Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mikusss zobacz ten wygląda rewelacyjnie i cena... http://allegro.pl/wozek-abc-design-3tec-2w1-gleboko-spacerowy-i4077591080.html ja jak bym kupowała to dla mnie okazja ale mnie nie przekonuje stelaż tzn. te 3koła... na moich drogach na remontowanym osiedlu od 2 lat a końca nie widać to nie przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
katiaa85 śliczny ten wózek,super. A jest razem ze spacerówką?

Mój wymarzony to ABC Design 3 TEC jednak nie wiem czy będzie mnie na niego stać haha. Cena przerażająca. ;D


tak to typ 3w1 czyli gondola, spacerowka i nosidelko. Co prawda odsprzedalam go kolezance ale na sierpien go odkupuje znowu nie bede kupowala nowego jak tamten sie sprawdzil z cora. A kolezanka prawie go nie uzywa do corki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence- no ale na tych obrazkach widac roznice, mysle ze specjalista tym bardziej jest w stanie ja zobaczyc 🙂 no ucieszylam sie po pierwszym razie jak uslyszalam ze cora bo zawsze chcialam miec dwie cory, no i mala roznica wieku wiec liczylam ze beda przyjaciolkami, no ale w sumie to moze i fajnie miec parke, wszyscy dookola sie ciesza ze jednak syn 🤔 a na core mamy jeszcze szanse za kilka lat 🙂
Co do ruchow to ja na poczatku tez tak czulam.
Ja chyba od nastepnej wizyty biore zwolnienie, zaczne 6 miesiac, mysle ze to juz czas bo mam ttroche niebezpieczna choc niefizyczna prace, na dodatek jak pochodze dluzej boli mnie dol brzucha wiec nie ma co szalec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski
Cobi myslę ze to maleństwo w brzuchu ...zjedz cos słodkiego i połoz się na plecach ....zobaczysz co będzie się działo ...u mnie szaleje jak słyszy mała...wtedy jest szał ciał w brzuchu ....
Xandi dzięki za odpowiedz ....jak się czujesz ....czuje się ten szef w środku ...
Zuziek dostałaś skierowanie na glukozę ...ja niestety tak i chyba w środe musze ją zrobić ....biorę cytryne ...można było pić wode przez te 2 godz pamiętacie dziewczyny ????
Co do wózków ja mam stary dobry wózek bez żadnych skręcanych kół ....byłam z niego bardzo zadowolona przy Julce ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Zuziek na pewno się zapytam ale z tego co pamiętam to wodę mogę pic ....jak sobie pomysle to już mnie mdli ...a teraz jest 75 a nie 50....tej glukozy


