Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunieczka nie masz co sie bac 🙂 wez ze soba cytryne a pojdzie Ci gładko wypicie tego 🙂 Idz z mężem, koleżanką, mamą - kimkolwiek a raźniej Ci bedzie i nie bedziesz sie bała reakcji PO 🙂
Moja polozna idzie w tym tygodniu do mojej lekarki (one pracuja razem ) i powie jej o mojej cesarce, ze chcę ja miec 🙂 Wogole ja do szpitala nic ze soba nie musze miec tzn rzeczy osobiste, dokumenty to tak ale np. koszule, podklady poporodowe, majtki (daja nowe 🙂 )czy pampersy, ubranka, kosmetyki dla dzidzi to wszystko jest zapewnione 🙂 fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka nie ma się czego bać pomyśl o porodzie...wtedy już nie zrobisz uniku i nie powiesz "nie pójdę" 😁 Wciśnij cytrynę i pij duszkiem, nie przerywaj 🙂
Goshe u nas niestety jest jak jest w szpitalach...liste dają całą i trzeba się dostosować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka ta glukoza nie jest taka straszna. Weź sobie kanapki po badaniu, usiądź i zjedz spokojnie to nic nie powinno Ci być. Ja mam noc nie przespana przez katar. Doszedł ból gardła, okropnie się czuję. Mąż znów późno wróci i sama z Pawłem muszę być. Chyba dziś będzie cały dzień bajki oglądał, bo nie mam siły na nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂Niunieczka nie martw sie dasz rade 🙂 🙂 🙂ja tez sie obawiam tej glukozy ale co zrobic...ide dopiero 2wrzesnia...jako ostatnia z was... 😉
Wczoraj bylam na tzw. carbootsie...to taki ala rynek na swiezym powietrzu...ludzie sprzedaja za grosze super rzeczy...kupilam dwie reklamowki ciuszkow zajebistej jakosci...za okolo 10funtow...w tym trzy kombinezony...za ktore dalam 1,50funta....sa sliczne praktycznie jak nowe spodenki buciki i czapeczke...swietego mikolaja...z takiego polarka... 🙂sterylizator do butelek aventa,lezaczek elektryczny ktory sam buja... 😜i wiele innych super ciuszkow,...tak wiec jestem mega zadowolona... 😜a ostatnio na ebayu kupilam kolyske za 13funtow i tez jest sliczna... 🙂juz nie moge sie doczekac listopada jak mlody w niej bedzie... 🙂
Macie czasami wrazenie jakby dziecko chcialo wyjsc dolem..?.mlody mnie tak kopie tam ze az sie zastanawiam czy to normalne ze czuje go tak nisko... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Goshe pampersy, mokre chusteczki, podkłady itd... 🙂 jak oglądniesz kombinezon daj znać czy warto go kupić 🙂 🙂
Malinka to się ładnie obkupiłaś ! 🙂 🙂 🙂
My się jutro wybieramy na zakupy, już nie mogę się doczekać 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety jestem normalnie wyrzuta i wypluta tym sprzataniem... chyba nie dam rady łazic dzisiaj po sklepach 🤨 a tak bym chciała.. 🙂
Malinka ale świetne zakupy 😁 u mnie 7 wrzesnia tez cos takiego bedzie i tez sie wybieram 😁mam nadzieje ze cos fajnego trafie 🙂
Zeberka ja go juz ogladałam i wiem ze jest super 🙂 ale nie odpinalam suwaczkow heh a przed zakupem musze wszystko bardzo dokładnie przejrzec 😁
Jejku nie mam siły a mysze po młodego do przedszkola isc bo ma do 12 jeszcze ale od 2 wrzesnia juz do 14.30 bedzie zostawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂. Ja po glukozie - dałam radę. Było pychaaa 🙂. Nie potrzeba cytryny, naprawdę. Po 2h 107 glukoza. Wynik super. Niestety wizyta gorzej..spłakałam się już jak dzika. Głowa mi pęka. Szyjka skrócona do 1. Mała wazy coś ponad 940 g, ale nie wzięłam dzisiaj wymiarów-zapomniał mi dac i nie pamiętam ile wazy. Muszę się więcej szanować, odpoczywać. Przestac sprzątac jak głupia itd. mąż ma mnie pilnować. Zeberko i Iskierko Wy jesteście na tym samym etapie co ja..ile wasze dzieci waza? Moja jest bardzo malutka, a ja utyłam już jak świnia! nIE NAWIDZĘ SIĘ. Za mało dostarczam dzidzi witamin chyba..za dużo słodyczy, a za mało normalnego jedzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka ja mam jutro wizytę więc jutro dopiero będę wiedziała ile waży Maluszek. Skoro lekarz kazał odpoczywać to musisz się dostosować....
