Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane 🙂u mnie ok...znowu mi dwa cm w brzuszku przybylo...teraz mam 95... 😎dzien za dniem przemija...i coraz blizej do listopada... 🤪moj maly tez bardzo ruchliwy...co chwile czuje jego nozki... 🙂ja zmeczona juz ciaza jestem i u mnie nie nalezy do stanu blogoslawionego...spac po nocach nie moge,co chwile sikam,a w dodatku znowu mi jest nie dobrze i mam czesto zgage...brzuszek mi czesto twardnieje wiec staram sie duzo odpoczywac i odliczam tydzien za tygodniem zeby dzidzius dotrwal do bezpiecznych tygodni.... 🤨jedyna przyjemnosc sprawiaja mi jakies zakupy dla niego i jego kopniaki...a tak to z niecierpliwoscia czekam na zakonczenie ciazy... 🤨wygralam aukcje na kombinezonik dla dzidzi jest sliczny:
http://www.ebay.co.uk/itm/321200190462?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Uwielbiam te malutkie ciuszki az ciezko sie opanowac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Każda zamówiona czy kupiona rzecz cieszy baaaardzo 🙂 🙂 Ja też nie mogę sobie już pomału znaleźć wygodnej pozycji do spania czy leżenia a jak położę się na tym boku gdzie Mała sobie siedzi to tak się buntuje i okłada mnie kopniakami że szok 😁 Skubaniec już dba o swoje interesy 😁 Ja zaraz idę do szkoły rodzenia bo mam 2 razy w tygodniu. Potem jak wrócę biorę się za prasowanie pieluszek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam narazie zastój z ubrankami - nic nie ma ciekawego, tzn mam juz te rzeczy ktore chciałam kupic a nic nowego w H&M nie ma a ja nigdzie indziej nie moge kupowac bo sklepow dla dzieci to u mnie w mieście nie ma:/ (jest C&A ale nie podobaja mi sie tam ubranka 😜 )
Jejku ja waze juz 60kg, mam juz prawie 8 kg na plusie oby skonczylo sie na 11-12kg 🙂
Zeberka pochwal sie co kupilas na targach 🙂
Co do spania to ja moge spac tylko na prawym boku, jak sie przewróce na lewy to mały tak kopie ze szok 😲 😲!!!
Wizyte mam 25 wrzesnia moze wtedy zrobi mi usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe ja też mam 25 września wizytę 😁 Kupiłam sukienkę beżową w groszki i konika takiego różowego materiałowego (coś jak Twoja żyrafka z Kalamati) 🙂 a masz może u siebie Kappahl? ostatnio tam weszłam i powiem Ci, że fajne rzeczy mają 🙂 🙂 no w h&m mają zdecydowanie za rzadko dostawy 😁 w Tesco w F&F mają świetne chłopięce ubranka w tym roku 🙂 z dziewczęcymi gorzej trochę bo prawie sam róż ale można wyłowić kilka perełek 🙂 idę bo się spóźnię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !
U mnie weekend minal bardzo szybko. Trochę w sobote się narobiłam(mniej niż zwykle), ale mnie i tak nie wolno . Wczoraj bolał mnie brzuch na wzgórku i czułam wszystko w kroku..az się boję bo mała lezala już do wyjścia i ta krótka szyjka..., dlatego dzisiaj leze ile mogę, choć jestem sama w domu, a w takim przypadku to nie jest łatwe.. 😞(
pozdrawiam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 W sobotę miałam mega wyżerkę...Mąż zabrał mnie do Pizzy Hut 😁 jak ja to uwielbiam.......... :p Niedziele leniwa , już nie miałam nawet siły na spacerek, brzuch mi twardnieje, więc nie chciałam ryzykować.
