Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania, trzymam kciuki za pomyslna wizyte, oby szyjka byla ok. Daj nam znac szybciutko co i jak.
Ja tez dzis ide na wizyte ale dopiero na 20ta. Zobaczymy co z tym moim cukrem...
Co do porodu- my sie wybieramy razem. Mam nadzieje ze tym razem wypali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową mamę, coraz więcej jest dziewczynek-super 🙂
Ja dzis zle się czuję, od wczoraj wieczora boli mnie brzuch, ale czuje, że to raczej bole gastryczne, nospy wzięłam juz 2, wypiłam kefir zeby mnie przeczyściło i troszkę lepiej,ale się denerwowałam, bo mała tak skakała w brzuchu jakby bardzo jej się to nie podobało 🙃
Miłego dnia, ja mam lenia strasznego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny stwierdziłam że muszę wziąć się za siebie umówiłam się do fryzjera i na zrobienie paznokci. Bo się tak zasiedziałam na tej wsi z tym remontem i nic dla siebie nie robię. tak żem w piątek ruszam. Mam nadzieje że się będę dobrze czuła bo z tym to różnie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane Brzuchatki 😉
Dawno nic nie pisałam ,ale zdążyłam nadrobić. Super się Was czyta..... Jutro mam badanie glukozę...słyszałam że to okropne...tak słodkie ze można zwymiotować lub zesłabnąć...Muszę zaopatrzyć się w jakiegoś batona...heh A można by tak było wcisnąć troszkę cytryny jak nikt nie będzie patrzył? 😉))Ale mam pomysły chyba z tej tremy.Na ostatnim usg lekarz potwierdził że będzie dziewczynka a wmawiano mi że chłopiec . I tak jak koleżanka co pisała niżej nie mam imienia dla dziewczynki...Jak możecie to piszcie jakie wy macie już wybrane...Podobają mi się Lenki, Zuzie Viktorie ale już takie mam w rodzinie ;(

Mam pytanko...czy bierzecie jakieś witaminy... czy tylko kwas foliowy?...a żelazo? niby winiki mam nie bardzo bo za mało krwinek tzn anemia delikatna jak sie wyraził... Co mi poradzicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja tez bym najchętniej nic nie brała, ale biorę wit. I zelazo 2xdziennie (ascofer bez recepty 10zl) ale skoro lekarz nic nie przepisał, to nie bralabym niczego na własną rękę.
Ja jadę jutro, pojutrze przepisać się do przychodni, załatwię położną i zapytam o pediatrę dla dzieci,bo jak się mała urodzi nie bede miała głowy chodzić i pytac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kangoor Lekarz Nic mi nie przepisał jutro mam kolejne badanie krwi, moczu i tej glukozy jak pójdę 6 lutego bo tak mam wizytę to zobaczymy co mi powie...Kazał mi jeść produkty bogate w żelazo wątróbkę, sok z buraków...A witaminy brałam Maternę czułam sie tak sobie i dlatego może tak szybko przybrałam na wadze...ok 11kg) ale mi sie skończyła i nie wiem czy coś brać...Odżywiam się dobrze tzn. wszystko włącznie pomarańcza , owoce i normalne posiłki....Wiec chyba starcza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też tak zrobię zaczekam i zobaczymy co mi powie lekarz....
Myślałam nad imieniem dla dziewczynki...Mam kilka typów...co wy na to Brzuchatki?
Tatiana Nikola Roksana Lena Amelia

A jak się zmieni i będzie chłopiec niespodzianka..
Nikodem Maksymilian Tymoteusz Alan

Muszę uważać z zakupami... 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biorę witaminy bo kwas foliowy już odstawiłam. Lekarz mi powiedział żebym sobie jakiś wykupiła i brała. Moje badania też są dobre ale mówił że nie zaszkodzi brać. Ja jak na razie 3 kg przytyłam a też staram siei jeść wszystko. Najbardziej za mną chodzą słodycze ale staram się je ograniczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Aniu!!!
A ja jestem przerażona, cały czas drętwieje mi brzuch, nospa nie pomaga i jak do jutra tak bedzie to jadę rano do przychodni...mała puka wiec to mnie uspokaja, ale drętwieje i puszcza, zastanawiam się czy to nie te skurcze o dziwnej nazwie,ale martwię się okropnie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu! super! Bardzo sie ciesze ze szyjka sie zatrzymala 🙂
Marta- to faktycznie moga byc te skurcze Braxtona- Hicksa, ale jak sie niepokoisz I nie jestes pewna to lepiej podjedz I potwierdz a bedziesz spokojniejsza.

A mnie tez juz nerw trzyma przed wizyta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoor napisał(a):
Marta- to faktycznie moga byc te skurcze Braxtona- Hicksa, ale jak sie niepokoisz I nie jestes pewna to lepiej podjedz I potwierdz a bedziesz spokojniejsza.

Dokładnie Marta, zgadzam się z Kangoor, może to te skurcze ale to tylko nasze gdybanie jak się niepokoisz to sprawdź to, łykasz magnez może?
W ogóle to dobre duszki z Was majowe mamy 🙂
Teraz ja czekam na dobre wieści Kangoor, Marta położ się odpocznij.. Zaczynam wierzyć że polegiwanie w ciąży ma ogromną moc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...