bleee te 25 myśle że nie zrobi różnicy :P i tak ohydne i tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak robilam niecale 2 lata temu glukoze to wode mozna bylo pic, mozna bylo sobie tez wlasnie wycisnac cytryne i nie bylo to takie zle 🙂 a czemu teraz jest 75? ja mialam 50 i czekalam na kolejne klucie godzine, przy 75 pewnie dluzej trzeba siedziec... mi tez doktorka zapowiadala ze glukoza za niedlugo mnie czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do glukozy dajcie spokoj nie jest najgorsza ale ja musialam pic ja dwa razy bo za pierwszym razem mialam zafałszowany wynik cukru. Pilam 75 za 1 razem pilam bez problemu nawet mnie nie mdlilo ale za drugim byl tragedia samo wypicie ok ale potem sensacje zoladkowe i wyczulony nagle wech. Teraz wezme ze soba butelke wody bo nie mialam wtedy. Najgorsze jest to ze trzeba byc naczczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tknęło i wczoraj przed samym zamknieciem przychodni pojechalam z Alkiem. Troche pokaszliwał,ale z tego kataru spływającego. Lekarka go bada,no przeziębiony i poprosiłam żeby uszy sprawdziła a tu...zapalenie ucha 🥴 Więc jedziemy na antybiotyku. Do końca tygodnia w domu siedzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Dla mnie glukoza byla wstretna, ale to dlatego ze ja nie slodze ani herbaty ani kawy. Moj organizm odzwyczail sie juz od cukru w takiej ilosci.
Poprzednim razem tez mialam 50g i klucie po godzinie, teraz lekarz mi powiedzial ze to nie jest pelne badanie i ze tym razem bedzie 75g i 2 klucia po godzinie i po dwoch.
Pamietam ze wypicie glukozy nie bylo zle, ale potem czulam sie beznadziejnie. Nie mozna bylo za bardzo chodzic tylko mialam siedzec. Na przemian bylo mi zimno i potem goraco, wiec ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli ze ubieram sweter i za chwile sie rozbieram potem znowu ubieram. Nie moglam sie na niczym skupic, czytanie mi nie szlo, granie na komorce tez. Jakbym byla na jakis dragach (a to tylko cukier). Co do wody to nie wiem czy mozna pic... mi nic nie pozwolili wtedy ani pic ani jesc.
Z tym naczczo jestescie pewne? Pytam po ostatnio przed glukoza lekarz [powiedzial ze moge zjesc lekkie sniadanie i ja zjadlam. Wyniki wtedy mialam bardzo dziwne bo przed wypiciem mialam 72 (czyli dolna granica normy) a po wypiciu po godzinie 65 (ponizej normy).
Essence duuuuzo zdrowka dla Alka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Dla mnie glukoza byla wstretna, ale to dlatego ze ja nie slodze ani herbaty ani kawy. Moj organizm odzwyczail sie juz od cukru w takiej ilosci.
Poprzednim razem tez mialam 50g i klucie po godzinie, teraz lekarz mi powiedzial ze to nie jest pelne badanie i ze tym razem bedzie 75g i 2 klucia po godzinie i po dwoch.
Pamietam ze wypicie glukozy nie bylo zle, ale potem czulam sie beznadziejnie. Nie mozna bylo za bardzo chodzic tylko mialam siedzec. Na przemian bylo mi zimno i potem goraco, wiec ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli ze ubieram sweter i za chwile sie rozbieram potem znowu ubieram. Nie moglam sie na niczym skupic, czytanie mi nie szlo, granie na komorce tez. Jakbym byla na jakis dragach (a to tylko cukier). Co do wody to nie wiem czy mozna pic... mi nic nie pozwolili wtedy ani pic ani jesc.
Z tym naczczo jestescie pewne? Pytam po ostatnio przed glukoza lekarz [powiedzial ze moge zjesc lekkie sniadanie i ja zjadlam. Wyniki wtedy mialam bardzo dziwne bo przed wypiciem mialam 72 (czyli dolna granica normy) a po wypiciu po godzinie 65 (ponizej normy).
Essence duuuuzo zdrowka dla Alka


wlasnie powinno sie byc na czczo bo ja za pierwszym razdem 4 godz przed badaniem zjadlam kawalek chleba z maslem i ialam cukier zafalszowany wychodzilo ze mam cukrzyce a za drugim razem bylam na czczo i cukier mialam w normie nawet troche nizszy niz wypadalo po glukozie miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed kazdym badaniem krwi wieczorem zjadalam pol opakowania ptasiego mleczka zeby cukier mi wyszedl w miare dobry 😉 w sensie w normie lub bardzo malo ponizej. Inaczej mialam jakies 60 a najnizszy to 57 🙂 przemiane cukrow to ja mam szybka 😉
pzred glokoza sie jeszcze zapytam czy moge cos zjesc czy nie. Bez jedzenia to ja chyba umre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed glukoza absolutnie nie wolno nic jesc.
dla mnie gluzkoza byla masakra....docelowo nie zrobilam badania bo kazda proba wypicia tego konczyla sie wymiotami. podchodzilam do tego przez 3 dni i kapa....;(co wypilam to zwymiotowalam. dla mnie oblesne. nawet cytryna nie pomogla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wózka będzie trzeba zacząć pomału rozglądać się za jakimś wielofunkcyjnym. Bo potrzeba mi również fotelika do samochodu. Wiec skoro juz kupować to wole wózek 3 w 1.

