Skocz do zawartości

Nasza tabelka | Forum o ciąży


henimedes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej
Spojrzałam na tabelkę. Sa 2 Ewy-ja piszę w swoim imieniu. nick Ewa 76 ale wiek 36. Imiona Kacper i Hania, rzeczywiscie na usg prenatalnym jest 60% chłopiec ale to się okaże. Zachcianki, smiej żelki kwasne i pomarancze no i pomidory;-) Termin mam na 20.08 lub 23.08 lub 26.08. Co rusz nowa daa.
Pozdrowionka .
ps.I to moja pierwsza ciąża-Lekarz stwierdzil, że cud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
To ja napisalam o tym starym koncie, ale mialam nick ewa1976 i musialam zmienic na ewa76. To jedna i ta sama osoba, a tamta druga ewa to chyba ewa25 i to jest kolejna ewa w tabelce. Nic sie Kochana nie stało.;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cud, bo mam juz 36 lat-w lipcu 37 i kiedys starałam sie o dziecko ale nie wychodziło. lekarz powiedział, że mam małą macicę, jajniki z jakimiś pęcherzykami. Z moim obecnym partnerem jestem 2 lata -fakt nie starałam sie o dziecko bo myslałam, że juz się w moim wieku i przy tylu okolicznościach nie zdarzy-A TU PROSZĘ-może będzie Kacperek albo Hania;-) Poza tym ja bardzo długo chorowałam w dzieciństwie na nerki i kilku lekarzy powiedzialo, że przy takiej długiej chorobie watpliwe jest zajście w ciążę(w dodatku pojedynczą i zdrową).Zatemm same rozumiecie moje zdziwienie i teraz szczęśćie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to jest 🙂 Trudna historia ale już niedługo z najlepszym i najcudowniejszym happy endem 😘 Wczoraj oglądałam "prosto z porodówki" na TLC i tam było małżeństwo- ona po ciężkich chorobach i niby niepłodna, on 14 lat temu przeszedł wazektomię i największe zaskoczenie- naturalnie poczęte TROJACZKI 🤪 Donoszone prawie w terminie (rodziła w 36 tc), same postanowiły wyjść, poród nie wywoływany, wszystkie zdrowe, takie od 2600 do 2900 mniej więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...