Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczęta moje kochane 🙂
U mnie też pogoda piękna, ale pozostaje mi jedynie werandowanie.

Gosiu u mnie też z tymi ruchami szału nie ma. Zazwyczaj czuję jak leżę na wznak tak ok 15 min po jedzeniu 🙂 i zazwyczaj wieczorem.
Ale nie są to jakieś silne kopniaki, myślę, że najlepsze przed nami 🙂
Moja córa z Tatą na rowerze, a ja z okna podziwiam i zazdroszczę, ech ... Mam nadzieje, ze nie będę musiała leżeć do końca ciąży bo chyba zwariuję !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyn ja też się łapię na wrzesnióweczkę bo termin mam na 30 września. Widzę, że nie sama leże. Moja córcia też z tatusiem spaceruje a ja balkon jak szeroko otwarty i słucham ptaszków. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA LEŻAKUJĄCYCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już poczułam delikatne kopniaczki 😆 ale jeszcze często jest to delikatne muskanie 😆 Dziś na 17 mam wizytę musimy jechać z córką bo nie mamy z kim jej zostawić. No i stwierdziłam, że nie podaruję musi być usg 😆
Muszę dziś kupić też zapas smoczków bo moje dziecko zaczęło strasznie je przegryzać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie ciężarówki 🙂
widze ze piszecie o kopniaczkach, ja jeszcze nic nie czuje ale mam nadzieje ze malenstwo nie bedzie od samego poczatku wystawiac mojej cierpliwosci na probe xD
Miałam ostatnio w nocy ostry bol brzucha ale tylko z jednej strony(prawej) taki scisk ale po godzinie mi przeszlo, czy powinnam sie tym martwic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie ciężarówki 🙂
widze ze piszecie o kopniaczkach, ja jeszcze nic nie czuje ale mam nadzieje ze malenstwo nie bedzie od samego poczatku wystawiac mojej cierpliwosci na probe xD
Miałam ostatnio w nocy ostry bol brzucha ale tylko z jednej strony(prawej) taki scisk ale po godzinie mi przeszlo, czy powinnam sie tym martwic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja rozmawialam ze swoim endokrynologiem w Anglii na temat Duphastonu. Powiedziala mi, ze wie, ze w Polsce ginekolodzy 'rozdaja' go na lewo i prawo, ale stwierdzila, ze jest to nieodpowiedzialne, bo zadne badania prowadzone na swiecie nie potwierdzily jednoznacznie, ze nie ma on negatywnego wplywu na przebieg ciazy i rozwoj plodu.
A jest to Polka, ktora w latach osiemdziesiatych wyjechala kontynuaowac studia medyczne w UK i tutaj sie osiedlila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dodaję zdjęcia za pomocą tej stronki http://imageshack.us/
Wizyta super udana co prawda bez USG bo Hania była mega marudna ale lekarz po badaniu stwierdził, że lepiej być nie może wyniki też mam super a za 3 tygodnie USG połówkowe to się wtedy na dzidzię napatrzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje 😘

kurcze ja dziś nie mogłam spać. usnęłam przed 5 a o 6 mąż do pracy wstaje teraz tez już mnie obudzili, nie wiem czy mogę się wieczorem napić melisy?? bo gorące mleko mi nie pomaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamuśki 🤪
Według wyliczeń jestem w 18 tygodniu ciąży wg usg w 17 tygodniu, termin porodu mam na 21.09- więc w domu przybędzie kolejna wrześniowa istotka spod znaku Panny
🤪 Mam już dwójkę dzieci, a raczej nastolatków gdyż syn Mateusz ur.02.09-czyli panienka ma już 16 lat, córka Ola ur. 23.08-dla niektórych lew a dla niektórych panienka ma już 13 lat, no i oczywiście ja też z września tylko 17 czyli też panna pełną gębą.
Tak więc u mnie jest to późna ciąża która była w naszym już poukładanym życiu bardzo dużym szokiem i sporym zaskoczeniem- no cóż los potrafi plątać figle, ale może to i dobrze. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Ewa 😆
No to super wam się ułożyło starsze dzieciaki wyfruną z gniazdka a my będziecie mieć jeszcze małą pociechę w domku 😆
Asia współczuję mam nadzieję, że to jednorazowy incydent. Jak możesz to w dzień odeśpij swoje. Co do melisy to nie pomogę bo nie wiem czy można ją pić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...