Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no mam nadzieję że się jeszcze wyrobię z badaniami 🙂 bo już wizyty nie mogę się doczekać 🙂 jeszcze jutro rano i w środę mogę zrobić 🙂 pewnie na cito w jakimś laboratorium też by dało radę 😜 😜 😜 😎.....no ale postaram się jutro nie nawalić 🤔 😎 alarm ustawiony.... 😎 jeszcze jak pojemniczek na mocz postawię wieczorem na desce to nie ma siły zapomnieć 😁 ...bo będę musiała go przestawić 😁

sukienka śliczna ale no właśnie nie wiem czy Cie nie będą mylić z panią młodą...zwłaszcza jak popiją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna juz naprawde dlugo milczy...ale moze poprostu nie ma w szpitalu dostepu do neta.

Marika na szczescie Panna Mloda jest blondynka wiec nas nie powinni mylic tym bardziej ze moj brzuch bedzie juz szedl przede mna na koniec maja 😁 zaszalalam z ta biela bo juz pozniej sie na pewno nie odwaze na taki kolor podczas innego wesela 🙂

jejku tak mi sie dzis zachcialo surowki z pora ze opierdzielilam az cala salaterke i podraznilam sobie gardlo jeszcze bardziej ale warto bylo bo smaczek rewelacja 🙂

Dudasia a Ty masz juz wybrany szpital? 🙂 pewnie poprzednie szkraby rodzilas w tym samym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale koszmarny dzień dzisiaj!!! pada pada pada pada pada pada i jeszcze raz pada!!!
karlosita jak się rezerwuje wizytę w lux medzie to tam trzeba założyc konto i wydaje mi sie ze powinnas sie zalogowac i sprawdzic. albo po prostu tam zadzwon!

wiecie co dziewczyny, ja to z jednej strony bym się bała rodzić w prywatnej klinice. bo jakby się coś nie daj Boże stało mi albo dziecku po porodzie to w państwowym zawsze jest więcej lekarzy.
kupiłam sobie dziś nowy fluid i farbę do włosów! musiałam sobie poprawić humor!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w Medicoverze dostaję sms-a jak tylko wynik sie pojawi, po kilku godzinach i mogę od razu podejrzeć. Mój gin opisuje wyniki często teo samego dnia i tez dostaję to mailem. To jedna z miłych odmian po Luxmedzie. I niczego nie drukuję w sumie... Przed porodem wypadałoby 😉

