Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cobi właśnie ni jak nie mogę tego zrzucić na hormony... to była akcja typu \"powrót do przeszłości...\" mimo że sprowokowała ją Zuzia to byłam zła ba wściekła na Wojtka bo zachował się jak mój eks mąż a niestety działa to na mnie jak płachta na byka... trzymało mnie to cały dzień ale wyjaśniliśmy to sobie i już mi lepiej... ☺️ i obiecał że już się to nie powtórzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siema laski
No Zuziek połowa za Tobą .....
Ja nie wymiotowałam w ogole w tej ciąży ale to co przeszłam w pierwszej mi wystarczy teraz mnie mdliło ale już jest ok ....
Jak Alek sobie radzi w złobku ...ja swoja zapisałam od września do przedszkola az się boje jak to będzie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na farbie pisze jesli jest bez amoniaku, niewielki jest ich wybor- moze z piecioma rodzajami sie spotkalam.Ja tez farbowania wlosow nie potrafie sobie odmowic- moge czegos nie pic nie jesc- wszystko ale z odrostami czuje sie jeszcze gorzej niz jakbym wyszla z domu z nieumytymi wlosami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobietki.
Mnie niestety rozłożyło wiec nie zostaje nic jak leżenie w łozku. Wstrętna grypa mnie dopadła. Gorączka( na szczęście niezbyt wysoka),dreszcze,bóle głowy aaaa. Trzeba jak najszybciej sie wyleczyć bo w poniedziałek wizyta u ginekologa mnie czeka.
Co do wymiotów to mnie także omineło. Ale moja bratowa wymiotowała przez 3/4 okresu ciąży. Inna koleżanka przechodziła zatrucie żołądkowe pomimo że brała to jako objaw ciaży poszła do zwykłego lekarza no i ciach wyszło że grypka. Przez kilka dni na samych sucharach,paluszkach słonych i pepsi. I przeszło jej . 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek dziewczyny 🙂

u nas weekendowa cisza 😉
ja dopiero wróciłam od wczoraj po za domem 😉 normalnie jak za dawnych lat poimprezowałam tylko że bez alkoholu 😜 najpierw odwiedziłam koleżanki z pracy (ciacho, kawka i klachy) potem dojechałam do Wojtka na imprezke u kumpla 😜 późno było więc zostaliśmy na noc fajnie się patrzyło na skacowane buzie z rana 😁 hehe poszłam spać o 4 😎 a na obiad zaserwowaliśmy pizze z pepsi 😁 hehe Patryk słuchał muzyki na słuchawkach i sprawdzaliśmy jakie gusta muzyczne ma synek 😁 zdecydowanie przypadło mu do gustu hiphop aczkolwiek my z Wojtkiem go nie słuchamy 😜 hehe

jutro mam usg połówkowe 😉 na 12 i Wojtek jedzie ze mną 😉 ale się ciesze 🤪 🙃
a wam jak weekend minoł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja w ten weekend nie mialam zjazdu wiec wykorzystralismy go na maxa.Wczoraj zostawilismy Olge w klubie Malusdzka pierwszy raz i posprzatalismy,Olga byla bardzo dzielna, nie plakala i ladnie sie bawila z dziecmi, po poludniu mielismy gosci- Olga miala 3 chlopakow- rowiesnikow i bardzo dobrze sie bawila 🙂 dzis bylismy u mojej mamy a potem u jednej i drugiej siostry i zlecialo a jutro do pracy 😞 szkoda tylko ze pododa byla taka paskudna caly weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas weekend spokojny w domu ...zimno a do tego jeszcze snieg
Wczoraj smażyłam kotlety schabowe i zawsze używam masło klarownego ( nie wiem jak to się pisze albo klarowanego ) a wczoraj dałam oleju ....wlałam go za dużo i przewracając pochlapałam sobie brzuch tłuszczem tak mi spadł ten kotlet , myślałam ze zejdę a bólu , od razu zdjęłam koszulke , zimne okłady ale 4 plamy czerwone mi zostały ...tak się przestraszyłam , a do tego maleństwo się nie ruszało.....tylko pojedyncze kopniaki ale dzisiaj już nadrabia ...
Zuziek daj znac jak po wizycie ....
Danusia dzielna ta Twoja kobita mała ....od razu bez płaczu poszła do dzieciaczków ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my wekendowo w domu tylko dzis bylismy na obiedzie u tesciow ale sie objadlam i musze powiedziec ze ruchy coraz regularniejsze czuje 😆 😆 😆 Ostatnio czesto glowa mnie boli wlasnie cos zaczyna wiec zaraz ide spac. Jak bede miec czas tzn jak mala mi da posiedziec to jutro napisze bo caly ostatni tydz nie dawalam jej do klubu i teraz tez nie bede dawac bo pogoda ma byc brzydka wiec posiedzimy w domku. To milego wieczorku.

