Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 Ja już dziś po wizycie na USG, niestety maluszek ma położenie miednicowe , wypiął się pupą na nas i nie pokazał co ma w kroku. Ale lekarz mnie trochę zmartwił bo kazał przyjść za dwa tygodnie na kontrole , powiedział że coś serduszko jest za małe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra,nie denerwuj się tym co powiedział ci lekarz bo on pewnie chce się upewnić że wszystko dobrze się rozwija i dlatego zleca ponowne badanie,zobaczysz ze wszystko będzie dobrze po badaniu tylko TY SAMA MUSISZ W TO WIERZYĆ !!!
ja również po usg
moja dzidzia się tak ułożyła do badania ze wszystko widać było jak na tacy 🙂 PIPUNIA 🙂
mam cudowne zdjęcia mojej córci podzeliłam się zdjęciem w folderze nasze usg 🙂 moja mama mówi ze juz widać ze jest bardzo podobna do mnie 🙂
miałam dziś genetyczne to jest nasz 20 t.c. +3 dni
- dzidzia zdrowiutka i piękniutka -wszystko dobrze na badaniu 🙂
nigdy nie zapomnę miny mojego Pawła jak oglądał córcie naszą na ekranie usg 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Ewelina gratuluje córci 😆 zdjęcie jest śliczne 😆
Czy Wasi mężczyźni też już poczuli dzidzię? Mój mąż był w szoku 🤪 jak wczoraj poczuł mega kopniaczki 😁 bo jak do tej pory to tylko czuł takie delikatne przemieszczanie się dzidzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj prawie same dziewczynki 😁
my zawsze jak kładziemy ręce na brzuchu maluszek sie uspakaja 🙂 od malutkiego uczy sie ze mamusie trzeba słuchac hihihi. no ja w czwartek idę do ginka ciekawe czy nasza kuleczka pokaże co tam ma i mam nadzieje ze te wszystkie narzadziki pracuja jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarz kazał mi się lepiej odżywiać więc w ruch poszła sokowirówka 🙂
sok z marchwi i jabłkami 🙂 pychaaa
a w lodówce stoi sok ze świeżych buraków po obiadku wypiję 🙂
puszczam na laptopie i śpiewam do mojego brzuszka piosenki NATALKI KUKULSKIEJ (dla dzieci) i z ręką na sercu wam powiem kobitki że mojej dzidzi bardzo się to podoba 🙂 sama bardzo je lubię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomóżcie mi...gdy tylko wspomnę że moja córcia będzie się nazywać Hanna to mój partner mi mówi ze nie zgadza się na to imię i jest awantura ..... 😞
najgorsze jest to ze on nie wie jak chciał by zeby sie dziecko nazywało a mi jest bardzo przykro ze nie możemy się w tej sprawie dogadac...teraz właśnie taka sytuacja miała miejsce i już siedzimy w osobnych pokojach jak dzieci .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w przypadku takich konfliktów biorę męża na przetrzymanie np. upadł się że chce czarną ścianę w salonie bleeee a reszta będzie po mojemu - salon mamy rozgrzebany, drabiny stoją od lutego bo nie wybrałam wzoru ani koloru tapety --> efekt: zamiast czarnej ściany będzie zielona 🙂 i cała reszta też po mojemu. facetom czasem trzeba dać czas żeby oswoili i przyzwyczaili się do naszych pomysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do imienia jeszcze sie niezdecydowalismy. ale i tak bedzie na moje. a swojemu mężczyźnie powiedz ze kobiecie w ciazy nie wolno sie sprzeciwiac bo myszy i mole wszystko mu zeżrą 😜 to my nosimy nasze pociechy i przeczucie nas nie myli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już jutro mam nadzieje ze sie dowiem co tam sie kryje...na 18.15 mam wizyte już nie moge się doczekać 🤪 a kupiłam dzis buteleczke fioletowa 😁 takie piękniutkie były nie mogłam sie oprzeć,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś zaniemogłam. Leżę w łóżku i zastanawiam się jak się ruszyć, żeby jak najmniej bolało. Już kolejny tydzień bolą mnie kości miednicy - chyba wszystkie, ale ggłównie w nocy jak chcę zmienić położenie, bądź stanąć na nogi. Ale od soboty boli mnie kość łonowa prawie cały dzień, a wczoraj tak bolała, że w pracy nie mogłam wstawać bądź siadać na krześle, gdy siedzę lub leżę mniej ale ciągle, a gdy chodzę prawie w ogóle.
No i dziś zamiast do pracy to idę zobaczyć się z moją położną. Na razie mówiono mi, że to naturalne bóle, bo kości miednicy są tak zbudowane, że rozchodzą się do porodu. Ale to chyba jeszcze dosyć wcześnie, po za tym objawy mi się nasilają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie przestraszylam, bo czytalam na roznych forach o tych bolach spojenia lonowego i ogolnie bolach miednicy i dziewczyny je maja po 30 tygodniu ciazy, a ja dopiero koncowka osiemnastego, a bole mam ponad dwa tygodnie, moze nawet dluzej niz trzy.
Poza tym czytalam, ze przy zbyt uporczywych bolach i zbyt duzym rozejsciu spojenia lonowego powinno sie nosic pas sciagajacy, co by sie cala miednica nie rozleciala, a po porodzie nie lezec w gipsie.
Moze panikuje, ale wole isc to zglosic i zadac jakiejs pomocy/interwencji/przebadania, bo w Anglii czasem z tym trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina dobrze robisz szukając pomocy. Nie ma co siedzieć w domu i się za wiele zastanawiać co mi jest i co zrobić tylko trzeba szukać pomocy u specjalistów.
Możesz zapytać dziewczyn może coś Ci poradzą http://www.mamusie.net/forum,mamuski_mieszkajace_w_uk,18,914.html,str=13296#305698
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś słonka nie ma ale dzis sie nigdzie nie wybieram do południa. ja na 18.15 mam lekarza a potem fryzjer (troche trzeba sie zmienic na wiosne) mam nadzieje ze ta moja kruszynka jest cała i zdrowiutka i ze pokaze co tam skrywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I u mnie dziś brzydka pogoda, nie ma słoneczka 😞 W taką pogodę to nawet z łóżka mi się nie chcę wychodzić 🙂 mam nadzieje, że majówka będzie ładna bo mamy w planach z partnerem małą wycieczkę ( póki jeszcze jest czas i siła 😁 ) .....
A tak już bym chciała wiedzieć czy chłopak czy dziewczyna, nie mogę nad tym zapanować i tylko o tym myślę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...