Zobacz sobie na opis 27 tygodnia w kalendarzu ciąży na brzuszek.net, tam jest napisane, że w 27 tygodniu Maluch waży około 1kg a Twoja Mała ma 940 g czyli jest w normie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia, ja kupiłam 2 pajacyki (1-56, 2-62), śpiochów 3 szt. po 62 i większych dostałam dość sporo od znajomych. Kaftaników mam 10 (1-56, 5-62, reszta już większa na przyszłość), bodów mam kilka (2-56, 5-62, i kilka większych, bo też dostałam). Do tego mam 2 pary spodenek większych, jakieś sweterki, bluzy... ale to już 62-68... i większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka Twoja malutka wazy w normie, nie stresuj sie 🙂 a tym ze przytylas to sie nie przejmuj bo po porodzie szybko zrzucisz, karmienie cyckiem wyciagnie z Ciebie wszystko 🙂
Ja ogolnie nie kupuje zadnych spioszków i kaftaników bo z doswiadczenia po Oliwierku wiem ze mi sie wogole nie przydały 🙂 kupiłam tylko body, pajacyki i spodenki wszystkie 56 rozmiar i po 6 sztuk, no wiadomo skarpetki, czapeczki tez mam, chyba kilka bluzeczek i jakies 2 sweterki jeszcze dokupie 🙂 moja mama kupuje mi ciuszki w rozmiarze 62 i 68, co jej wpadnie fajnego w ręce 🙂pozniej tato przywiezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunieczka ja ostatnio na USG byłam w 21 tc i mała ważyła 342g
na następne kazał mi przyjść w 30 tc... kawał czasu... 😞
trzymaj się i dużo odpoczywaj... będzie dobrze 😉 🙂

a pocieszę cię tym że ja robię się tłuścioch bo niecałe trzy tygodnie temu miałam już 13 kg na plusie więc mam największy przyrost wagi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam dwie reklamówy ciuszków w rozmiarach od 50 do 62 bo mi koleżanka oddała po swojej córci więc nic nie kupuję 😉
bardziej skupiam się na innych rzeczach... mam już kosmetyki na początek, prawie całą listę przyborów do pielęgnacji, dwa smoczki, butelkę na razie jedną...
teraz rozglądam się za kocykiem, ręczniczkami itp. a później skupie się na sobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mały w 25t3d wazył 750g, w poniedziałek ide juz do mojej lekarki i moze mi zważy małego, bede wtedy w 27t2d , z Oliwierkiem jak byłam w 29tc to wazył 1300g 🙂
No tych ubranek to nie ma co tyle kupowac, zawsze mozna pozniej dokupic cos jak zabraknie 🙂
Kurcze moj mąż z kolega ogladaja mecz Legii, Oli spi a mi został komputer choc z cghecia bym sie polozyła juz ale jakos mi tak głupio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie tez myslałam o wiekszej ilości pajacyków i bodziaków 🙂 bodziaków mam: 5-62 i 2-56 na krótki, 2- 56 i 4-62. Jednego Pajacyka 62: http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produkt/pajac-5r2409?c=2840
Zastanawiałam sie jeszcze nad tymi pajacykami z Next co maja łapki niedrapki ale jeden wychodzi ok 30 zł, http://allegro.pl/next-jesien-pajacyki-small-car-3-pack-0-3-m-i3455351331.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...