Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatka wspolczuje 😞 😞 biedny Kacperus 😞 najgorsze sa pierwsze 3 miesiace trzeba je przetrwac. Moze dostal biegunki od mleka? moze nie pasuje mu?a nie odwodnil sie? bo takie malutkie dziecko. Moj Oli jak mial 6 tygodni to tez dostal biegunki i sie odwodnil i przez tydzien lezal w szpitalu pod kroplówkami 😞 😞 wyszlo ze mial rotawirusa i adenowirusa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatka biedny 😞 😞
Dziewczyny myślicie już o szczepieniach? my mamy się zgłosić po 6 stycznia na pierwsze i zastanawiam się nad rodzajem szczepionki czy zwykłymi czy tymi 5 w 1. Macie jakieś doświadczenia? Ja skłaniam się ku tej 5 w 1 bo mniej kłucia...
Lubią Wasze Maluchy kąpiel? moja Jula wpada w panikę i najlepiej jakby ktoś ją trzymał za łapki wtedy się uspokaja...
Ja mam mleka tak w sam raz (tak mi się wydaje przynajmniej). Jak boli zaciskam zęby 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia moze tyle potrzebuje, wiesz sztuczne mleczko jest bardziej syte niz nasze matczyne ;D
Zeberka ja Oliwierka szczepilam tymi 5w1 i bylam zadowolona bo naprawde malo kucia 🙂 tutaj nie wiem jakie beda szczepienia ale wiem ze pneumokoki i rotawirusy sa za free 😁
jejku Fabianek spi juz 4,5h 🤪 a ja chce go wykapac 🙂 on nie wiem w sumie czy lubi kapiele czy nie bo narazie byl kapany 2 razy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ola bardzo lubi kąpiele 😁 płacze jedynie jak się ją z niej wyjmuję 😁 Ma odruch "moro" i śmiejemy się z mężem, że kiedyś się przez niego zaklinuje w wannie 😜 hehehe... Ja bardzo chcę szczepić małą normalnymi szczepionkami, bo z kasa obecnie kiepsko stoimy - a, że będzie więcej wkłuć... da się radę 🙂 Zobaczymy jeszcze co powie nam jutro neurolog, bo idziemy na USG przezciemniączkowe i on zadecyduje jakie szczepionki można podać Olce. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok... Jejku... u nas tak wieje, że masakra... światła pogasły, TV też... cud, że internet działa... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jak dzisiaj wykapalam malego to na poczatku jak go rozbieralam to plakal a jak go wlozylam do wanienki to nagle przestal plakac 😁 i rozglądal sie co sie dzieje ale po chwili jednak znowu sie rozryczal hehe wiec chyba nie bardzo lubi sie kąpac 😁 😁 ale za to po kąpieli i cycku od razu zasnął 🙂 🙂
DZisiaj Mikołaj w nocy chodzi 🙃 i Oliwierek nie chcial zasnąc bo chcial zobaczyc Mikolaja jak mu prezent przynosi hehe 😁 😁
Kasia u mnie tez wieje strasznie ale pozaslanialam takie zewnętrzne rolety i nic nie slychac, bo wczesniej to az okna trzeszczaly 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja, No i nareszcie mogę powiedzieć ''JESTEM MAMĄ''! 🙂
4.12.13 o 10:10 na świat przyszedł nasz synuś. Waga 4220gram i 57cm.
Niestety nie obyło się bez CC. Podczas podawania OXY mały miał zawahanie, poza tym i tak by się nie urodził naturalnie bo okazało się że pępowina była za krótka.

Mam ogromne zaległości, jutro wychodzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosha no właśnie sie odwodnił mi tez 😞 nadal chodzę jak zombi mąż robi teraz nocki a w dzień odsypia i niestety sama się mecze z małym 😞
matko dziewczyny jaka straszna pogoda u mnie tez wietrzysko to jest masakryczne a mówili ze dzisiejszej nocy ma być jeszcze gorzej
zeby tylko światło bylo
a wy jak sobie radzicie z maluszkami ?
Kacperek powiedziałabym że lubi kąpiel bo nie plącze
Niunia Ty jeszcze troszke do terminu?
