Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny.... ciąże mają to do siebie, że zazwyczaj trwają 40 tygodni a czasem i dłużej. Nie ma się co niecierpliwić, powinnyśmy się raczej cieszyć, że mamy ciąże donoszone i nasze maluchy nie są wcześniakami bo wtedy dopiero mogłybyśmy mieć prawdziwe powody do narzekania.
Więc dbajmy o nasze brzuszki i dziękując Bogu czekajmy cierpliwie na swój czas, najwyraźniej on jeszcze nie nadszedł... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia pieknie napisane 🙂
ja ktg mialam kilka razy 🙂
malinka co chcesz kupic Gracjankowi? 😜 😉 ja to cos z listy mikołajowej wybiore chyba heh
kurcze ale ja ostatnio mam apetyt 🙃 jak przez wiekszosc ciazy nie mialam to teraz nadrabiam i to podwojnie 🤢 😁 caly czas glodna jestem 😲 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Ilia pieknie napisane 🙂
ja ktg mialam kilka razy 🙂
malinka co chcesz kupic Gracjankowi? 😜 😉 ja to cos z listy mikołajowej wybiore chyba heh
kurcze ale ja ostatnio mam apetyt 🙃 jak przez wiekszosc ciazy nie mialam to teraz nadrabiam i to podwojnie 🤢 😁 caly czas glodna jestem 😲 😆 😆


To nic wielkiego...ale on bardzo to chcial...moja siostra w biedronce w Polsce kupila swojemu 6letniemu synowi takie auto zwane autokula...Gracjan jak to zobaczyl to normalnie szał...on to chce i koniec...objechalam wszystkie Biedronki w calym miescie i nie było...był płacz że ho...teraz znalazłam to w angielskim sklepie Argosie...i to mu kupie bo wiem ze bedzie zadowolony bo do dzis gada o tej auto kuli(polega to na tym ze rzucasz ta kula o podloge a ona zmienia sie w auto) 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh mala rzecz a cieszy 😁 moj Oli strasznie chcial takiego niby pająka z biedronki bo zobaczyl reklame, rzuca sie go o sciane czy lustro a on tak fajnie schodzi 🙂 🙂 i moja mama ostatnio nam paczke wyslala i kupila mu tego pająka - radość nie do opisania 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jadłam kolacje...a juz mnie ssie... 🙂waze juz 66kg...do 70kg nie daleko a tyle mialam na samym koncu ciazy z Gracjanem... 😉siedzenie w domu mi wychodzi... 😞
Ilia to nie tak ze my sie nie cieszymy z donoszonej ciazy...ja sie bardzo ciesze...ale po prostu czuje sie juz zle bo mam bole caly czas ze ledwo chodze...a mam w domu czterolatka ktory tez chce uwagi...chce na spacer i ma dosyc siedzenia w domu a praktycznie caly dzien jestem sama...i tylko slysze od synka:mamo a jak dzidzia wyjdzie to bedziesz sie ze mna bawic w to czy w tamta,a bedziesz ze mna cwiczyc,biegac...a tak to biedny slyszy...mama nie moze bo mame brzuszek boli...i żal mi go...dlatego chce urodzic i byc znowu sprawna fizycznie...dla siebie ale i tez dla Gracjana bo wiem jak moja ciaza na niego wplynela... 🤨
Jakbym sie dobrze czuła to nawet wam tu bym nie marudzila...ale jest na odwrot...w ciazy z Gracjanem po terminie latałam po miescie...bo czułam sie super...a tu jest przeciwienstwo... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
heh mala rzecz a cieszy 😁 moj Oli strasznie chcial takiego niby pająka z biedronki bo zobaczyl reklame, rzuca sie go o sciane czy lustro a on tak fajnie schodzi 🙂 🙂 i moja mama ostatnio nam paczke wyslala i kupila mu tego pająka - radość nie do opisania 😁 😁 😁