Co do glukozy jestem przerażona tym badaniem. 😞 Mi też juz coś lekarz wspomniał o tym badaniu. Wiec pewnie w polowie kwietnia będzie mnie czekało. Mam nadzieje że zniose jakoś wypicie tej glukozy. Ogólnie to jestem słodką dziurką wiec mój organizm przyzwyczaił sie do slodkiego. Na samo śniadanie zjadam bułke z nuttelą i mleko lub kakao. Haha ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikusss__ napisał(a):

Co do glukozy jestem przerażona tym badaniem. 😞 Mi też juz coś lekarz wspomniał o tym badaniu. Wiec pewnie w polowie kwietnia będzie mnie czekało. Mam nadzieje że zniose jakoś wypicie tej glukozy. Ogólnie to jestem słodką dziurką wiec mój organizm przyzwyczaił sie do slodkiego. Na samo śniadanie zjadam bułke z nuttelą i mleko lub kakao. Haha ;D


Serio,dasz radę 🙂 Nie jest to pyszne,ale tak jak dziewczyny piszą bez przesady ! Ja tak negatywnie nakręcona szłam na to badanie,bo koleżanki straszyly i tak szczerze mówiąc to czekałam na te "bum" i się nie doczekałam 🙂 najgorsze jest w tym wszystkim to siedzenie i czekanie na drugą dawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
mikusss__ napisał(a):

Co do glukozy jestem przerażona tym badaniem. 😞 Mi też juz coś lekarz wspomniał o tym badaniu. Wiec pewnie w polowie kwietnia będzie mnie czekało. Mam nadzieje że zniose jakoś wypicie tej glukozy. Ogólnie to jestem słodką dziurką wiec mój organizm przyzwyczaił sie do slodkiego. Na samo śniadanie zjadam bułke z nuttelą i mleko lub kakao. Haha ;D


Serio,dasz radę 🙂 Nie jest to pyszne,ale tak jak dziewczyny piszą bez przesady ! Ja tak negatywnie nakręcona szłam na to badanie,bo koleżanki straszyly i tak szczerze mówiąc to czekałam na te \"bum\" i się nie doczekałam 🙂 najgorsze jest w tym wszystkim to siedzenie i czekanie na drugą dawkę.

Druga dawke? masz na mysli drugie pobieranie krwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence No mam nadzieje że będzie jak mówisz. Wszystko pewnie zależy od danej osoby i jej organizmu. Mam nadzieje że mój nie bedzie chciał "pozbyc" sie tego :P a jak to jest z ta cytryna? można czy nie? naczytałam sie że niby po wypiciu można lizać cytryne by nie zemdliło. Jestem niedoświadczona wiec wszystko dla mnie nowe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Essence No mam nadzieje że będzie jak mówisz. Wszystko pewnie zależy od danej osoby i jej organizmu. Mam nadzieje że mój nie bedzie chciał \"pozbyc\" sie tego :P a jak to jest z ta cytryna? można czy nie? naczytałam sie że niby po wypiciu można lizać cytryne by nie zemdliło. Jestem niedoświadczona wiec wszystko dla mnie nowe:P

cytryne mozna. Najlepiej sobie wkropic do glukozy przed wypiciem. Wtedy smakuje jak troche przeslodzony Sprite 😉
Do wypicia to jest 🙂 nie ma sie co bac. Nie mowie nie jestem tego fanem ale....
Pamietam jak bylam na moim badaniu to mi pielegniakra opowiadala ze miala goscia co mial do wypicia 120 g glukozy i ledwo udalo im sie to rozcienczyc w szklance wody. Ale koles wypil i jak powiedzial on lubi slodkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...