Skocz do zawartości

Brzuszki, brzuchatki, brzusiunie czyli w środku nasze Niunie ;) | Forum o ciąży


henimedes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ponieważ już wszystkie rozpoczęłyśmy 4 miesiąc + więc czas się pochwalić naszymi brzuszkami 😉 Porównanie swoich brzuszków to fajna sprawa, daje nam mniej więcej wgląd na to jak tyjemy, tyją inne, czy nasz brzuch nie jest za duży albo za mały na ten czas, jak będzie mniej więcej wyglądał za 2-3 tygodnie... Niby każda z nas jest inna i inaczej rośnie ale jaka to duma jak ten brzuszek już widać 🙂

Krótka instrukcja jak dodać zdjęcie brzuszka:
Wklejasz zdjęcie do internetu przez np tą stronę: Tinypic lub imageshack.
Następnie kopiujesz link z tinypic podpisany jako img code i wklejasz do pola wiadomości na forum
Lub z imageshack kopiujesz link bezpośredni i w polu wiadomości na forum na pasku narzędzi masz taki mały obrazek, klikasz na niego i wklejasz ten link z wcześniej.
Wyślij wiadomość i gotowe
możesz też zapisać kodem od razu [ img] link do zdjęcia [ /img] (oczywiście bez spacji)

P.S. Ja swój wkleję później żeby Was na samym początku nie wystraszyć wielkością 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na razie też nie mam takich pięknych brzuszków jak wy... A macie na prawdę śliczne 😁
u mnie jeszcze tak nie widać 🤨 może przez to, że mam dosyć swojego ciałka hehe xD
ale obiecuję, że jak zrobi mi się taki piękny brzuszek jak wam to też się pochwalę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem pamietam ze w pierwszej ciazy to brzuch zaczol mi rosnac dopiero w 6miesiaca jak bylam na usg 4d to lekarz sie mnie pytal czy napewno ja jestem w 22tyg a ja na to ze tak i czy chce karte ciazy zobaczyc to sie zasmiala teraz jakos szybciej mi rosnie ale co tam modelka nie jestem i o figure az tak bardzo sie niemartwie bobo najwazniejszy
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes - mnie dopiero ze 3 tyg przed porodem miejsca w autobusach zaczeli ustepowac. dlatego teraz sie ciesze bo jest większy/ przynajmniej go widac. wtedy jakies zarys to dopiero w 24 tyg. się pojawił choc chyba tylko ja go widzialam.

a jak bede miala cos aktualnego to tez wpuszzce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...