renata co u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kilku dni mam takie stawianie się brzucha i twardnienie. Z Alkiem tak nie miałam 😮 Staram się leżeć jak najwięcej,wolno chodzić,ale łatwo sobie wyobrazić,że przy dwulatku jest to mało wykonalne... 😆 Brzuszek mi już wyrzuciło,nawet spory jest.
Mialam wrażenie na weekendzie,że czuję ruchy,ale może mi sie przewidziało-nie wiem.
Czarna,Alek chodzi do złobka jest ok. Płakał tylko pierwszego dnia. Wiadomo nie skacze na widok żłobka,ale nie ma wyjścia. dostaje ze sobą zestaw reanimacyjny tj. smoczek i ulubioną pieluszkę i jest ok. Z jedzeniem słabo,ale muszę go odrobaczyć to może się poprawi coś z tym. Czwartek,piątek spał w żłobku.
Nie wiem jak u was,ale u mnie dzisiaj rano był śnieg 😮 🤢 Juz oczywiscie sladu nie ma,ale jest zimno,wietrznie brrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek
ja dziś nie na wizycie tylko samo USG
a więc USG bez porównania świetna sprawa pani wszystko ładnie opisała bardzo sympatyczna i zabawna 😉 powiedziała że mamy ładnego zdrowego chłopczyka tylko buzi wstydzioch pokazać nie chciał za to siusiaka to od razu rozkraczony do monitora 😉 potwierdzony pokazany także już na 99% wiemy że synek 😉 waży 398g termin na 28 llipca też tak myśle że będzie 😉 rączki nóżki kręgosłup serduszko pępowina mózg ok 😉 żadnych wad nie ma (ja spokojna) położenie główkowe ale to się jeszcze zmienia, łożysko na ścianie przedniej, pępowina trójnaczyniowa 😉 jestem zadowolona... 😉

zdjęcie wkleje jak wróce do domu bo jestem u rodziców Wojtka 😉 nie mam zdjęcia buzi bo się zakrywał a szkoda :P ale za to siusiaka mam hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence wrzuć zdjęcie brzuszka 🙂

zuziek to dużego chłopaka już masz 🙂 bardzo sie ciesze że wszystko dobrze

czarna jak tam maleństwo? mam nadzieje że nie oparzyłaś sie zbyt mocno

Ja już czekam z ustęsknieniem na ruchy kiedy czytam o Was. Najgorsze jest to że nie wiem w którym dokładnie tygodniu jestem. Jutro mam wizyte to mam nadzieje że gin dokładniej określi termin- bo póki co mam 3 różne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek dobrze że wszystko okej. I że synuś zdrowy. 😉

