Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam 3 pokoje i piwnice gdzieś się zmieść 😜 a tak po za tym zaczyna mnie brać senność mam już dość jak nie śpię to jem wiec już sama nie wiem co jest leprze.. Wczoraj zachciało mi się placków ziemniaczanych z sosem pieczarkowym 😜 ale kanapeczki mnie nie odstępują no i oczywiście soczek z pomarańczy 🙃 Życzę wam miłego dnia 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja póki co dobrze się czuje trochę gorzej popołudniami bo mam mdłości ale ogólnie nie jest źle 🙂
Już się środy doczekać nie mogę 🙂
Kasia mam takie same smaki jak ty 🤪 też juz sobie patrzyłam na wózki ale bym się jeszcze nie odwazyła kupic tak pewnie gdzieś w sierpniu najwcześniej kupie 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewka ja też w czwartek idę do lekarza 🙂
Kasia to Ty nie masz żadnego wózka w domu pomimo że masz 3 dzieciaczków? 😉 no chyba że masz różowy a jak wiemy czekamy na chłopca 🤪
Gosia85 ja też mam mdłości popołudniu i w sumie jak mi choróbsko przechodzi to poza sennością to dolegliwości fizycznych jakiś dokuczliwych nie mam, ale za to jeśli chodzi o moją cierpliwość ojojoj aż mam wyrzuty sumienia że tak szybko się irytuję, bo o ile mój mężczyzna jakoś jest w stanie to zrozumieć, o tyle mój Synek nie bardzo rozumie czemu mama się tak denerwuje i np na Niego krzyczy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz ja też próbuję ale Olek nie chce sam zacząć chodzić tzn chodzi przy meblach czasem pare kroków zrobi od jednego mebla do drugiego ale ogólnie jest bardzo ostrożny więc wszelkie przemieszczanie odbywa się na kolankach lub na moich rękach 🥴 najgorzej że mieszkamy na 3 piętrze i na spacery trzeba Go znosić i wnosić a ja jak wygramolę się z nim to wszystkie gwiazdozbiory chyba widzę 😉 no ale cóż nie my pierwsze i nie ostatnie mamy dzieci jedno po drugim 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem tak moje dzieci lubią się pchać wcześnie na świat 🙂 moja najmłodsza córa miała się urodzić też we wrześniu miedzy 1 a 7 a przyszła 18 sierpnia 🤪 😜 . Teraz kupiłam bo później nie będę miała możliwości z 3 dzieci chodzić po sklepach i szukania wózka.. Zacznie się szkoła i przedszkola.. a mam nadzieje że teraz nie będę miała żadnych niespodzianek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia25 napisał(a):
powiem tak moje dzieci lubią się pchać wcześnie na świat 🙂 moja najmłodsza córa miała się urodzić też we wrześniu miedzy 1 a 7 a przyszła 18 sierpnia 🤪 😜 . Teraz kupiłam bo później nie będę miała możliwości z 3 dzieci chodzić po sklepach i szukania wózka.. Zacznie się szkoła i przedszkola.. a mam nadzieje że teraz nie będę miała żadnych niespodzianek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry nie wiem czemu dwa razy mi to wyszło 🤢 bachap miałam wózki ale po oddawałam jedna córa ma lat 8 druga lat 4 i najmłodsza ma 3 i nie spodziewałam się tego że po raz 4 zajdę w ciąże mimo tego że się zabezpieczaliśmy ja miałam krążek i prezerwatywa więc teraz pytanie co zawiodło ?? ale teraz mój mąż pójdzie na zabieg bo jego zabieg jest legalny a nas zabieg podwiązania nie jest legalny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze to dobre myśli 😉 Nie ma co się martwić na zapas 😉
Kaśka ty masz nazwisko Kosmala?
My po wizycie wróciliśmy dopiero o 20:30 do domu więc szybkie przygotowania do snu i padłam nie wiem kiedy.
Wyszło uczulenie na mleko jajko kakao pomarańcze i mandarynki ;( ale mimo wszystko cieszę się, że już wiem co mogę podać mojej kruszynie a co nie 😆 Od dziś zaczynamy kurację odczulającą oby pomogła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...