Wlasnie Gracjan tez widzial gdzies tego pajaka w reklamie i caly czas bylo kupisz mi... 🤪ale tu nie mialam gdzie... 🤨a on to teraz ma fazy na samochody,roboty...jakies potwory hehe...ale ostatnio mnie zaskoczyl...byla reklama lalek...i mowi kupisz mi taka lalke(a byla ubrana na rozowo)a moj m. do niego mowi ale lalki sa dla dziewczynek...a Gracjan do niego ze on chce taka w ubranku niebieskim a taka nie jest dla dziewczynek tylko dla chlopakow hi 😜 😜 😜
bo on co rozowego widzi to mowi ze to dla dziewczynek...nie wiem jak zauwazyl ze dziewczynki lubia róż... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
moj to samo z kolorem rozowym heh wie ze to dla dziewczyn kolor 😁 a lalke tez ostatnio chcial bo zobaczyl reklame jak taki bobas sika hehe i on chce lalke co sika hehe 🙂 moj ma faze na strażakow teraz i kosmos, wiesz ksiezyc, mars, stacje kosmiczne heh


A Gracjan chcialby jakies zwierzatka...dzis gadal mi o rybce...a na swieta chce pieska takiego elekrycznego... 🙂bo narazie na takiego tylko mu pozwalam...jak bedzie wiekszy to moze pomyslimy o jakims prawdziwym..ale to tak za kilka lat zeby byl wiecej odpowiedzialny i go nie meczyl,,, 🙂
Oj te dzieciaki...ja to sie smieje czasami ze musze bank obrabowac na te wszystkie Gracjana zachcianki...co zobaczy to chce.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunieczka gratuluję! 🙂 I co nie było tak źle? 😉 Tak się bałaś a tu już po wszystkim 🙂

Mnie wieczorem łapały skurcze i wszystko bolało i kuło ale zanim się położyłam to przeszło. O 3:00 w nocy złapały mnie bóle krzyżowe i tak do 6:00 - 7:00 trzymały, matko ani leżeć ani siedzieć nie mogłam, same bóle, bez skurczy.

Dziewczyny dobry pomysł z tym prezentem od dzidzi dla braciszka 🙂 Też tak zrobię 🙂 Mój Nikoś ma jazdy na samochodziki i ciężarówki, na szczęście jeszcze za mały jest żeby reagować na reklamy, póki co mam spokój hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Ja też po ktg skurcze są ale nie TE skurcze i nie TAKIE 😁
czyli za słabo za rzadko.... 🙂 Jula przespała połowę badania więc było budzenie Jej...jak się obudziła to kopa zasadziła im w to ktg 😁
obok mnie dziewczyna z terminem na jutro - skurczy ZERO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
u mnie też nic się nie dzieję , ale ja z kolei się cieszę bo muszę wytrzymać do wtorku bo wtedy będzie moja gin. 😉 i mam nadzieję że już zostanę na cc 😁
Niunieczka Gratulacje córuni 😉 🙂 i masz z głowy 😉
A z tą zabawką to u nas z kolei Bartuś chce coś kupić dla dzidziusia i biedny wszystkie pieniążki zbiera 😉 ,bo zastanawiałam się żeby zrobić tak jak wy mówicie (prezent od dzidziusia ) ale Bartuś już jest chyba za duży 😉
Wiecie co ja jeszcze nie miałam żadnego KTG 🤨 🤨 tylko USG częściej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Malwa może lepiej coś Mu kup, będzie Mu miło zwłaszcza, że jak mówisz sam zbiera na prezent 🙂
Znacie jakieś sposoby na złagodzenie bólu kręgosłupa w odc piersiowym? bo umieram dziś


Zeberka połóż się na podłodze a nogi połóż na krześle czy łóżku pod kątem 90 stopni. Poleż około 15min. Ta pozycja świetnie rozluźnia odcinek lędźwiowy i piersiowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tak wczoraj bolalo i myslalam ze mnie przewialo ale naszczescie dzisiaj juz nie boli 🙂
dziewczyny a jsk kladziecie sie na plecach to mozecie normalnie oddychac?bo ja to mam wtedy takie trudnosci z oddychaniem ze szok 😮 i boli mnie cala klatka piersiowa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...