Ja byłam dzis u ginekologa (tylko kontrolnie bez usg) Sprawdzał czy serduszko bije i czy wszystko dobrze jest zawiązane. Mówił że wszystko w jak najlepszym porzadku. Serduszko słyszeliśmy mocno i wyraźnie. No i akurat przy tym badaniu mały sie poruszył. Zaczeliśmy się śmiać oboje.
Pytał od kiedy czuje ruchy powiedziałam że od ponad tygodnia. Potwierdził że to bardzo możliwe gdyż nie mam tkanki tłuszczowej i dlatego tak 🙂 W jego wyliczeniach jestem w 18 tygodniu. Za 3 kolejna wizyta, po niej będe wiedział czy napewno to synek .:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja juz w domu od czwartku, ciesze sie bardzo 😁 bo dłużej bym w szpitalu nie wytrzymała
a w domu jest lepiej napewno, dzis mam gorszy dzień, troche płakałam i straszne lęki mnie ogarnęły bo zostałam sama, przez weekend byl mąż i było ok, ale dzis tragedia,choc pogoda popsuła mu szyki i jest juz w domu 🙂 czuje sie bezpieczna jak on jest, ale jutro znów sama
A dziś chyba a raczej tak w 80% poczułam ruchy, chyba to jest to, bo to moja pierwsza ciąża,dziwne uczucie....
a wogóle to ciagle mi niedobrze i dusi rano,ciężko wstac z wyrka i cokolwiek zrobic, nie chce mi sie nic, dopiero późnym popołudniem i wieczorem jest juz dobrze i moge cos zrobic,
najgorsze ze boje sie wyjsc z domu do ludzi, mam plany co bede robic na drugi dzień a jak przyjdzie nowy dzień to znów to samo,zero chęci do życia,
uwierzcie mi że depresja jest dziwnym stanem, trudno to opisać i wytłumaczyć
Zuziek boskie paznokcie!!! napisz jakie to kolory i jakiej firmy, może ja sie skusze jak to poprawia humor
Czarna to chyba cholernie bolało to oparzenie na brzuchu, u mnie to wczoraj mąż gotował obiad 😆, byl brat z bratową i jakoś lepiej sie czułam, w sobote nawet byłam z mężem na zakupach, ja prowadziłam auto 🙂 miałam cały dzień mojego męża bratanka i nie czułam sie źle
Zobaczymy jutro co przyniesie dzień, juz sie boje 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodałam zdjęcia z usg do wątku ze zdjęciami 😉

Renata to jest hybryda nie zwykły lakier 😉
Czarna jak brzuszek?
Mikuss świetnie że na wizycie ok 😉

przed usg pojechaliśmy zawieść moją mame do szpitala ma planowaną operacje leży w szpitalu ginekologiczno-położniczym i jak weszliśmy na izbe przyjęć z walizką położna podeszła do mnie i się pyta w czym może pomóc? A ja że to mama potrzebuje informacji 😜 Się uśmialiśmy bo wyglądałam jak bym do porodu przyjechała zwłaszcza z tą walizką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata,może gdy miną mdłości ciążowe to zechce Ci się "żyć" bardziej 😉
Ogólnie pozytywne emocje już zaczynają płynąć z twoich postów,nie wkręcaj sobie,że nie jest nic lepiej bo to bezsensowne gadanie ! 🙂
Ja w pierwszej ciąży jak brzuch był juz serio wielki to kilkakrotnie sobie oparzyłam tłuszczem,ale nic mi nie było,dziecku też nie. Po prostu nie panikowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski brzuch już nie boli mam 4 plamy czerwone i mysle ze będzie wszystko dobrze
Ciagle mam ta paskudną zgagę co wieczór już od 2 tyg bleeeeeeeeeee
Zuziek super ze wizyta udana ....siurek od początku i tak zostanie ....widzę ze termin zbliżony do mojego ja 24 lipiec Ty 28 lipiec
Ciekawe jak Basienka na nartach ????
U mnie nadal piździ .....zimno i strasznie wieje nie lubie takiej pogody .....
Dziewczyny czy wy za te kluby malucha cos płacicie ????
Czy ktoraś robiła beta z krwi ....po jakim czasie wynik jest wiarygodny ????szybciej wykaże test ciązowy czy beta ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Laski brzuch już nie boli mam 4 plamy czerwone i mysle ze będzie wszystko dobrze
Ciagle mam ta paskudną zgagę co wieczór już od 2 tyg bleeeeeeeeeee
Zuziek super ze wizyta udana ....siurek od początku i tak zostanie ....widzę ze termin zbliżony do mojego ja 24 lipiec Ty 28 lipiec
Ciekawe jak Basienka na nartach ????
U mnie nadal piździ .....zimno i strasznie wieje nie lubie takiej pogody .....
Dziewczyny czy wy za te kluby malucha cos płacicie ????
Czy ktoraś robiła beta z krwi ....po jakim czasie wynik jest wiarygodny ????szybciej wykaże test ciązowy czy beta ????


