Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi czasem leci siara, przewaznie wieczorem jak załoze pizame, wtedy mam nieduże plamy na bluzce 🙂
Wiecie co mi sie chyba wogole biodra nie rozszerzyły bo ciagle zapinam sie w 3 parach spodni (wczesniej przed ciaza musialam pasek nosic do nich), owszem jak siadam to musze sie rozpiac bo cisna ale ogolnie normalnie na guzik sie zapinam...dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
kurcze troche miałam do nadrobienia str. 🙂
co do tej siary to powiem wam ze ja nic jeszcze nie mam
Natalka wózek jest bardzo ładny a przede wszystkim wydaje mi się ze jest taki solidny 🙂
Gosia gratuluje poduchy 🙂 kolor super i nie powinien być taki brudzący 🙂
a co do ubrań to powiem wam ze ja to jestem zwolenniczka leginsów bynajmniej dla są git 🙂
dziewczyny a mam jeszcze pytanie nie które z was maja juz dzieciaczki wiec bardziej jesteście zorientowane co lepiej sie sprawdza u niemowlaków pajacyki czy body i do tego poł śpiochy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGATKA91 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
kurcze troche miałam do nadrobienia str. 🙂
co do tej siary to powiem wam ze ja nic jeszcze nie mam
Natalka wózek jest bardzo ładny a przede wszystkim wydaje mi się ze jest taki solidny 🙂
Gosia gratuluje poduchy 🙂 kolor super i nie powinien być taki brudzący 🙂
a co do ubrań to powiem wam ze ja to jestem zwolenniczka leginsów bynajmniej dla są git 🙂
dziewczyny a mam jeszcze pytanie nie które z was maja juz dzieciaczki wiec bardziej jesteście zorientowane co lepiej sie sprawdza u niemowlaków pajacyki czy body i do tego poł śpiochy?


u nas najczesciej uzywalam spiochow z bodami z dlugim rekawkiem 🙂to zalezy jak komu wygodnie... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki.
My wczoraj byliśmy na 3d. Mała zdrowa, kochana, wszystko ok 🙂. Wazy już 1330g, przytyła ładnie, a się martwiłam ostatnio..
Niestety filmiku nam Pani nie nagrała bo zakryła się rączka i nie chciała..Pani doktor naciskałą na brzuszek, żeby mała zdjęła rączkę,. ale nie raczyła.., więc mamy przy okazji podjechać. Jak będzie lezała dobrze to ją nagra 🙂.Poza tym kupiliśmy wczoraj bujaczek-huśtawkę, smoka, pieluchy tertrowe, wkładki laktacyjne, pajacyka z misia, skarpetki, podkładke na przewijak 🙂. Kasy poszło, a gdzie reszta..,masakra. Tyle to wszystko kosztuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej byłam dziś na tej glukozie i chyba przekroczyłam normę,. Na czczo jest ok, ale po wypiciu glukozy po 2 h mam 148, a można mieć do 140. Miała, któraś podobnie? Jeśli chodzi o ubranka to ja wkładałam bodziaka i pół śpiochy, a jak było chłodniej (Pawełek urodził się zimą), to jeszcze kaftanik na to lub cieplutka bluzeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia, mój wynik glukozy na czczo to 74 a po glukozie 142, ale lekarz powiedział, że nie znacznie odbiega od normy więc mam po prostu pilnować diety i unikać słodyczy oraz, że do diabetologa nie trzeba mnie posyłać. Tak więc Twój wynik też nie jest taki tragiczny. Poczekaj na to co powie Ci Twój "szparkolog" 😜 hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka ale slodki ten kombinezonik 🙂 kurcze ja juz nie wiem jaki mam kupic czy taki wlasnie misiowaty, czy normalny czy moze taki ala spiworek ehh 🙂
co do ciuszkow to ja ubieralam malego w body i takie spodenki bez stopek ala leginsy 🙂albo pajacyki 🙂 mi tak bylo najwygodniej, teraz tez tak bede ubierac drugiego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zamierzam zabrać się za zakup kosmetyków dla nas i mam parę pytań 🙂:
1. Co kupić do higieny krocza po porodzie?
2. Czym smarować twarz maluszka przed wyjściem na zewnątrz zimą?
3. Czy kupujecie podkłady higieniczne takie na łózko?
🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka, ja wczoraj kupiłam krem na każdą pogodę Nivea BABY, Jest hipoalergiczny i chroni wrażliwą skórę dziecka przed mrozem, chłodem i wiatrem, poza tym cudnie pachnie 🙂 W ROSSMANIE jest teraz w promocji.
Kurcze, jest po 6, Mąż poszedł do pracy a ja już nie mogę spać... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde skasował mi sie post 😠 😠 😠
Ilia ja tez czasem nie moge juz zasnąc jak mąż wychodzi do pracy o 5.30, wiec wiem coi czujesz:P
Zeberka ja kupiłam krem na niepogode z HiPP ale jak Oli był mały to kupowałam całą serię z Nivea Baby i byłam bardzo zadowolona, krem na niepogode super sie sprawdził i naprawde ma super zapach 😁 🙂 (tutaj nie ma wogole nic z nivea baby 🤨 🤔 )
Podklady na łóżko kupuje napewno bo mamy nowe materace i szkoda by bylo gdyby sie zdarzyla jakas niespodzianka :P
A do podmywania krocza tato przywiezie mi Biały Jeleń w płynie bo podobno jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka do higieny krocza polecam Tantum Tosa to jest proszek, który wsypujesz do wody i podmywasz się tym. Ja to wsypałam do butelki z dzióbkiem i tak polewałam po pierwszym porodzie i szybko ładnie się zagoiło. Podkładów nie kupuję, ale na materacyku będę miała ceratę, bo z doświadczenia wiem, że się przydaje, a kremik obojętnie jaki najważniejsze, aby był od pierwszego dnia życia i aby był zimowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja też mam tak, ze im więcej mam już gotowe na przyjście Małej tym spokojniejsza jestem 🙂 dziś wzięłam się za kosmetyki dla mnie i dla Julci ale i tak nie wszystko mi się udało kupić. Byłam dziś na zajęciach w szkole rodzenia i położna mówiła dokładnie to co pisałyście, że do krocza biały jeleń, tantum rosa, ewentualnie płyn do higieny intymnej taki jak teraz używamy teraz 🙂 Kamisia ja z Nivea kupiłam tak jak dziewczyny radziły krem Nivea Baby na każdą pogodę akurat jest w rossmanie na promocji za 9zł z groszem a i dokupiłam jeszcze z Nivea kojący krem przeciw odparzeniom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jezu od kilku dni mam taki dramat z internetem ze szok!!! co chwile zanika i nie ma go kilka godzin wczoraj to od 17 do dzisiaj do 9 rano go nie bylo 😠 😠 😠 pewnie zaraz znowu zniknie ehh

Widzialam ze w koncu przywiezli nowy towar do h&m fajne welurkowe pajacyki są 🙂 musze wybrac sie na zakupy ciuszkowe w koncu 🙂
U nas caly czas pada z przerwami, pogoda normalnie koszmarna 🤨 🤨 🤨
Wogole ostatnio nie mam wcale apetytu...jem bo musze wiadomo ale wcale mi sie nie chce i niedobrze mi co rano, nie wiem czy to przez maluszka, bo naciska mi na żołądek czy to cos innego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...