Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny a jaki rozmiar pieluszek nakladacie dzieciom? ja mam 2 pampersa baby dry i wydaja mi sie jakies małe 😮 ale na 3 to chyba za wczesnie...
i zauwazylam ze wszystkie body 56 sa na niego jakby przymale, takie sa napięte jak ma je zalozone choc rekawy są dobre..chyba czas na 62 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe, ja zakłądam swojej 2 z Dada 🙂 Dziewczynki, właśnie przyszła mi od znajomej sukienunia do chrztu dla Oli 😁 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/554/60fb323f5d23284fmed.jpg[/IMG][/URL] jest taaaka piękna, że aż żal mi ją jej oddawać... Koleżanka mi ją pożycza, bo szkoda kasy żeby kupować nową... Ola założy ją tylko raz... Nie mogę się na to cudo napatrzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe my zaczynaliśmy od pampersa 0 a teraz kończymy ostatnią paczkę 1 i właśnie przed 5 minutami założyłam Julce pampers 2 żeby sprawdzić czy będą dobre czy jednak dokupić jeszcze 1.... Bo 1 są na Nią jeszcze dobre a z tego co widzę 2 jak ciaśniej zapięte też są ok no może lekko luźniejsze. Zobaczę czy nie będzie nic wyciekać nogawką:d Wiesz te rozmiary się zazębiają więc możliwe, że już musisz większe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia sukieneczka faktycznie cudo 🙂
Niunia ale Tomus pulchniutki 🤪slodki ze szok i jaki dumny starszy brat 😁
no ja koncze paaczke 2 i chyba 3 kupie na wyprobowanie a te ciuszki to naprawde kazda firma szyje niby w jednym rozmiarze ale ubranko ubranku nie rowne... moj ma 57cm ale nie wiem ile waxy, w nastepnym tygodniu zamawiam wage niemowleca bo tutaj nie mozna chodzic co miesiac zeby skontrolowac wage niemowlecia...wogole widze ze tutaj sa inne zwyczaje niz w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziołszki 🙂!
My szczepiliśmy mała 6 w 1 , w tamten piątek. Mała nawet nie marudziła po niej, ani nie miała gorączki itd. Dwóch lekarzy nam tę doradziło, więc kupiliśmy tę.
Poza tymu nas w miarę...mam takie marzenie, żeby mała np. spała od 21 do 7 rano..kurcze, ale bym się wyspała.. 😉, sen teraz to moje największe marzenie 🙂. Trochę martwi mnie ilość zjadana przez moją córkę...czytam, że Wasze dzieci po 140 ml.-wow. Moja to jest niejadek..najczęściej je tak: 100ml, potem 55ml, potem 70 ml, potem 100, potem 45ml i takie ma skoki.., ale jest generalnie drobna, więc..wszyscy mówią, ze to lepiej, ponieważ jest kobietką i nie będzie musiała się odchudzać 😉. Zeberko co kupiłaś sobie w zarze??
Ja niestety nie chudne i wyglądam zle..., chciałam sobie coś kupić , ale jak się widzę to mi zal..;p siebie i nic nie kupuje. W spodnie sprzed ciązy niestety tez się nie mieszcze 😞..i klapa, ale obiecuje sobie, ze do lata wróce do swojej wagi 😉
Ja tez zastanawiam się nad terminem chrzcin i chyba wybiorę kwiecień..
poza tym trochę choruje 😞 coś mam problem z nerkami i pęcherzem..-byłam dzisiaj na badaniach moczu i krwi i zobaczymy..wczoraj mnie tak bolało, ze myślałam, ze koncze..
dzisiaj przyszła nam karuzela nad łóżeczko dla małej ta:http://www.smyk.com/tiny-love-karuzela-magiczna-z-projektorem-3w1,p1082139291,zabawki-gry-dla-dzieci-p?gclid=CMGdsZeX_rsCFQlb3godai0AyA&ef_id=UsXtKgAABWPJ7ZYq:20140114172321:s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez nolicin od razu pomagal zawsze, bo ja przed ciaza to mialam zapalenie pecherza srednio co 2 miesiace 🤨 🤨 okazalo sie ze to przez sex ☺️ ☺️ od tamtej chwili zawsze ale to zawsze po kazdym stosunku ide zrobic siku i nie mam juz zapalenia pecherza 🙂
Niunieczka wiesz co jak dziecko ma ok 3miesiecy to dopiero zaczyna tak naprawde interesowac sie zabaweczkami np. na macie czy karuzelce 🙂 teraz to fakt takie male dziecko szybko sie nudzi 🙂
dzisiaj jak polozylam Fabianka na brzuszku to dwa razy pod rzad przekrecil mi sie na plecki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki....czy któraś z Was używa innych pieluch niż pampersy? Jeśli tak to jakich? 🙂

