Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie Brzuszatki 😁
ja dzis spałam na połowie brzucha (mam odcik przescieradła na połowie brzucha) troche mam ścierpnięty ale chyba nic takiego sie nie stało, było to nie świadomie 😞 po za tym mam strasznie nagazowany brzuch normalnie az słychać, pozwoliłam sobie na wode gazowana wczoraj 🤨 jeszcze tydzien i będe widziała swojego maluszka, mam tylko nadzieje ze bedzie wszystko okey 🙃

mam herbate (skład mięta, kolendra, kminek, imbir, mniszka, koper włoski) chyba można ją wypić co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Pędzę z nowymi wieściami 🙂
Coprawda jestem już mocno zdezorientowana po dzisiejszej wizycie u ginekologa ale ....
Opowiadałam mu, że byłam w weekend w szpitalu, że badali, że wszystko ok, i że dziewczynka.

A on włączył usg, powiedział że wszystko jest naprawdę w porządku po czym wydrukował i wręczył mi zdjęcie :
SIUSIAKA !

Moja mina musiałą być bezcenna 😁 bo zapytał czy wszystko w porządku 😁

Koleżanka wynalazła darmowe badania 3 i 4 D w przyszły piątek . Pojedziemy, ale już nie liczę że coś się zmieni 😁
Patrzę na to zdjęcie i zastanawiam się co za konował mnie badał w tym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata no to już sobie wyobrażam Twoją minę 😮 hehe
Ja tak zareagowałam jak mi na połówkowym powiedział, że córka a na wcześniejszym był niby na 90% chłopak. Nie mogło do mnie dotrzeć, że nie będzie Stasia bo tak cały czas mówiłam do brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dobre 🙂 a minę musiałaś mieć faktycznie dobrą gdy zobaczyłaś zdjęcie synka a nie córeczki 🙂
nie ważna płeć maleństwa najważniejsze jest żeby nasze dzieci sie urodziły zdrowiutkie 😘 😘 🙂

DZIEWCZYNY NIE WIEM CZY TO DOBRZE CZY ŹLE ...ALE JA DZISIAJ KUPIŁAM WÓZEK 😮
hihii
a... i zmieniłam tabletki z femimbionu 2 na falvit mama 🙂 mam nadzieje ze żałować nie będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no właśnie dalej nie dociera, bo z Natalką już nastawiałyśmy się na dziewczynkę 🙂 Bardziej niż wcześniej na chłopczyka. Młoda tak się ucieszyła na wieść o siostrzyczce, że dzisiaj z niemniejszym zdumieniem przyjęła tą wiadomość niż ja 🙂
Ale za to jaki Marek ucieszony 🙂 kontynuacja nazwiska zapewniona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez kilka dni będzie stał w pokoju 🙂 jak tylko otwieram oczy z moim Pawłem to widzimy zdjęcie naszego bobaska w ramce na półce a teraz bedziemy patrzeć również na wózek. 🙂 jak już się paweł oswoi z myślą że w tym wózku będzie nasze dziecko to wózek schowam na strych 🙂

coś wam jeszcze powiem 🙂 naznosiłam ze strychu pełno ciuszków małych, kaftaniki body, skarpetunie takie maciupkie 🙂 i w sumie to mam wszystkie ciuszki juz poukładane we wózeczeku 🙂 wszystko mam po mojej siostrzyczce teraz ona ma 8 lat i wiecie co 🙂 nie rozumie ona tego ze będzie ciocią dla maluszka i mówi ze to będzie jej siostra 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata jak masz piękne równe chodniki to taki wózek jest oki ale jak są wertepy to niezbyt wygodnie się taki prowadzi. My dziś byłyśmy na działce z córcią i moje dziecko pierwszy raz bawiło się w piasku tak jej się spodobało, że do domu nie mogłam jej zagonić 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/img20197.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8606/img20197.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina to był mój nr 1 jeśli chodzi o wózek nr 2 to było espiro enzo evo a maż wybrał tutek grander to model bardzo podobny do tako.
Pompowane koła jeśli są nierówne chodniki i wyjazdy w teren np. las morze są niezastąpione. Co do modeli wózków 3w1 trójkołowych to wiele jest ze złymi opiniami jako niestabilne a nawet wywrotne więc moda moda a bezpieczeństwo musi być na 1 miejscu. Ja ostatnio na tvn oglądałam program poświęcony wózkom i o zgrozo wózek za prawie 3000 zł trójkołowy był mega niestabilny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutek też mi się podobał ale był minimalnie niższy niz tako captiva więc kupiłam tako captiva 🙂 jest super
można prowadzić jednym paluszkiem 🙂 Z RĘKĄ NA SERCU POLECAM WSZYSTKIM WÓZEK TAKO wybór modeli /wzorów ogromny 🙂
no i tak jak już pisałam jest to polski wózek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się zastanawiam nad Tako. Strasznie podoba mi się ten nowy model City Movie, albo ten model co ma materiał imitację lnu.
Drugi typ to Coletto Mateo bądź Marco Polo.
I zakochałam się w czerwonym kolorze, choć wcześniej byłam przekonana, że kupię zielony wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Wczoraj wieczorem byłam u gin. Dzidzia cała nie ma krwiaków w dodatku nie plamie choć mówił że jeszcze trochę poleci. Gin pyta się czy chcemy znać płeć a my że tak i szok miał być chłopak a tu dziewczynka 😮mina mojego męża. A ja się cieszę będę mieć 2 kochane córcie ;-) POZDROWIONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewi24 gratuluje córeczki.
Mnie wczoraj dopadł dołek i nie mogę się pozbierać 🥴 Strasznie ciężko mi przy Hani zejście na dół z 4 piętra o wejściu strach wspomnieć to wyczyn jak cholera. Jak jest taka piękna pogoda to nie mam sumienia kisić się z nią w domu. Nauczyłam ją już spać przy otwartym łóżeczku wiec teraz już sama się układa do spania i sama wychodzi z łóżeczka to już plus. Już niedługo mąż wyjedzie na 1,5 miesiąca to wtedy chyba będę ryczeć jak bóbr bo dojdą jeszcze zakupy 🤢 i tak oto przy poniedziałku posmęcić muszę niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...