Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
basia-straszna wiadomosc 😞 wielka tragedia dla rodzicow. czekamy z toba na wynik-bedzie dobrze.musi

polie-ja brzuch mam wielgachny obecnie a w pierwszej ciazy mialam malutki-nie ma reguly. a co studiujesz na asp?

Essence-znasz juz plec? wpisz sobie do tabelki kiedy ruchy poczulas 🙂 u mnie jeszcze z tym troche niemrawo....tylko banieczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Polie w 1 ciąży też lądowałam 3 raz na patologii 16 tydz. 28 tydz. i 33 tydz. teraz zapowiada się podobnie...

leże cały dzień a brzuch jak bolał tak boli... wku*wie się zaraz normalnie... 😠

Basiu straszna tragedia 😞 a wyniki beda ok na pewno ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
albo u mnie w suwaczkach jest link

tak ból jak na okres... inny by mnie nie martwił...


a bierzesz duphaston albo luteine? bo mi właśnie przez takie bóle pani doktor przepisała duphaston, no i nospe rozkurczowo. leżałam z dziewczyną w szpitalu ostatnio która była w 35 tygodniu i mówiła, że brzuch tak jak na okres to ją bolał od początku ciąży. w sumie gdyby nie ten silny ból to ja też testu bym nie zrobiła. więc może taki jest urok niektórych..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
witaj polie
Zuziek odpoczywaj byle szybko bole minely.

Esscence ja chyba nie zdecyduje sie na szczepienie to w 1 dobie zycia potem zobacze.

Basiu masz jakies wiesci juz o wynikach?

Ja dzis caly dzien na nogach gora prasowania zrobiona, obiad zrobiony i teraz odpozywam. Mala bawi sie nowymi spineczkami co jej kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja takie bóle,mocne bóle miałam od początku ciaży. Mineły może jakieś 3 tygodnie temu. Mój ginekolog twierdzi że to normalne (rozciagajace sie wiazadla,macica itp) Powiedział ze jak ujeła to polie taki jest urok niektórych kobiet. Jedne wymiotuja,mają mdłości inne boli brzuch i plecy jak w moim przypadku straszny ból pleców. Myslałam że odkleja mi się łożysko ale po badaniach okazało sie że wszystko okej. Oczywiście żadnego bólu lepiej nie ignorować ale jeśli się nie krwawi to nie ma też co panikować. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za mile slowa, 😘 co do imienia to maz koniecznie chce Michal, a mi sie podoba tez Mikolaj, Natan.
Witamy nowa forumowiczke 🤪 jesli chodzi o brzuch to ja i w pierwszej i drugiej mialam ogromny od poczatku, tylko brzuszek takii arbuz reszta nawet nie rosnie na szczescie 🙂 ale niektore moje kolezanki do polowy ciazy mialy plaski brzuszek takze regoly nie ma.
Basienka- trzymam kciuki za wynik, bedzie dobrze 🙂
Zuziek- odpoczywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek-z tym magnezem to faktycznie moze byc tak bo ja niedawno zaczelam miec w nocy staszliwe skurcze lydek, po tygodniu brania magnezu jkak rela odjal, wkoncu skurcz to skurcz. Tylko jak bedziesz kupowac to kup jakis dobry co sie dobrze wchlania, zapytaj farmaceute bo wiekszosc tych najtanszych wogole sie nie wchlania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojtek ma mi dziś kupić magnez i nospe bo troche jej poszło przez te 3dni...

dzisiaj mam w planie coś się ruszyć ale nie za dużo... ciut ogarnąć koło siebie... po południu z siostrą chcemy zrobić kino domowe dla Zuzi ma fajną bajkę popcorn i bilety zrobimy... dziś 23 tydzień zaczynam za tydzień zaczynam 6miesiąc... o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):

Basiu masz jakies wiesci juz o wynikach?
Niestety jeszcze nie dzwonili. Zaczynam sie martwic ze to zle.... jak cos to jutro zadzwonie do nich sie dowiedziec co i jak...
NIe przemeczaj sie i odpocznij sobie teraz 🙂

basia mi mowili jak czekalam na tel jak na szpilkach ze dzwonia jak jest zle i wzywaja na rozmowe a jak jest dobrze to wynik podaja przez tel tylko 3ba zadzwonic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):

Basiu masz jakies wiesci juz o wynikach?
Niestety jeszcze nie dzwonili. Zaczynam sie martwic ze to zle.... jak cos to jutro zadzwonie do nich sie dowiedziec co i jak...
NIe przemeczaj sie i odpocznij sobie teraz 🙂

basia mi mowili jak czekalam na tel jak na szpilkach ze dzwonia jak jest zle i wzywaja na rozmowe a jak jest dobrze to wynik podaja przez tel tylko 3ba zadzwonic 😉

Dzieki bardzo. Zadzwonie do nich dzis. Nie lubie poprostu sytuacji, w ktorej ktos mi mowi ze cos bedzie jutro i na 100% zadzwoni a potem nie dzwoni i non stop do nich dzwonic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...