Napiszcie mi też proszę w jakich płynach/proszkach pierzecie ciuszki maleństwom? Ja prałam do tej pory w LOVELi a ostatnio wyprałam w DZIDZIUSiu i Jasiek dziś dostał wysypki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny od rana próbuje do was co kolwiek napisać ale Kacper mi na to nie pozwala od wczoraj jakis bardzo płaczliwy jest juz sam chyba nie wi czego chce spac tez mi wczoraj o 2 poszedł spac 😠 a ja padnięta bo tylko na racach trzeba go nosić
ja tez juz zakładam 2 a co do ubranek to zakładam 62 ale pochodzi w nich gora z 3 tyg.jeszcze muszę sie wybrać na jakieś zakupy bo nie mam większych ubranek 😉
Kasiula sukienusia boska 😉
Niunia ale słodkie twoje chłopaki i jak pięknie pozują 🙂
Niuneczka pogody takie sa do niczego może sie przeziębiłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia ja piore w persilu sensitive megaperls ale nie wiem czy on dostepnyn jest w Polsce...
kurcze wiecie co juz 4 raz zdarzylo sie ze pampers nam przeciekl bokiem... nie wiem cz jest za maly czy za duzy bo zakladam raczej dobrze heh 🙂
Jejku ale maly marudzi 🤨 sam nie wie czego chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😘zagladam codziennie ale jakos nie moge znalezc czasu by cos napisac...czas przecieka mi miedzy palcami jak szalony... 🤨o 12godz prowadze mojego Gracjana do przedszkola...potem troche po miescie pochodze...z malutkim i jak do domu wracam to moment i wieczor jest... 😉u nas juz troszke lepiej chyba zaczelam sie w koncu przyzwyczajac do zmeczenia 😉wczoraj kojec wyciaglam z schowka bo mam taki z opcja spania dla niemowlakaz dwoma pozycjami...i sie wkurzylam bo przeszedl smrodem wilgoci...eh glupia ja po co go tam chowalam...i teraz kojec do wywalenia...bo szorowalismy go z moim markiem i nic to nie dalo...ale nie ma tego zlego kupimy zwykle drewniane lozeczko...bo opcja kojca w 100% mi nie odpowiadala...tylko ze wydatek nie potrzebny a z kasa to u nas krucho w tym miesiacu...mąż po tacierzynskim dostal kiepska wyplate,ale co zrobic trzeba jakos przetrwac... 😉oj juz sie Milosz rusza a ja mam jeszcze tyle na glowie... 🤨
Co do proszku my pralismy na poczatku w persilu bio....a teraz fairy angielski...bardzo ladnie pachnie... 🙂
Kupilam mlodemu karuzelke z fisher price i patrzy sie na nia jak zaczarowany.... 😁Goshe mozesz mi wrzucic linka ze swoim lezaczkiem bujaczkiem...?bo sprzedalam moj bo nie podobal mi sie i mysle o kupnie innego.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używam pieluszek Dada 2 🙂 A piorę w płatkach mydlanych, bo Olka na wszystkie proszki jest niestety uczulona :/
Kurdę dziewczyny...u mnie już koniec laby... Krwawa Merry nadjechała... 😠 Boli jak cholera, prawie rok miałam spokoju a tu nagle JEB.... 🤢 Masakra...znów się zaczyna : 🤢 🤢 🤢 🤢 ehh... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia współczuje ja juz miałam okres ale nie był ani taki bolesny ani obfity co bardzo mnie to zdziwiło
Gosha może faktycznie za luźno założyłaś
ło dziewczyny nie mam już siły malutki od rana pięknie sobie śpiocha a ja nie wiedziałam w co ręce włożyć po odkurzałam na szczęście Kacperkowi nie przeszkadza odkurzacz a wręcz przeciwnie 😁
zrobiłam juz obiad i kończę pranie jeszcze chciałam isc na spacer z małym ale to jak sie obudzi pójdziemy na cmentarz do teścia mojego bo ma dzisiaj ur Kacperek pierwszy raz pójdzie do dziadka 😞
wogole to u nas taka pogoda jakby miał snieg zaraz spaść a wogóle wiecie jak sie wkurzyłam wieszam sobie ubrania na suszarce a ta cholera mi pękła i wszystkie ubrania na dywan poleciały że ło i musiałam odnowa pukać 😠 eh... wieczorem jak będę miała chwile to od razu na allegro siadam i zamawiam z 2 szt. nowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
AGATKA91 napisał(a):
a jeszcze mam pytanie kochane jak wasze maluchy śpią tzn czy kładziecie ich na boku ? bo moj to juz nie chce tylko leży na plecach a buziulka ma odwróconego w bok


Miłosz tez tylko na plecach spi..i tez glowke kładzie na bok... 😉

moj tak samo, glowka tylko na prawym boczku i mu sie troszke odksztalcila 🤨 ale juz mu przekladam glowke na lewy boczek i podpieram recznikiem bo ciagle odwraca na prawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...