Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z tym leżeniem u mnie to kiepsko. Muszę odbierać synka ze żłobka i ogólnie się nim zajmować jak mąż jest w pracy. Ale na ostatniej wizycie lekarka nie kazała mi leżeć tylko się oszczędzać, szyjka była ok. Złożyliśmy kołyskę, żeby sprawdzić czy są wszystkie części i jest super. Była koleżanka z 3 miesięczną córcią to już ją przetestowała ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂wczoraj tez podczytalam mamy z pazdziernika 🙂i coraz blizej do naszej kolejki hihi 🙂zaczynam sie bac 🤪
Mlody w nocy zrobil fikolka bo teraz ma czkawke nad moimi zebrami a nogi czuje na dole brzucha... 🤨czy nie powinien juz zostac glowka w dol?mam nadzieje ze wroci do poprzedniej pozycji...nie chce cesarki... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mojej Oli czkawka występuje kilka razy dziennie... zastanawiam się dlaczego 🤨 Mam ją już ułożoną główką w dół, ale tak się ciśnie, że co pół godzinki biegnę siku... 🤢 Oszczędzam się jak tylko mogę, jedyne co robię to obiad i lekkie sprzątanie. Oj coś czuję, że młoda przyjdzie na świat w październiku... 😉 Nawet lekarz mi powiedział, że jeżeli tylko doczekam do nast.wizyty (15.10), to będzie cud. 😜 Chciała bym urodzić jednak po 15 października... była bym pewniejsza, że to nie za wcześnie. Ale to wszystko zleciało..., a dopiero się dowiedziałam, że jestem w ciąży, a tu proszę... niedługo będę "wypakowana" 🙂 Torba już leży spakowana, muszę spakować tylko swoje kosmetyki i pampersy dla Oli. Zauważyłam, że łapią mnie skurcze. 🤢 Póki co to delikatne... pewnie to te przepowiadające. A Wy jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się wydaje, że Mała jest główką w dół, a przynajmniej wczoraj wieczorem była bo ułożyła się tak trochę pod kątem i miałam brzuch w kształcie jaja 😁 główka była na dole lekko po prawej stronie (bo taka kulka wystawała) potem takie podłużne coś czyli pewnie plecki i kopy na lewym żebrze 😁 śmialiśmy się z mężem bo przy tym tak się prężyła i wypinała, że myślałam, że brzuch mi pęknie.
Nam w szkole rodzenia mówili, że tak planowo dziecko odwraca się do dołu główką gdzieś do 32 tygodnia. Nie wiem czy tak jest rzeczywiście bo pewnie ilu lekarzy tyle teorii.
Ja miałam mieć w środę wizytę ale przełożyli mi na piątek....
W czwartek miałam w szkole rodzenia wykład o naturalnym karmieniu, babeczka mówiła (zresztą ciekawie) 3 h i stwierdziła na koniec, że mogłaby tak jeszcze z 8h 😁 widać, ze lubi swoją pracę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka nawet nie strasz ze nie długo na nas pora bo ja to się boje jak diabli 😉
powiem wam ze dzisiaj tez nie mogłam spać bardzo się w nocy męczyłam kręgosłup mnie boli do tego malutki cały czas jest taki spokojny bardzo mało się wierci kurcze chce juz czwartek mam ta wizytę i chociaż będę spokojniejsza jak mnie zbada 🤨
jak tam u was pogoda babeczki bo u mnie cała noc wiało i padało a teraz wiatr ze głowę chce urwać ale za to słoneczko sie trochę przebija 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
dawno nie pisałam bo jakoś nie miałam fazy ale czytałam na bieżąco 🙂
moja malutka coraz bardziej szaleje w brzuchu a ja coraz częściej myślę tym co mnie czeka...
w kroku mnie rwie od jakiegoś czasu aż się czasem wyprostować nie mogę 🤢
i muszę mierzyć ciśnienie trzy razy dziennie bo na ostatniej wizycie miałam 140/100 ale jak sama mierze w domku na spokojnie to jest ok więc chyba będzie dobrze 🙂
za tydzień kolejne USG... ciekawe ile wyrosła.

