Skocz do zawartości

Brzuszki, brzuchatki, brzusiunie czyli w środku nasze Niunie ;) | Forum o ciąży


henimedes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuśki ja też się zapisuję do szkoły rodzenia wieczorem mam wykonać telefon i ma mnie ta babka poinformować o wszystkim dokładnie bo wczoraj jak dzwoniłam to nie miała jak. Wiem tylko tyle, że pierwsze zajęcia zaczną się na początku czerwca.
Również się z tym zgadzam, że my jako pierworódki jak najbardziej powinnyśmy, że tak powiem przejść takie szkolenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu super, naprawdę warto. Ja jestem zachwycona wczorajszym dniem 🙂 Na początku czułam się głupio i dziwnie ale bardzo mi się tam spodobało i będę co tydzień 🙂

A to mój brzuś w 30 tc 🙂


I na kolankach u mamusi (jeszcze udach 😉 ):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmm....maszyna do lodów jest bardzo pomocna - i wtedy nie jest to zajecie zbyt pracochłonne :


henimedes napisał(a):
Gdybym miała na to czas... Ale za niedługo będę robiła sorbety- na początek truskawkowy z owocami z własnego ogrodu 😉

Wieczorem wstawię foto mojej bambaryłki z 30 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewka25 napisał(a):
Fajne sesje dziewczyny i brzuszki 🙂
Powiem Wam, że nie mamy jeszcze takich dużych brzuchów. Do szkoły rodzenia chodza wszystkie brzuchatki z sierpnia i niektóre brzuchy są tak duże, że wyglądają na 9 miesiąc.
Gosia super masz tą koszulkę, nawet nie wiedziałam, że są takie z napisami dla kobiet w ciąży.


Ewa - pełno jest takich koszulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Marina jaaaa... Trzecia ciąża i ani śladu rozstępu 🤪 Mały, zgrabny... Jak to robisz??? ☺️

Gosiu, w 35 będziesz miała taki jak ja, czyli śliczny i dużutki 😉 Twój może się wydawać duży, bo jesteś chyba drobniejsza ode mnie. Także nie jest źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Daga, co ty chciałaś w 38 tyg??? Nie jest ani za duży ani za mały-w sam raz 🙂 z resztą twój na golasa to się może i taki wydawać duży. Podejrzewam, że w bluzce byłby prawie porównywalny do Ewy. Z resztą pocieszę cię- mój też jest ogromny 😜

Ach, Ewa jak słodko i dziewczęco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...