Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi dziś przyszły pieluchy, proszki, a jutro ma przyjść kołyska ;-) Zrobiłam segregację ubranek i tych pierwszych 0-3 wyszły mi 4 worki, tych późniejszych 6, a w czwartek ma mi jeszcze oddać koleżanka te co jej pożyczyłam. Normalnie szok ile tego mam. Pojechaliśmy do Ikei po jeszcze jedna szafkę, bo nie pomieszczę tylu ubrań ;-) Zrobiłam pierwsze pranie i się rozczuliłam jak przeglądałam te malutkie skarpetusie, pajacyki i śpioszki. Teraz jak patrzę na mojego Pawełka to aż się wierzyć nie chce, że w tym chodził ;-) Przez te segregacje strasznie boli mnie kręgosłup, czasem nie mogę z łózka się podnieść ;-( Agatka super łóżeczko, mam podobne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga b.fajne łóżeczko. Na kiedy Ty masz termin porodu??
u mnie tez ciągle leje i leje 😞. Nie wychodzę nawet z domu. Teraz sobie leże. Troszkę brzuszek dzisiaj bolał tj. skurcze. Nie wiem jednak czy nie jest to związane z jelitami... 😜. Kurcze kobitki dzisiaj przeczytałam jak kolezanka się nasłuchała co się dzieje na porodówce..rodza po 20h...krzyczą z bólu...gorzej mi po przeczytaniu tego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, ja już po wizycie u gina. Malutka już nie jest taka malutka 😜 waży 2300g. Wszystko super, serduszko bije jak szalone..., nawet lekarz się śmiał, że nie będę miała łatwo, bo córeczka po urodzeniu raczej grzeczna i spokojna nie będzie 😁 Wykluczył wodogłowie i rozszczep wargi. Jedyne co mnie niepokoi to to, że skróciła mi się szyjka i mam ryzyko przedwczesnego porodu. Ola jest już ułożona główką w dół i jest już bardzo nisko. Mam leżeć, wypoczywać i przetrwać chociaż jeszcze 4 tygodnie. Następna wizyta 15.10. o ile córunia nie będzie chciała przyjść wcześniej na świat. Mam zrobić ostatnie badania: HBS, GBS. (paciorkowiec-wymaz z pochwy... nawet dostałam od gina probówkę i mam zrobić sobie wymaz i zanieść do lab. no i mam na żółtaczkę badanie) - się zrobi 🙂 Najwyższy czas zamawiać wózek i łóżeczko, bo różnie może być. Bardzo się stresuję tym porodem...jak to będzie i w ogóle. eh...,ale to zleciało... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niuneczka ja termin mam na 19listopada aczkolwiek lekarz tez mi powiedział ze powinnam wcześniej urodzić ale ja chyba jeszcze sobie tego nie uświadomiłam 😜
a co do porodu to tez się boje jak diabli ale nie ja pierwsza i nie ja ostatnia 🙂
dziewczyny w ogóle macie jakieś zachcianki bo ja to prawie przez cała ciąże nie mam 😉
widzę ze Malinkę ostatnio na kapustkę zaleciało 🙂Kasiu nie martw się na pewno będzie dobrze tylko musisz leżeć przede wszystkim bo to dla twojej córci lepiej ale malutka faktycznie spora już 🙂
wiecie co dziewczyny ostatnio ktoś mi powiedział modre zdania ze przed wszystkim można uciec ale przed porodem nie da rady zwiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to córeczka już duża 🙂 🙂 odpoczywaj 4 tygodnie zlecą raz dwa 🙂 pogoda sprzyja leniuchowaniu 🙂 ja też się boję ale ja tłumaczę to sobie tak, że każdy ból itd przybliżać będzie nas do siebie i że Jula będzie tak samo przerażona jak ja 🙂 poboli i przestanie a zostanie szczęście i miłość 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😘
