Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia jeszcze się nacieszysz słuchaniem serduszka... przez całe życie 🤪 najważniejsze że żadnych negatywów 🙂

Dziewczyny czy Wy też tak macie że ta ciąża to taka jakby przy okazji życia a ta pierwsza to była jakby jego sednem? Nie wiem czy jasno to określiłam, ale trochę mi szkoda, że nie mam czasu i siły na delektowanie się ciążą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap Dla mnie każda ciąża była jak pierwsza :P hmmm też bym po leżakowała i nie wstała o 5 rano i nie szykowała całej trójki do przedszkola,żłobka i szkoły a no i męża rano kawa obowiązkowo 😜 😉 a mi się wydaje że brzucho mi jakoś rośnie .. co dnień rano wstaje i się przyglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz ja w pierwszej ciąży zajmowałam się tylko ciążą dbaniem o siebie i zakupami dla dziecka 🙂 a teraz mam maluszka 14 miesięcy i czasem jak Go na trzecie piętro wynoszę ze spaceru myślę że zaraz padnę i bym sobie choć chwilkę poleżała a tu trzeba ciągle coś robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap my teraz się przeprowadziliśmy ale mieszkaliśmy na 4 piętrze bez windy i wyobrażasz jak musiałam dźwigać średnia bo schodach nie umiała za bardzo schodzić a później z zakupami i już byłam z najmłodszą w ciąży.. Ja przy pierwszej ciąży to się obiłam 😜 teraz mieszkamy na 2 i wózek po schodach schodzę i wciągam tylko nie wiem jak długo tak wytrzymam 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bachap mi się wydaję, że tą ciążę przeżywam dojrzalej bez zbędnej paniki na spokojnie ale z ogromną radością 😆
Na Hanie czekaliśmy 4 lata więc jak już się okazało, że się udało to ja tak się obawiałam czy uda mi się donosić do tego magicznego czasu 14 tygodni aby móc się cieszyć itd. Przez większość ciąży towarzyszył mi lęk uważam, że troszkę przesadny o dziecko. Jedyne co to się porodu nie bałam 😆
Ja mieszkam na 4 pietrze też bez windy do tego aby dostać się do wózka muszę pokonać 2 drzwi i kratę w piwnicy co doprowadza mnie do szału 😠 ale cóż takie życie 😆
Miłego dzionka Kobietki 😆
Ja dziś oczy na zapałki moje dziecko jak nigdy nie mogło się w nocy od nas odkleić i spało z nami a kręci się tak strasznie, że ja praktycznie nie spałam 🥴
Dziś wizyta i USG 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka super że wizyta udana 🙂 ja niestety byłam sama, bo mój Mały wciąż trochę kaszle, a ja nie chciałam żeby pozarażał innych, ale też wszyscy mnie powitali z radością i uśmiechem, także można uznać tę wizytę za odrobinę relaksu ;D Termin mam na 12 września, karta ciąży założona, usg zrobione (widziałam dzidzię :woohoo 🙂 i teraz czekam do 18 lutego żeby posłuchać serduszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa nie tylko ty masz lenia 🙂 mi od paru dni nic kompletnie się robic nie chce

Poza tym u mnie fatalnie 😞 muszę zażywać antybiotyk 😞 wczoraj byłam u chirurga bo przez noc mi poł twarzy spuchlo i bardzo bolało,a wychodzi mi ósemka i nie ma za bardzo miejsca wiec musieli dziąsło nacinać masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...