beta szybciej wykaze ciaze a co do klubow ja nie place bo do czerwca maja dotacje unijna ale od lipca juz beda brac oplate. U nas tez barowa pogoda. Zgage mialam w 1 ciazy az do samego porodu mnie pomagalo zimne mleko oraz tabletki na zgage takie owocowe Reni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Czarna - dziękuję za pamięć 🙂 No cóż...szyjka niestety skróciła się do 9 mm i zaczęła się rozwierać, więc w błyskawicznie wylądowałam w szpitalu, gdzie od razu mnie położyli i nawet papiery na leżąco wypełniałam, a następnego dnia rano założyli mi szew. Na razie wszystko ładnie się trzyma, dzieć na miejscu i wczoraj po szczegółowych badaniach wypuścili nas do domu... Teraz mogę wstawać tylko do toalety i na wizyty do lekarza, ale w szpitalu nie mogłam wstawać wcale.

Wybaczcie, że piszę tylko o sobie, ale mam spore zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej rany ale jestem zmeczona od rana chodze i tylko sprzatam na dodatek mialam pod opieka na 2 godz sasiadki corke w wieku mojej. Sajgon w domu niesamowity podziwiam kobiety ktore maja wiecej niz jedno dziecko w tym bliznieta. Wlasnie dalam malej obiadek i sama zjadlam zaraz ja poloze spac wiec bede miala czas na odpoczynek. Padam na cyce i brzuch mam lekko twardawy. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna- beta wychodzi juz pozytywna jak zarodek zaczyna sie zagniezdzac, tak 5-6 dni po zaplodnieniu juz wiadomo 🙂 Polecam zrobic jeszcze jedna bete po 48 godzinach po poprzedniej - wtedy jak przyrost jest prawidlowy wiadomo ze ciaza sie prawidlowo rozwija i ze nie ma pozamacicznej.
Ja place za klub malucha, gdybym ja zostawiala codziennie na 8 godzin wyszloby 1200, my zostawiamy narazie na pare godzin zeby sie przyzwyczajala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xandi tak ostatnio o Tobie myślałam i jakos nie dawało mi spokoju bo odzywałaś się częściej a tu nic cisza ...pomyślałam sobie czy przypadkiem nie położyli cię do szpitala ....
Zuziek mi już nie jest potrzebny tylko po prostu dziwny zbieg zdarzeń bo test pokazał bladą druga kreske a wynik z krwi ze nie jest w ciązy chodzi o moją znajomą i dlatego 0sie pytałam o te beta co jest wiarygodne ...ale pozneij przeczytałam wypowiedzi lekarzy ze beta pokaze po 14 dniach od zapłodnienia a test ciążowy po 6 ....zobaczymy jak to bedzi,e
Jeżeli czujecie ruchu to w jakiej części ciała pod pępkiem nad pępkiem ...ja czuje jakos dziwnie nisko ...dobrze ze jutro ide do
lekarza to się zapytam bo nie daje mi to spokoju ....
Myslalam ze u wszystkich te kluby maluszka sa za darmo albo symboliczną cenę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...