jejku od 2 dni neta nie mialam 😠 😠 a ja bez internetu jak bez ręki heh normalnie taka nerwowa chodzilam ze szok 🙂
Agatka sliczne łóżeczko i pościel 🙂
Malinka mnie ostatnio nalecialo na ogorki kiszone i prawie pol sloika zjadlam hehe a tak to tez prawie wogole nie mam zachcianek 🙂
Kasia duza corcia super ze zdrowa 🙂 nie ma co sie bac porodu, wszystkie babki przez to przechodzą, troche boli ale potem sie zapomina i chce sie drugiego szkraba 😁 😁 😁
Bylam dzisiaj w h&m i kupilam kombinezon 🙂 slodki jest taki malutki 🙂 i nic wiecej nie moglam kupic bo Oli mi caly czas jęczal 😠 🙂 musze sama jechac, mam kilka welurowych pajacykow na oku 😁
Ogolnie to dzisiaj w nocy wcale nie moglam spac, nogi mi "latały" nie moglam sie ulozyc ehh dramat...dzisiaj tez sie zle czuje cos, biodro mnie boli, głowa tez i mam jakies kolki w brzuchu, w dodatku mały tak mocno kopie ze az sie zginam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...ja troszke juz lepiej sie czuje...chyba przeziebienie mija... 😉ale pociesze was...mi tez jest niedobrze caly dzien...przechodzi na chwile jak zjem to na co mam ochote a potem wraca... 😠
Mialam dzis spotkanie z polozna...slyszalam bicie serduszka...jak dzwon... 🙂ale nie pomogla mi co do tego twardnienia brzucha...sama jak go mierzyla i badala stwierdzila ze jest napiety...ale ze to normalne... 😠 😠 😠zwlaszcza w drugiej ciazy... 🤨eh juz sama nie wiem...dzis troszke pokupowalam rzeczy do szpitala i po powrocie do domu ledwo zylam...boli mnie podbrzusze na dole z lewej strony...chwile boli i puszcza i tak w kolko...mam nadzieje ze przejdzie...raczej to skurcze nie sa bo wiem jak to wyglada...ale juz nie wiem co myslec... 😞
W dodatku Gracjan mnie ostatnio dobija...chyba wyczuwa moj zly nastroj...bo robi mi na zlosc...i ciagle na wszystko mowi nie...!juz nie mam sily do niego... 🤨najgorzej jest wieczorem jak ma isc spac to wtedy ja zmeczona on tez i zaraz o wszystko halas...eh z dziecmi...a co bedzie z dwojka,az sie boje... 🤨 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂ja tez kiepsko spie... 😞niunia wspolczuje bolu kregoslupa... 🤨 🤨
U mnie z tym w miare ok...ale za to spojenie lonowe po nocy mnie bardzo boli...tak jakby brzuch je obiciazal... 😞w nocy mnie zlapal okropny skurcz...az sie przebudzilam...bardzo sie boje...teraz jest ok ale w razie czego wezme no-spe... 🤨
Zmeczona jestem,nic sie wyspac nie moge... 🤨ale trzeba pomalutku do tego stanu rzeczy sie przyzwyczajac.. 😉
Kurcze niech ten moj syn jeszcze kilka tygodni w brzuszku posiedzi...tak sie martwie...naprawde czuje ze dlugo juz z brzuchem nie pochodze...z gracjanem tak nie mialam... 🤨chodzilam do samego konca i nawet skurczy nie mialam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny ja dzisiaj w ogóle tez nie spałam w nocy bolał mnie brzusio mały cała noc kopał ile weszło 😞 do tego tez mnie boli kręgosłup
wiecie co kochane jeszcze bardzo mi buzie wysypało fakt ja miałam problem z trądzikiem wcześniej
ale prawie od początku ciąży buzie miałam w miarę ładną doradźcie mi czym tą buzę posmarować bo normalnie wyglądam strasznie a już z 2 dni mi się tak paprze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...