieczona, nie sądziłam, że to takie łatwe do zrobienia 🙂 I bita śmietana lepsza niż w cukierni ☺️
A teraz niedzielne lenistwo, graliśmy już w Jenge 🙂 a teraz baje oglądamy.


Powiedzcie mi dziewczyny czy Wy dzieciaczki też czujecie tak bardzo nisko ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii co czucia maluszka to tak ja tak czuje nisko ; mi lekarz już miesiąc temu trąbił ze mam krótką szyjkę i muszę uważać bo cały czas wisi nade mną widmo zakładania szwów albo ciągłe wizyty w szpitalu 🤢 to ja już wole uważać albo niech zakłada mi te szwy bo szpitala to ja nie chce
co do samochodu to my mamy meganke w combi i jestem zadowolona z niej
Ło matko ale kusisz słodkościami 😁
to ja te ... u mnie będą placki ziemniaczane tak mnie coś naszło 🤪
zmykam , będę później choć tu będę wisieć 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tak mnie to trochę dziwi, że tak strasznie nisko ją czuję, chyba, że teraz ja popadam w paranoje 😉
Nie wiem.
Ale czuje ją na linii bikini jak siedzę to w ogóle dziwne uczucie bo jest jakby "pod brzuchem "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja podobnie czuję i też czasem się właśnie boję (w szczególności jak coś przytargam ze sklepu więcej niż ustawa nakazuje ) ze wszystko pójdzie
z młodą gdzieś tak w tych okolicach tyg miedzy 5 a 6 miesiącem miałam skurcze (których nie czułam ) i na zwykłej wizycie okazało się właśnie ze są i mam rozwarcie 2 cm 😮 i teraz mam jakieś schizy , staram się sporo leżeć no i uważać ale co dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
No właśnie tak mnie to trochę dziwi, że tak strasznie nisko ją czuję, chyba, że teraz ja popadam w paranoje 😉
Nie wiem.
Ale czuje ją na linii bikini jak siedzę to w ogóle dziwne uczucie bo jest jakby "pod brzuchem "

no przecież tam jest dno macicy 😉
ja czuję jak sie włosy łonowe zaczynają ,a raczej powinny zaczynać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Dagii napisał(a):
No właśnie tak mnie to trochę dziwi, że tak strasznie nisko ją czuję, chyba, że teraz ja popadam w paranoje 😉
Nie wiem.
Ale czuje ją na linii bikini jak siedzę to w ogóle dziwne uczucie bo jest jakby "pod brzuchem "

no przecież tam jest dno macicy 😉
ja czuję jak sie włosy łonowe zaczynają ,a raczej powinny zaczynać 😉


No dokładnie, z tym że Młodego ( no oprócz końcówki jak mi głową tak walił 😜 )to ja tak nisko nie czułam, dlatego się zastanawiam czy to jest ok.
Ale skoro Wy tez tak macie to ok 😉

A jak Ty się czujesz? Zapalenie płuc przeszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Razem napisał(a):
no dobra dno macicy , a co z szyjką jak spraw u was stoi ?
bo ja mam krótką i mi się jeszcze skróciła do tego 😞 i dlatego muszę uważać


Ja miałam teraz robione specjalnie usg i wyszło, że mam 4,91 cm 🤪
Także jestem spokojna,
Do tego twarda jak skała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponoć każda ciąża inna i każde dzieciątko inaczej się zachowuje
młoda jak była w brzuszku to fikała nogami jak jakiś sportowiec długodystansowiec , jak przywaliła to ja na czworaka lądowałam tak wariowała mimo że miałam szwy założone to mnie w środku porozrywała
a ta ciąża całkiem inna (są małe podobieństwa )
ja w tej chwili czekam na usg (dopiero 19 marca mam ) to zobaczymy co i jak
zobaczymy może naszym maluszkom lokalizacja się zmieni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm, Monika i Dagii, dopóki nie przeczytałam Waszych wpisów, byłam przekonana, że czucie ruchów maluszka nisko jest ok, tym bardziej, że położna sama badając tętno dzidziusia dokładnie pokazała mi, gdzie będę czuła, gdy jeszcze ich nie rozpoznawałam. I to właśnie w miejscu, gdzie zaczynają się włosy łonowe. Ja czuję zwykle na tej wysokości, ale bardziej z prawej, a innym razem z lewej str, a nie na środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki ja tez czuje dziecko tak nisko tzn jak sie koncza wloski łonowe wiec wydaje mi sie ze to normalne ale w sumie kazda ciaza ja juz z nudow dzis zrobilam sobie kapiel z dodatkiem oliwki bo u ieralam z nudow i teraz tez sie nudze bobrze ze juz powchodzily nowe odcinki seriali bedzie co ogladac a puki co czekam na przepis na zycie milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla napisał(a):
hmmm, Monika i Dagii, dopóki nie przeczytałam Waszych wpisów, byłam przekonana, że czucie ruchów maluszka nisko jest ok, tym bardziej, że położna sama badając tętno dzidziusia dokładnie pokazała mi, gdzie będę czuła, gdy jeszcze ich nie rozpoznawałam. I to właśnie w miejscu, gdzie zaczynają się włosy łonowe. Ja czuję zwykle na tej wysokości, ale bardziej z prawej, a innym razem z lewej str, a nie na środku.


Nie potrzebnie chyba zasiałam panikę.
Przepraszam Was,
ale ja nie pamiętałam, żebym Kacpra tak niziutko czuła, dlatego się pytam.
A z tego co piszecie to większość z Was tak czuje a to oznacza, że jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...