Co do placówek we Wrocku to nie mam rozeznania w prywatnych. Są szpitale bardziej i mniej oblegane. Ja przy starszym synu trafiłam przypadkiem do takiego małoobleganego bo był najbliżej domu i... mile sie zaskoczyłam. Tam poznałam super położną, dwa porody razem z nią. O ile ona nadal w tym szpitalu pracuje to nie planuję zmian 🙂 Szpital 3 minuty od domu więc męża mam na każde zawołanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, ja ostatnio miałam serię poprawiania sobie nastroju. Paznokcie, nowa fryzura, super kolor... Jeszcze jakiś ciuch by sie zdał nowy 😉 Ale kumpela pożyczyła mi swoją kieckę ciążową - na Wielkanoc jak znalazł będzie jakis inny ciuch ciążowy a nie powtórka z poprzednich ciąż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry bry
Aleście naprodukowały.
KarlositaBB zdrowiej, nam się udało wrócić do formy, a było kiepsko.
Sukiena śliczna szkoda że dla mnie za krótka by była.
Czarownico pamiętaj że mi też przepowiadałaś płeć hehe
Mairka321 ja o płci też dowiedziałam się w 13 tyg, ale jak dotąd nie zostało to potwierdzone więc jeszcze się na deklaruje kto tam w brzuchu siedzi.
Patrycha nie zapomni poinformować gina o bólach.
Dudusia o masakra dalej cię meczy, mnie się zdarzy raz na jakiś czas.
Ja też poprawiałam sobie nastrój i sukienka jest kupiona, w środę kosmetyki kupię oraz bieliznę hehe a co tam zaszalej.
Dziewczynki piszecie że waga 40- parę i 50-parę kg. To ile macie wzrostu jeśli mogę wiedzieć, bo szczuplaczki jesteście.
Martwię się o Czarną dała by znać, och wierze że jest dobrze tylko czasu brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 170 cm i ważę w tym momencie 53 kg !!!
mi każdy mówi że będę mieć syna bo np odrzuciło mnie strasznie od mięsa, słodycze jem rzadko, tylko bym serki jadła różne i pierogi !!!! ciekawe czy w środę się na 100 procent potwierdzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
u nas dzsis pogoda okropna 🤢 co chwile pada i zimno i wogole do d.... 😞 rano bylam na badaniach potem szybko obiad bo maz na 2 zmiane a potem nudy to sie wybralam do kolezanki z pracy...i jak tak opowiadala co sie tam dzieje...i jak mojej szefowej bije na dekiel to az dziekuje Bogu ze w domu siedze!!!normalnie tragedia...coraz bardziej upewniam sie w tym ze tam juz nie wroce 😁
co do lekarzy to ja chodze prywatnie do lekarza ale rodzic bede w panstwowym szpitalu gdzie moj lekarz jest ordynatorem....tam rodzilam Lene i tam teraz mam od razu umowiona cesarke...a wogole przy pierwszej ciazy mialam rodzic calkiem gdzie inndziej gdzie przyjmowal owczesny moj lekarz...jak tam pojechalam to mnie nie przyjeli bo stwierdzili ze maja przepelnienie a ja jeszcze nie mam zaawansowanego porodu wiec moga mnie odeslac do szpitala wojewodzkiego...a jak zadzwonilam do mojego lekarza to mi dupek powiedzial zebym tam pojechala, polozyla sie na oddziale na 3 dni i do nich wrocila a dobrze wiedzial ze do tego czasu to bym urodzila 😠 i pojechalam do Wadowic i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa. nie mialam ani poloznej swojej, ani lekarza o opieke mialam fantastyczna! polozne bardzo duzo mi pomagaly jak pojawily sie komplikacje to bylo przy mnie 2 lekarzy i 2 polozne caly czas...i po cesarce tez mi pomagaly...i co bylo super to nie mialam dziecka przy sobie przynosili mi ja na karmienie. wiem ze to glupio brzmi ze sie cieszylam ze dzecka nie mam ale ja naprawde nie bylabym w stanie zajac sie mala 😞
o matko ale sie rozpisalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze mam ochote na hot-dofa z orlena jak gdzies jedziemy do centrum a i batony jem co wczesniej za slodyczami nie przepadalam nawet tictaku kupilam owocowe a nie mietowe mieso jem jakos mnie nie obrzydza zapach smak.Jutro wizyta przed 16h wiec wszystkiego sie dowiemy w koncu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia ja jak czytam lub slysze nazwe Medicover to mnie elektryzuje przez to co przeszlam w ich warszawskiej klinice,
takze tam juz nigdy nie zajrze mimo ze wywalczylam odszkodowanie to do konca zycia beda dla mnie ostatnia placowka medyczna na swiecie... :/ nigdy tam juz zadnych badan nie zrobie.
W Warszawie wszystkim znajomym odradzam,
no ale medicover we wrocku to nie ma z tym w sumie nic wspolnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
ja mam 170 cm i ważę w tym momencie 53 kg !!!
mi każdy mówi że będę mieć syna bo np odrzuciło mnie strasznie od mięsa, słodycze jem rzadko, tylko bym serki jadła różne i pierogi !!!! ciekawe czy w środę się na 100 procent potwierdzi!


Oj mnie w pieszej ciąży też odrzuciło od mięsa, a urodziła się Mati, teraz też nie jem mięsa.
To ty niezła chudzinka. Ja mam 175 cm i 58 kg na liczniku no teraz pewnie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zona ja taki szczupaczek juz nie jestem bo waze teraz 60 kg i mam okolo 168 cm takze na sledzika juz nie wygladam 😉
po pierwszej ciazy udalo mi sie zrzucic wszystko i wazylam 53 kg ale pozniej po moich przezyciach z operacjami nieco przytylam i ciaze druga zaczelam z waga kolo 57 jakos wiec ze 3 mam juz na plus.
No ale po porodzie ostry trening na silce od Nowego Roku najpozniej zeby na przyszle lato byc fit mummy 🙂
A Ty taka wysoka jestes?pochwal sie ile masz tych cm? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak leżałam w szpitalu to dziewczyny mi mówiły, że je odrzuciło od mięsa również a mają w brzuchu chłopców więc co ciąża to inne zwyczaje 😁 np moja mama mi mówiła, że ona w każdej ciąży wyglądała tak samo, zero pryszczy, nic 😁 a mam 2 siostry i brata!

ja to bym chciała ważyć tak z 57! byłam takim chudzielcem a teraz nabrałam troszkę kształtów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB powiedziałaś raz że wydaje Ci się że będę mieć raczej dziewczynkę .
Dudusia ty to obstawiasz obstajesz najbardziej że będę mieć drugą córę, na okrągło powtarzasz.
Wzrost modelki jak nic, więc możesz nawet mieć 60+ hehe

U mnie 175 cm i pewnie w tym momencie 60+ ale nie staje na wadzę, zważą mnie w czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...