Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
gratuluje 🤪
wszystkiego dobrego i duzo zdrowia dla Was 😘

Tez myślałam, ze Daga dziś sie rozpakuje, ale kto wie 🙂 jeszcze dzien sie nie skończył 😉 🙂


moje dziecię jest niezdecydowane 😜 sama nie wie czy chce wyjść czy może jeszcze nie 😮
ciekawe która otworzy sezon czerwcówek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
beatasz napisał(a):
gratuluje 🤪
wszystkiego dobrego i duzo zdrowia dla Was 😘

Tez myślałam, ze Daga dziś sie rozpakuje, ale kto wie 🙂 jeszcze dzien sie nie skończył 😉 🙂


moje dziecię jest niezdecydowane 😜 sama nie wie czy chce wyjść czy może jeszcze nie 😮
ciekawe która otworzy sezon czerwcówek 😆


Stawiam na Ciebie 🙃
Az niemożliwe, ze regularne skurcze co 8minut sie wyciszyly 🙃
Taka natura kobiet, ze są niezdecydowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
beatasz napisał(a):
gratuluje 🤪
wszystkiego dobrego i duzo zdrowia dla Was 😘

Tez myślałam, ze Daga dziś sie rozpakuje, ale kto wie 🙂 jeszcze dzien sie nie skończył 😉 🙂


moje dziecię jest niezdecydowane 😜 sama nie wie czy chce wyjść czy może jeszcze nie 😮
ciekawe która otworzy sezon czerwcówek 😆


Stawiam na Ciebie 🙃
Az niemożliwe, ze regularne skurcze co 8minut sie wyciszyly 🙃
Taka natura kobiet, ze są niezdecydowane 😉


dzwoniłam do lekarza bo przy każdym mocnym skurczu leci mi troszkę wydzieliny z niteczkami krwi, twierdzi że to juz bardzo blisko ale mam czekać na regularne skurcze co 7-8 min przez godzinę i każdy kolejny skurcz ma być mocniejszy, taki który zwala z nóg, a ja mam tak samo bolesne :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
beatasz napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
beatasz napisał(a):
gratuluje 🤪
wszystkiego dobrego i duzo zdrowia dla Was 😘

Tez myślałam, ze Daga dziś sie rozpakuje, ale kto wie 🙂 jeszcze dzien sie nie skończył 😉 🙂


moje dziecię jest niezdecydowane 😜 sama nie wie czy chce wyjść czy może jeszcze nie 😮
ciekawe która otworzy sezon czerwcówek 😆


Stawiam na Ciebie 🙃
Az niemożliwe, ze regularne skurcze co 8minut sie wyciszyly 🙃
Taka natura kobiet, ze są niezdecydowane 😉


dzwoniłam do lekarza bo przy każdym mocnym skurczu leci mi troszkę wydzieliny z niteczkami krwi, twierdzi że to juz bardzo blisko ale mam czekać na regularne skurcze co 7-8 min przez godzinę i każdy kolejny skurcz ma być mocniejszy, taki który zwala z nóg, a ja mam tak samo bolesne :/


A nie lepiej byłoby pojechać do szpitala, podczas regularnych skurczy zeby podłączyli Cie pod oksytocyne? Ja sie nie znam, ale chyba nie byłoby problemu z ich strony 🤔?
Z drugiej strony Twój lekarz pewnie woli zeby akcja sama sie rozpoczęła na dobre, bo tak podobno najlepiej 🙂
Z trzeciej strony 🙂 nie ma co rozważać - niedługo będziesz tuliła córkę w ramionach i jestem pewna, ze to nastąpi bardzo szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raaany Daga Twoja Córa bije rekord czasowy wychodzenia na świat 🤪 🤪 🤪 😁

U mnie cisza 😞 Nawet spacer po mieście nie pomógł, szłam rozbujana jak kołyska 🤢

Czuję,ze to dziś 😁 😁 😁
Spokojnej nocy! Czerwiec uważam za otwarty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂

Małgosia ale niespodziankę wszystkim zrobiłaś 🙂 🙂 🙂 Super, wielkie gratulacje 🙂 Czekamy na zdjęcia no i napisz jak Ty się czujesz po cc. Trzymajcie się cieplutko, buziaki dla Felka 😘

Daga trzymam kciuki, żeby córcia wreszcie zechciała wyjść na świat, bo domyślam się, że jesteś już mega zmęczona tą sytuacją. Od tygodnia taka niepewność kiedy się w końcu zacznie...