i właśnie Wikunia dostała czkawki 🙃 zabawne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mysle na temat kupna tej wanienki...poleca mi ja kolezanka podobno jest super...nie trzeba pieluchy tetrowej ani gabki na spod...kolezanka mowila ze nawet dzidzi nie musiala trzymac...bo tak fajnie sie w tej wanience uklada...i ze miala dwie rece wolne na umycie bobasa...dzidzi woda nie wleci do uszek...i wogole ... 🙂 🙂dlatego ja na 100% taka kupie... 🙂polecam i wam tylko nie wiem czy one sa tez w Polsce.... 🤨

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Tippitoes-Mini-Baby-Bath-Tub-for-Infant-Kids-Orange-White-/261261402771?pt=UK_Baby_Baby_Bathing_Grooming_LE&hash=item3cd464a293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka bardzo mi się podoba wanienka tylko tez mi się wydaje ze dzidziuś szybko wyrośnie z niej
ale osobiście twierdze że jest świetna 😉
a co do lektatora to też się wstrzymuje zobaczę po urodzeniu dopiero bo powiem wam ze średnio bym chciała karmić piersią ale czas pokaże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanienka fajna. Co do laktatora to warto kupić jednak po porodzie. Ja kupiłam w pierwszej ciąży taki ręczny i jak urodził się Pawełek leciałam kupić drugi elektryczny, gdyż ręczny okazał się lipą, ponieważ Paweł nie umiał ssać piersi i tylko ściągałam mu mleko i podawałam butelką. Czasem kobieta nie ma nawet czego ściągać lub dzidzia pije tylko z cyca i laktator się nie przydaje.Szkoda wydawać kasę jakby miał się nie przydać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie jeszcze z laktatorem wstrzymuje... 😉tu mam w szpitalu taka wypozyczalnie laktatorow 🙂mozna na trzy miesiace wziasc za okolo 15funtow...to lepsza taka opcja niz mam wydac 100funtow... 🙂przynajmniej przez ten czas sie okaże jak to bedzie z tym karmieniem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 U mnie słoneczko się przebija przez pochmurne niebo, ogólnie nie jest źle 🙂 Nawet jest ciepławo... 😁 Jutro jadę zamówić wózeczek, być może uda się, że kupię go od razu o ile będą mieli taki jak chcę na stanie 😁 Teściowie sponsorują łóżeczko, tak więc za tydzień już je zamawiam 🙂 Zmieniłam tylko wzór pościeli. Nie będzie fioletowa tak jak Wam pokazywałam tylko taka: http://allegro.pl/17cz-lozeczko-z-szuflada-materac-posciel-serca-i3566564311.html amarantowe paseczki 🤪 🤪 🤪 To już prawie ostatnie zakupy... i pozostaje czekanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj Laseczki 🙂>
U mnie tez dzisiaj było sporo słonka. Teraz jakies chmurska są...
Ja dzisiaj byłam na krwi i moczu. Jutro odbiór i wizyta. Teraz już leze do wieczora z przerwami na siusiu i papu 🙂.
Zjadłam przed chwilką pysznego mufinka 🙂, mąż mi wczoraj przywiózł. Ja dzisiaj tez trochę słodkiego kupiłam 🙂. Jak się czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...ale tu cichutko... 🤨cos sie nie wyspalam i ledwo na oczy widze.... 🤨jak tam uwas z wagą?bo moja a to 61kg...okolo 6 czy siedem na plusie i od prawie dwóch miesięcy nic nie przytylam...dziwne...ale brzuszek rosnie to chyba ok... 🙂w ten wekend mąż pomaluje kołyske...juz nie mogę się doczekać efektu.... 🙂ogolnie to strasznie mnie nosi....ciagle mysle o porodzie i o wyprawce...coraz blizej to zalacza mi sie syndrom wicia gniazdka hihi.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...ale tu cichutko... 🤨cos sie nie wyspalam i ledwo na oczy widze.... 🤨jak tam uwas z wagą?bo moja a to 61kg...okolo 6 czy siedem na plusie i od prawie dwóch miesięcy nic nie przytylam...dziwne...ale brzuszek rosnie to chyba ok... 🙂w ten wekend mąż pomaluje kołyske...juz nie mogę się doczekać efektu.... 🙂ogolnie to strasznie mnie nosi....ciagle mysle o porodzie i o wyprawce...coraz blizej to zalacza mi sie syndrom wicia gniazdka hihi.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...