Rozbrykałam się troszkę z zakupami, ciuszków mam już chyba za dużo...ale nie mogę przestać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja dziś poszalałam z zakupami, kupiłam butelki, smoczki, podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, kosmetyki dla dzidzi. Jeszcze czeka mnie wypad do apteki po Ocenisept, Tantum Rosa, Fridę, sól fizjologiczną, wodę morską, jeden wypad do Rossmanna po pieluchy i chusteczki mokre, zakup tetrówek i ręczników oraz kołyska i mogę rodzić :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
W niedziele kupiliśmy wózeczek dla dwójki 🙂 Dokładnie taki http://daddytypes.com/archive/phil_teds_vibe_kit.jpg
Jak narazie jestem zadowolona, zobaczymy jak się sprawdzi jak się maleńka urodzi.
Wstyd się przyznać ale jeszcze nic nie kupiłam.... ale dziś się zabieram za przeglądanie ciuszków po chrześnieczce męża, a mamy tego sporo bo kilka ogromnych worków 🙂
Od wczoraj mój maleńki chodzi do klubu malucha na 4 godzinki to mam chwilę, żeby coś w domu porobić i zająć się wyprawką 🙂
Dziewczyny ale miałam nockę:/ Od wczoraj od 16:00 męczy mnie rozwolnienie.... już teraz trochę lepiej ale byłam w łazience chyba z kilkadziesiąt razy:/ Trochę się wystraszyłam bo w nocy jak wstawałam to zauważyłam, że biegam do łazienki dokładnie co dwie godziny! Już myślałam, że to może efekt skurczy! Ale na szczęście od 3h mam spokój to może mi przeszło 🙂
Pozdrawiam Was dziewczynki, wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia fajny ten wozek 🙂
Pewnie cos zjadlas wczoraj i stad to rozwolnienie, ja tez jakis czas temu mialam i tez latalam bardzo duzo razy do kibelka 🙂
Ja na siku w nocy latam raz, no czasem 2 razy ale pamietam ze pod koniec ciazy z Olim latalam doslownie co godzine!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, akurat jeszcze mam smectę w domu to zaraz wypiję, mam nadzieję, że pomoże bo jednak nie przeszło:/
Niunia26 ja kupowałam używany i gondoli nie było, ale w tym wózku niemowlaka kładzie się na rozłożone na płasko siedzenie od spacerówki, ma ono na około takie boczki i już wystaczy śpiworek. A te siedzenie z dołu nakłada się na górę. Coś takiego 🙂 http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/69560209_5_644x461_phil-teds-vibe-jak-nowy-alcesoria-podlaskie_rev001.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia wozek fajny...kolezanka miala podobny i byla zadowolona z niego...tylko ze ona miala z Graco... 🙂 🙂
Ja tez latam w nocy do ubikacji...a jak sie poloze to nie moge zasnac.Dzis nie spalam od 1 do 4 w nocy a teraz zmeczona jestem... 🤨tez nie moge sobie pozycji znalezc,uwielbiam spac na brzuszku a teraz nie moge... 😞
Dzis dentysta mnie czeka,w sumie to jeden zabek tylko do zrobienia ale i tak juz sie stresuje 🤨
Ja czekam na meza wyplatke i w wekend zrobie jakies zakupy dla siebie do szpitala... 😉
Gracjana dzis do przedszkola odstawie i lece do h&m bo widzialam rajstopy w przecenie dla kobiet w ciazy...jak ulal do dluzszych bluzek... 🙂mysle tez o leginsach bo sie w nic nie mieszcze a w spodniach ciazowych jest mi nie wygodnie.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia_149 napisał(a):
Dziewczyny a pojawiła się już u Was siara? Macie już jakieś plamienia z piersi? Bo u mnie narazie spokój, co mnie cieszy hehe ale i trochę martwi, do kiedy powinna się pojawić? Czy nie ma na to żadnej reguły?


u mnie narazie brak siary...z Gracjanem w ciazy pojawila sie dopiero okolo 8msc...wiec zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
U mnie też póki co nic a ona się musi pojawić czy niekoniecznie?
Malinka ja kiedyś kupiłam te rajstopy z h&m ale nawet ich jeszcze nie założyłam bo zrobiło się potem gorąco...też myślałam, że będą do tunik...


i jakie sa te rajstopki?wygladaja na wygodne? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...