U mnie wczoraj armagedon, cała rodzina pojechała na pogrzeb babci siostry do Łodzi, a mnie zostawili z trzema psami i siostrzeńcem. Nawet nie miałam czasu nic na skrobać. Dzisiaj z kolei mieliśmy gości, więc też od rana sprzątanie, zakupy itd...

Ja mam od dwóch dni niewielkie brunatne plamienie. Mam nadzieję, że to nic złego... Kolejną wizytę mam w środę. Jeśli poza tym plamieniem nie będzie żadnych innych objawów to chyba nie będę panikować i doczekam do tej środowej wizyty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga nic nie doradze 🤨 nie mam pojęcia czy to nic takiego czy ok? Moze jednak warto zadzwonić do gin jesli masz nr tel.???
Mój dr powiedział mi ze jesli będzie mnie cokolwiek niepokoić mam dzwonić, bonajwyzej mnie uspokoi a jesli będzie sie cos dziec zlego to zawsze mogą szybko zrobić cc, ciaza jest doniszona.

Mysle, ze u Ciebie to chyba nic złego ale tak jak napisałam wyżej- ja bym wykonała tel, dwie minuty i spokój 😉

Małgosia daj znać jak sie czujecie 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaa Daga gratulacje. 😁 😁 widzisz, wywrozylam ci ta szybka akcje i Dzień Dziecka 😁 dużo zdrówka dla Was, jak się czujesz? Czekamy na foto tej (póki co) Rodzyneczki :* 🙂 super cieszę się z takich dobrych wiadomości od Ciebie i Gosi 🙂 no i gratuluje pieknego rozpoczęcia sezonu czerwcowek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje @-}--
Gdybysmy jechali w dzien to bym w aucie urodzila,dobrze ze to byla noc :-)
Czujemy sie dobrze,ja nie zdazylam sie zmeczyc,wiadomo krocze boli troszke,ale naciecie mam tylko na 1cm,cheli bez naciecia ale tak mnie bolalo ze sie wydarlam ciąć :-D
Teraz ktora nastepna w kolejce? Trzymam za was kciuki zeby poszlo rownie szybko jak u nas
Calujemy :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje @-}--
Gdybysmy jechali w dzien to bym w aucie urodzila,dobrze ze to byla noc :-)
Czujemy sie dobrze,ja nie zdazylam sie zmeczyc,wiadomo krocze boli troszke,ale naciecie mam tylko na 1cm,cheli bez naciecia ale tak mnie bolalo ze sie wydarlam ciąć :-D
Teraz ktora nastepna w kolejce? Trzymam za was kciuki zeby poszlo rownie szybko jak u nas
Calujemy :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga wielkie gratulacje dla Was!!! Niech rośnie zdrowa!!! Super. że się dobrze czujesz, oby tak dalej !!! W końcu się doczekałaś i jest pierwsza czerwcowa dziewczyna !!!!!!! Od razu lepszy dzień !!!
Niecierpliwie czekam na fotki, jak tylko Ty i Gosia bedziecie mogły wrzucic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
gratulacje 🤪
Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny 🤪 🙂
Czułam wczoraj, ze od spotkania z córką dzielą Was tylko godziny 🙂


Ale super 🙂 4 juz sa mamusiami, jeszcze 6 nas zostało, która następna? 😜
Lidka czy Emilia?


Z terminu wynika, że teraz na mnie kolej ale nic się nie zanosi 🤨 Małemu dobrze u mnie w brzuszku a Ja już chciałabym go przytulić. Emilia cała nadzieja w Tobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Mnie wczoraj bolał brzuch jakbym okres miała i miałam też jeden mocniejszy skurcz. I jeszcze w nocy miałam parę dość mocnych, myślałam, że się zaczęło i zaczęłam panikować, bo przypomniał mi się ten ból porodowy, ale na szczęście usnęłam 😉 Jutro mam wizytę u gina, to powie mi czy coś mi się tak od tych skurczy skróciło.

Daga świetne wieści! 🤪 Gratuluję 😘 I masz drugie dziecko na Dzień Dziecka 😆 No i przede wszystkim – bardzo szybka akcja!!! 😲 Aż się boję, żeby u mnie tak nie było, żebym zdążyła do szpitala dojechać 😜

Iga też nic nie wiem co z tymi plamieniami 🤨

Zaraz będę uzupełniała tabelkę o dwójkę nowych dzieciaczków, więc pokombinuję z tą tabelą – napiszcie mi czy widzicie okej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...