Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej... 🙂ja w domku sama...mąż z Gracjanem do fryziera poszli...troszke ciszy i spokoju mam... 😁oj cos mnie znowu glowa boli... 😠
W nocy czulam przez sen skurcze tak bolało ale teraz znowu cisza 😞jeszcze tydzien do terminu 🤪 🤪 🤪ciekawe ile tym razem przenosze... 🤨
Niuneczka jeszcze raz gratulacje 🙂teraz tylko ci życze szybkiego powrotu do formy... 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja popełniłam błąd parę lat temu i raz zdecydowałam się ogolić męża maszynką i od tej pory mąż nie uznaje fryzjerów bo twierdzi, że ja to robie tak jak On chce i tak zostałam Jego fryzjerką 😁
ale jest plus bo za to On podcina mi końcówki 😁
Malinka mnie też budzą skurcze a potem nic...
i łeb też mi pęka... 🙂
ja też sama...czekam na męża 🙂 wstawiłam pranie i tak się nudzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super masz że mąż ci włoski podcina... 🙂ja muszę iść właśnie do fryzjera podciac... 😉
Ja chciałam isc z nimi do miasta...ale moj mówi ty lepiej siedź w domu.
.ale już nie mogę tak mnie nosi...poszła bym do miasta pochodzić po sklepach
.. 😉ale cos mnie znowu skurcze łapią. .. 🥴ale NUDA... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chętnie pochodziłabym sobie po sklepach ale nie mam już siły 🙂
Malinka ja nie znoszę chodzić do fryzjera dla mnie to strata czasu a i nerwy zawsze bo z reguły jestem obcięta nie tak jak trzeba mimo, że włosy mam długie i chodzę podciąć np tylko 3 cm... jak miałam grzywkę to już w ogóle wizyty u fryzjera były koszmarem bo wtedy za każdym razem miałam zepsutą..
Farbuje też sama, koncówki mąż mi podcina w 5 minut 😁
Ale kusi mnie raz na czas żeby obciąć je tak do ramion ale boje się że będę żałowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobietki trochę poczytałam sobie str. może nie tak dokładnie ale chociaż wiem co tam u was
pamiętam że mnie tez tak dusiło i pobolewało jak leżałam na plecach ale pamiętam że lekarz odradzał taka pozycje do spania
widzę tez Kochane że powoli łapią was skurcze może już nie długo będziemy następnej gratulować
🙂 a ja nadal chodzę jak zombi Kacperek wogóle nie spi w nocy była u mnie dzisiaj położna i powiedziała żę wszystko dobrze malutki zdrowy a że nie śpi to po prostu z czasem się sam przestawi ale zanim to nastąpi to ło powiem wam że osobiście czuje się w miarę dobrze tylko tak bardzo dokucza mi teraz kregosup boli jak nie wiem 🤨
trzymajcie się kochane i dbajcie o siebie postaram się częściej wchodzić na ile będzie to możliwe i być bardziej aktywna buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka ja tez sie na tym nie znam... 😞
AGATKO co do fryzjera to tez nie pomoge...moze poszukaj w google informacji 🙂 🙂 🙂
Pewnie ze nie mozemy doczekac sie malenstw...ale cos im sie nie spieszy 😉
Ja mam dzis co kilka minut skurcze ale narazie takie delikatne,narazie nie panikuje...bo pewnie nic z tego nie bedzie.. 🙃ale męża wysłałam na drzemke bo dzis musial wczesniej wstac...kolege odwozil na lotnisko...a niech sie chlopina wyspi bo jak cos ruszy na noc to nie bede miala z niego pożytku hehe... 🙃
A dzis sobie tez juz wolne wzial...tak wiec trzy dni odpoczynku ma...i sie ciesze bo przynajmniej mam towarzystwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Dziewczyny sprawdziłam sobie wyniki moczu z rana i wyszło mi między innymi białko: ślad miała któraś z Was taki wynik?

ja mialam co wizyte badanie moczu i za kazdym razem wychodzily sladowe ilosci leukocytow, ale to chyba norma jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Hej ja dziś na ktg i badaniach byłam. Ktg jest ok, niestety mam w moczu glukozę, a wizyta dopiero w piątek za tydzień, mam nadzieję, że to nic groźnego. Ja byłam niedawno u fryzjera i ścięłam włosy prawie do ucha ;-) Farba mi nie chwyta całą ciążę ;-(


A co z ta glukaza?trzeba to wyleczyc?
Moja kolezanka tez pofarbowalo wlosy bedac w ciazy na czarno chciala odrosty...i farba jej nie zlapala wcale he 😉
Ja tez nie lubie chodzic do fryzjera,bo dwa lata temu mi fryzjerka(droga i podobno bardzo dobra)robila pasemka i popalila mi wlosy ze musialam je obcic za uszy... 😞
Teraz chodze tylko na podciecie bo sama nie umiem...ale tez tego nie lubie bo jak nie powiesz dokladnie co chcesz to ci tak wycieniuja i wystopniuja wlosy....a potem jak nie wyprostujesz to stoja... 🤨a farbuje sama...ale przez cala ciaze nic nie robilam i mam odrost na szczescie nie widac go bardzo...po ciazy pomysle o zmianie kolorku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaa Perfekcyjna Pani Domu (czyt. JA!) zerwała się z łańcucha!
Po tylu tygodniach leżenia i oszczędzania się, wczoraj wzięłam się za porządki, odkurzanie... ale G mnie opieprzył. :/
Dzisiaj już nie odpuściłam, w końcu wczoraj zaczęłam 38tc i zamierzam się trochę rozruszać 😉
Ponad 2,5godz sprzątałam kuchnię! Aaaale przyjemność!!! 🙂 Wymyłam lodówkę, posprzątałam szafki, umyłam ściany, kuchenkę, ocet poszedł w ruch i czajnik lśni 🙂
Zrobiłam świeczki z pomarańczy i goździków i jest mi taaaak dobrze! Możecie się ze mnie śmiać...ale taka rzecz też cieszy :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ze mnie uleciał duch Perfekcyjnej Pani Domu 😉
dzwoniłam do ginekolog mojej i mam kontrolować ciśnienie przy tym białku w moczu żeby nie doszło do zatrucia ciążowego.. będę mała nowe zajęcie 😉
Po ilu jak się nie urodzi to wywołują poród?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...