Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Agatka. Ja jadę na glukozę w przyszłym tygodniu, bo nie chcę tak zaraz po tym antybiotyku i tak osłabiona jestem ;-(. Kupiłam już ochraniacz do kołyski ;-) A pościeli do niej nie kupuję, bo pierwsze miesiące dzidzia będzie spał w rożku i tylko kocykiem go przykryję, poduszki maluchy nie potrzebują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka w końcu będziesz miała to za sobą 🙂 🙂 Moja Julka urzędowała wczoraj jakieś 3 godziny 😁 Już ma tyle siły, że w szoku jestem. Jej ulubione miejsce jest pod moimi żebrami po prawej stronie. Wpycha się tam na siłę, ja już czuję, że nie ma miejsca a Ona dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka glukoza jest pycha 🙂
Witam Agatkę.
Ja ciąże generalnie znosze umiarkowanie.
Wiadomo są lepsze i gorsze dni..
bywało raz tak, a raz tak..trochę się przeszło..
będę mieć córenke-moje marzenie.
Ostatnio niestety skraca mi się szyjka i mała chce już wychodzić..., więc mam nakaz oszczędzania się i lezenia w ciągu dnia.
Malinko glukoza trzyma na głodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja po wizycie, ta moja lekarka jest jakas dziwna, kurcze nawet mi brzucha nie pomacala by sprawdzic jak tam dzidzia, nie mowiac juz o usg czy badaniu na fotelu... 😮 😮 😮 🤨 zwazyla mnie tylko, siku do kubeczka no i szczepionka bo mam grupe krwi RH- a mąż RH i na tym koniec, do widzenia 😮
za 3 tygodnie mam szczegółowe badanie USg i pewnie juz ostatniw ciązy...no chyba ze zapłace to mi szybkie usg zrobi bez zadnych szczegółów ehh az szkoda gadac..,
Agata ja bede miec cc bo chce miec, pierwsza ciaze zakonczylam cesarką bo mi sie nie rozwierala szyjka po 12h męki skurczów , teraz pewnie było by tak samo wiec ryzykowac tego nie chce 🙂
Moj mały tez taki ruchliwy ze szok, on ciagle sie rusza czy to dzien czy noc a jego ulubione miejsce to pęcherz, 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata ja dziś byłam pierwszy raz dopiero 🙂 wrażenia dobre, dziś był wykład z ordynatorem oddziału, ciekawie mówił i nie zanudzał zbędnym rzeczami 🙂 Małej też się podobało bo cały wykład skakała mi w brzuchu 🙂
Goshe jaką szczepionkę? ja też mam Rh- mąż Rh+...
Malwa witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej... 🙂
Ja po tej glukozie czuje sie kiepsko...zgage mam...ble...w pierwszej godzinie po wypiciu bylo ok ale pozniej zaczelo mi byc nie dobrze,oblaly mnie zimne poty i myslalam ze padne...ale na szczescie dalam rade...wynikow nie znam beda za dwa dni,jak cos bedzie nie tak to dadza mi znac... 🤨
Witaj Malwa 🙂 🙂 🙂super ze jest nas coraz wiecej... 🙂
Zeberka zazdroszcze ci tej szkoly rodzenia...w pierwszej ciazy chodzilam a teraz nie mam okazji...ale super sprawa to... 🙂 🙂 🙂naucza cie oddychania a to wazne w trakcie porodu...mi te spotkania pomogly... 🙂
Leze nie moge sie dzis ogarnac...a nie lubie tego bo moj synek sie nudzi i bajki oglada...wolalabym z nim wyjsc na spacer,musze sie zebrac...moze do siostry mojej pojdziemy... 😉
Jutro ide na spotkanie z polozna i wlasnie musze z nia pogadac o mojej szczepionce bo tez mam grupe krwi rh-...a powinnam te szczepionke miec wlasnie teraz w 28tygodniu a nastepna w okolo 32tygodniu.. 🤨boli ten zastrzyk Goshe?nie lubie tego... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwa1333 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie ,mój maluszek też się wiercił intensywnie , a od 2 dni coś słabo go czuję 😞 i trochę się martwię , 🤨 napiszcie czy wy też miałyście podobnie 🤨


moze maluszek sie odwrocil w inna strone i dlatego czujesz go slabiej...zjedz cos slodkiego polez sobie moze po dawce cukru bedzie fikal 🙂a jak sie bardzo martwisz to skontaktuj sie z ginekologiem...ale napewno wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Dziewczyny co to za szczepionka? ja też mam zestawienie konfliktowe i lakarka zleciła m tylko 3 razy odczyn Coombsa a o szczepionce nic nie mówiła.


podejrzewam ze to dlatego ze to twoja pierwsza ciaza...a w pierwszej konflikt sie nie pojawia...po porodzie powinnas dostac antyciala d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa moja Mała też ma takie dni, kiedy wydaje mi się, ze jest mniej aktywna. To może być spowodowane tak jak napisała Malinka tym, ze się odwróciła inaczej. Kiedyś czytałam, żeby zjeść obfity posiłek bądź coś słodkiego i położyć się na lewym boku no i zrelaksować.. powinna być wtedy aktywniejsza. A jeśli nie to skontaktuj się z lekarzem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...