Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja ponarzekam na to ze maly mnie gryzie caly czas i ze daje mu 2 miesiace na naukę heh a jak nie nauczy sie poprawnie jesc to go odstawie i co? juz 2 razy pieknie ciagnął cycuszka 😁 nic nie bolalo 😁 w koncu 😁
Malwa ja sie boje ze moj maly tez malo przybiera na wadze bo nie widze zeby mu faldeczek przybylo 🤨 a do lekarza ide dopiero 18 grudnia wiec ciekawe co powie...
Kasia ale slodka ta Twoja Ola 😁 wloski ma takie dlugie fajne 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia ale ślicznotka 🙂 🙂 🙂 nie wiem czy wiesz ale za imieniem Ola kryje sie niezły charakterek 😁 wiem bo mam siostrę Olę 😁
Niunia minie po porodzie:P m tu któraś dziewczyna (chyba Malinka?) napisała kiedyś, że zaraz jak urodzi sie wszystkie dolegliwości ciążowe mijają natychmiast i rzeczywiście tak jest 🙂 ale dochodzą nowe:P niewyspanie np:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas cały wczorajszy dzień był jednak masakryczny. Do 15 się nie skończyło jednak..miałam już dzwonic do lekarza, ale wpadła na to, że mała ma chyba wzdęcia..i daliśmy z męzuskiem espumisanek i przeszło. Mała spała budząc się tylko na jedzonko 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka a ten espumisan jest dopiero od 1 miesiąca tak? Moja Jula też ma wzdęcia i się wścieka...je łapczywie i nałyka się powietrza.. że już nie wspomnę o tym, że zamyka sobie oczy przy jedzeniu i jak wypluje pierś to dostaje nerwów bo z zamkniętymi oczami nie może znaleźć 🙂 nerwus mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Kasia ale ślicznotka 🙂 🙂 🙂 nie wiem czy wiesz ale za imieniem Ola kryje sie niezły charakterek 😁 wiem bo mam siostrę Olę 😁
Niunia minie po porodzie:P m tu któraś dziewczyna (chyba Malinka?) napisała kiedyś, że zaraz jak urodzi sie wszystkie dolegliwości ciążowe mijają natychmiast i rzeczywiście tak jest 🙂 ale dochodzą nowe:P niewyspanie np:P


to fakt niewyspanie jest hihi... 😉ale w ciazy tez spac nie moglam choc mialam okazje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a moj Oli juz 3 noc z rzedu kaszle 🤨 🤨 i tylko w nocy kaszle w dzien nie... budzi sie i ok 2h nie moze zasnąc...jestem wykonczona bo musze przy nim siedziec (godzine ja, godzine mąż) i jeszcze maluszka trzeba karmic ehh ale Fabianek to zlote dziecko zje i od razu spi... 😁
Moj maly tez ma wzdecia czasem, on tez tak lapczywie je ze szok 😲 🙂daje mu sab simplex i pomagaja bo uspokaja sie i puszcza bączki 🙂
teraz spi juz 3,5h zaraz pewnie wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko tak. Espumisan jest od miesiąca, moja wczoraj skończyła 4 tyg. 🙂, ale wiem, że lekarze jak jest potrzeba to dają wcześniej. Nawet 2-tygodniowemu..Musiałabys zapytać lekarza.
Ilia moja je róznie..często 70 ml co 2, 5h, a potrafi zjeść nawet 100ml..co3-4h..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ola teraz właściwie nie je dużo... m.w. co 3-4 godzinki zjada 70-80ml mojego lub 50-60 Bebilonu... przybiera na wadze bardzo ładnie, bo waży już 4,5kg 🤪 widocznie to co zjada jej wystarcza. Dodam, że dopajam ją wodą z glukozą lub herbatką koperkową z Hipp'a 🙂 m.w. wypija 30ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...my dzis po pierwszej ciężkiej nocce...Miłosz od 19godz do 12w nocy plakal i chyba go brzuszek bolał. ..dziewczyny ktore daja butle maluszka...jak u was z kupka?dajecie cos na to i na wzdecia?kupilam dzis infacol i daje mu herbatke koperkowa...hmm mam nadzieje ze cos pomoze...bo widze ze malutki niespokokny jakis jest... 🤨my dzis mamy wizyte u rodzinnego i pozniej szczepienie na gruzlice buu nie lubie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko nam tez pomaga espumisan, daje 5 kropelek 4 razy dziennie do butli z mlekiem. Malinko jak moja mała zatwardzenie to podawałam jej czopek viburcol - bardzo dobry 🙂, poleciłam go tez Kasi. Dałą nam je swietna pani dr. Trzeba nasmarować odbyt oliwką, potem czopek i delikatnie jakby wkręcać do dupki, potem przytrzymać 5 minut. Mnie za pierwszym razem kupa na palce az wyskoczyła 😉. a nieraz się wchłonie i wyskakuje kupa po kilku godzinach. Polecam te czopki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka nie dajesz przed każdym karmieniem (tak jak na ulotce)? Bo ja przed każdym... daje 4 kropelki bo Jula ma niecałe 3 tyg i lekarz mówił, żeby dawać tyle ile waży więc daje 4 bo waży pewnie już około tego. Moja Jula teraz śpi i słyszę, że pierdzi przez sen czyli działa ten espumisan bo tak to sie męczyła nawet przez sen...stękała, wierciła się, prężyła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Malinka działa ten Infacol? ja od wczoraj podaje Julce Espumisan kropelki i jest trochę lepiej bo biedna tak się męczyła, że aż nam serca pękały


Kupilam dzis ten infacol...wiec zobaczymy...narazie dalam malemu raz...
Lekarz rodzinny kazal zmienic mleko...na pytanie na jakie odpowiedzial ze obojetnie i h...j za przeproszeniem badz tu madrym... 🤨angielscy lekarze niech ich szlag trafi... 😠
Musze tez espumisan kupic...ale moj maly dopiero w niedziele konczy dwa tygodnie tak wiec zaczekam jeszcze chwile... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Zeberko nam tez pomaga espumisan, daje 5 kropelek 4 razy dziennie do butli z mlekiem. Malinko jak moja mała zatwardzenie to podawałam jej czopek viburcol - bardzo dobry 🙂, poleciłam go tez Kasi. Dałą nam je swietna pani dr. Trzeba nasmarować odbyt oliwką, potem czopek i delikatnie jakby wkręcać do dupki, potem przytrzymać 5 minut. Mnie za pierwszym razem kupa na palce az wyskoczyła 😉. a nieraz się wchłonie i wyskakuje kupa po kilku godzinach. Polecam te czopki.


Mam te czopki... 🤪 🤪 🤪trzeba wyprobowac... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Niunieczka nie dajesz przed każdym karmieniem (tak jak na ulotce)? Bo ja przed każdym... daje 4 kropelki bo Jula ma niecałe 3 tyg i lekarz mówił, żeby dawać tyle ile waży więc daje 4 bo waży pewnie już około tego. Moja Jula teraz śpi i słyszę, że pierdzi przez sen czyli działa ten espumisan bo tak to sie męczyła nawet przez sen...stękała, wierciła się, prężyła..


wlasnie moj maly sie wczoraj tak wiercil,prezyl,poplakiwal...nieszlo go uspokoic... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...