Ila a u Ciebie jak?
dziewczyny mam pytanie która z was karmi butelką ?i jak często po takim karmieniu wasze dzidzie robią kupki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia gratulacje 🙂 🙂 🙂
Ale wieje:/
Moja Jula śpi...posprzątałam, pranie wstawiłam uff.... Z dnia na dzień jest lepiej u mnie pod względem fizycznym. Po ściągnięciu szwów to już w ogóle super jest 😉
To kto nam został jeszcze? Niunia tylko Ty? 🙂
Fajne uczucie pierwszy raz być Mikołajem dla swojego dziecka 😁 Mała jeszcze nie kuma o co chodzi ale pewnie za rok już będzie się cieszyła z prezentów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂synus spi...wiec chwila spokoju a ja zamiast odsypiac nocke to szkoda mi czasu na spanie...mój maluch to nocny marek.Od okolo 12-1 w nocy nie spi do okolo 6rano i tylko by na cycku wisial...chyba zacznę go dokarmiac modyfikowanym bo juz nie wyrabiam. Dzis idziemy na pierwszy spacer 🙂
Ilia gratulacje kawal klocka w brzuszku nosilas.
Niunia26 nie dlugo i ty utulisz maleństwo trzymam kciuki by cos wczesniej ruszylo.
Ja mam maly baby blues..beksa sie zrobilam a zmęczenie jeszcze to pogłębia.
Bardzo mi smutno bo widzę jak Gracjan potrzebuje mnie a ja staram sie poświęcac mu uwagi ile sie da ale czasami nie moge.Musze dac nam czas na ogarniecie sie w nowej sytuacji... 🤨 pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂synus spi...wiec chwila spokoju a ja zamiast odsypiac nocke to szkoda mi czasu na spanie...mój maluch to nocny marek.Od okolo 12-1 w nocy nie spi do okolo 6rano i tylko by na cycku wisial...chyba zacznę go dokarmiac modyfikowanym bo juz nie wyrabiam. Dzis idziemy na pierwszy spacer 🙂
Ilia gratulacje kawal klocka w brzuszku nosilas.
Niunia26 nie dlugo i ty utulisz maleństwo trzymam kciuki by cos wczesniej ruszylo.
Ja mam maly baby blues..beksa sie zrobilam a zmęczenie jeszcze to pogłębia.
Bardzo mi smutno bo widzę jak Gracjan potrzebuje mnie a ja staram sie poświęcac mu uwagi ile sie da ale czasami nie moge.Musze dac nam czas na ogarniecie sie w nowej sytuacji... 🤨 pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia gratulacje! !!
Agatko jak mały się miewa??
Nasza pucunia tez uwielbia kąpiel. Może leżeć i leżeć w wannie.
My aktualnie walczymy z zatwierdzeniami Niestety. Agatko ja dokarmiam mm i mała raczej robi kazdego dnia kupki. Tylko od wczoraj ma zatwardzenia i pomagam jej się załatwić, bo się męczy biedna i wychodzą bobki. Było też tak, ze nie zrobiła kupki dwa dnu, ale to nic złego. Jest to norma kiedy nie ma innych zlych objawów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niuneczka a mój malutki juz dużo lepiej tylko płakusia mi czesto i znowu cała noc mi nie spał i dzisiaj dopiero usną mi po 15 po południu zobaczymy jaka noc bedzie a pytam o kupki bo Kacperek wczoraj robił dosłownie co 10min kupiore tyle tylko ze była ona prawidłowa tzn żółta i zbita ale czy to normalne tak czesto robił ? bo dzisiaj juz jest inaczj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia ja slyszalam ze pokarm po cc moze nawet sie pokazac dopiero kilka dni po... 😉
Za nami kolejna nocka z nocnym Miłoszem he...cały dzien prawie spal a w nocy od drugiej do prawie siodmej nie spal...ledwo na oczy widze 😞dzis z mezem robimy sobie dyzur przy maluchach na zmiane...teraz on spi a potem ja ide na drzemke... 🤨chociaz godzinka dwie i bedzie juz lepiej.. 😉
a i wczoraj ku milej niespodziance odpadla Miłoszkowi pepowinka....po 5dniach po prostu super 😜w koncu nie bede bala sie kapieli..bo poszlam Goshe za twoim przykladem i malego nie kapalam...tylko raz byl kapany i rzeczywiscie chyba to ze pepowina ładnie była such i nie ruszana i nawet nie dawalam zadnych specyfikow...i tak ladnie poszlo...tak wiec dzieki GOSHE 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia u mnie było tak, że niby Mała ssała od początku ale potem zaczęła się dopominać więc zaczęłam Ją dokarmiać w szpitalu i tak robiłam, że dawałam Jej butle a oprócz tego przystawiałam, żeby pobudzić laktacje i zaspokoić Jej potrzebe bliskości. Tak zupełnie rozkręciło się około tydzień po porodzie i mleko z piersi zaczęło Jej już wystarczać zupełnie. Teraz jest go tak w sam raz na Jej potrzeby bo najada się i opróżnia mi pierś a jak śpi dłużej to mi nie raz wkładka przemoknie. Nie odciągam bo to powoduje, ze produkuje się go więcej a nam póki co wystarcza to co jest no i nie mamy nadmiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...