Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂 po weekendzie 🙂
Ale tutaj cisza 🙂 Widac ze piekna pogoda to nikt przed komputerem nie siedzi 🙂 My tez w zasadzie 2 godz temu wrocilismy od brata bo od wczoraj bylismy 🙂 trzeba jeszcze korzystac bo potem bedziemy uwiazane z maluchami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć!
Ja mam dzisiaj dzień na leżenie. Nie robię nic. Ostatni tydzien dał mi popalić a i tak końca nie widać z tym urządzaniem...
Agucha ja tez nie toleruje takich upałów. Nie jestem ciepłolubem to tez mi duszno, cieżko, słabo i tez spać nie moge i raczej drzeme po kilka chwil niż śpię. Zreszta córa moja tez nie lubi gorąca i dzisiaj przegadalysmy pol nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez sa mega upaly ale w domu tego nie czuc gorzej jak trzeba wyjsc z domu...od kilku dni jak klade sie spac mam mega zgage szybko mija ale jest...niezbyt przyjemne uczucie...za 7dni wizyta u gina juz nie moge sie doczekac .Brzuszek nadal ma 90cm w obwodzie malutki .Ciekawi mnie czy ona ma tam dobrze i czy sie rozwija...Ciagle kopie i sie przekreca daje znaki zycia ale martwi mnie brak postepu w obwodzie brzuszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski! a mi akurat upał nie przeszkadza lubię taką pogodę 😎 chociaż też w nocy nie mogę za bardzo spać i bolą mnie żebra a poza tym nic mi nie dolega.
Meg jakiś czas temu też mnie męczyła zgaga wieczorami i pomagało mi napicie się odrobiny zimnego mleka. Moja wizyta dopiero pod koniec lipca 🤨 tak długo muszę czekać żeby zobaczyć niunia i wydaje mi się że znowu zmienił pozycje bo niby był główką do dołu al ok jakichś dwóch dni czuje rozpychanie na boki a szczególnie z prawej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejj 🙂 ja już wróciłam znad jeziorka ! gorąco kurde jak nic.
jeju dziewczyny dlaczego faceci są tak beznadziejni?????????? zero wsparcia, zainteresowania, nic.
kurde mogłabym umrzeć nad tym jeziorem to by nawet nie zauważył. wielka gwiazda. koncerty, kręcenie teledysków, nawet kurde nie myśli o tym żeby pójść do pracy. MAM DOŚĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
!!!Polus faceci juz tacy sa.In trzeba mowic wszystko dosadnie !tak zeby zrozumieli oni aluzji nie rozumieja trzeba mowic jak dziecku 5letniemu
U mnie jedt tak samo niczego sie nie domysli meczy mnie to ale coz oni juz tacy sa....Dziekuje za zyczonka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
upaly teraz niezle...ogólnie lubie lato i ciepełko ale w Polsce ponad 30 stopni to nieco za duzo biorac pod uwage nasze polozenie..
Nad Adriatykiem czy na Płw Iberyjskim taka temperatura jest zupelnie inaczej odczuwalna, a u nas parówa sie robi nie do wytrzymania...zwlaszcza dla ciezarnych..
Czekam na porzadny deszcz co troche przefiltruje to zdechle powietrze 🙂

Jak tam pakujecie juz powoli torby do szpitala? 🙂
Ja zamowilam juz sobie koszule, szlafrok wiec lada dzien bedzie przesylka.
Dzis jade kupic sobie nowe klapsy i kapciochy 🙂 no i kosmetyki dla malego jutro bede zamawiac.
W weekend zlozylismy lozeczko takze w tym tygodniu planuje oprac pościel i powoli szykowac królestwo dla Antosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde chyba też bym chciała cesarke bo im bliżej porodu tym bardziej się boje. Chyba powiem mojemu lekarzowi o cesarce mam nadzieje ze się zgodzi 🥴 u mnie ciuszki popradowane a łóżeczko pewnie złożymy dopiero po sezonie wiśniowym bo mój maz teraz czasu nie będzie miał wiec bede się napawać widokiem łóżeczka dopiero pod koniec lipca. Co do torby to jeszcze nie spakowana ale powoli zbieram rzeczy, w piątek zamówiłam dwie koszule do szpitala wiec pewnie jutro przyjdzie paczka.
Meg nie wiem co za okazja pewnie urodzinki ale ode mnie również sto lat !!! 🙂
Poli faceci są gorsi jak dzieci i bardzo prosci w obsłudze im trzeba mówić wszystko wprost bo sam się nie domyśla niczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam mieć wizytę w tym tyg ale zapomniałam, że mój lekarz (znów) na urlopie...
Co do pakowania się to ja już chciałabym ale nadal się wstrzymuję z zakupami kolejnych rzeczy do czasu przeprowadzki. Już mi powoli nerwy na to wszystko puszczają czy aby na pewno się wyrobimy do września!

Meg ja też nie wiem jaka okazja ale pewnie urodzinki, więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!

Polie z facetami to tak jak dziewczyny piszą, święta racja...Ja też to niby wiem ale z zastosowaniem czasem ciężko u mnie 😉 Mnie najbardziej teraz denerwuje, że ze wszelakich wyjść czy to na imprezę rodzinną czy to na zwykły obiad muszę ja wracać autem bo księciunio MUSI wypić piwko. Wczoraj w ten upał już byłam tak wykończona i jakaś rozkojarzona, że wjechałam pod prąd na drodze którą doskonale znam:/ Dobrze, że niedziela była to i ruch niewielki...

U nas przyszło zbawienie w pogodzie...Pada deszczyk!!! ba! LEJE 😉 Od razu milej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
!!!!!Dziekuje za zyczonka.Dzis urodzinki 27 🙂♥Wrocilismy z obiadu i czekam na torcik....Ja jeszcze o pakiwaniu nie mysle bo w tym tyg to mamy kupe roboty trzeba kontener zamowic smueci z dzialki wyrzucic gajer i kiecke na wesele kupic...a moglo by tak lunac te upaly sa ojropne duchota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czekam na pieniążki za L4 i też będę kupować rzeczy do szpitala powoli...
dziewczyny wiecie, ale mój Kuba jest młodszy ode mnie o 2 lata czyli ma 22, teraz wygrał z zespołem w Warszawie jakiś konkurs czy coś tam i kurde wielka gwiazda. Ja się czuje tak jakbym mu w czymś przeszkadzała wiecie.. naprawdę. Przepraszam, że się Wam tak żalę. Ale ja po prostu co wieczór płaczę i się zastanawiam- CO DALEJ. On od lutego szuka pracy.. ROZUMIECIE? od lutego.. Ja nie chcę nikogo utrzymywać. Nie wiem co mam robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ciężko coś tu poradzić.... może jak urodzi się wasz syn to chłopak zrozumie powagę sytuacji i dotrze do niego, że jest odpowiedzialny za Ciebie i dziecko. Kiedyś pisałaś że wspominał o ślubie może lepiej wstrzymać się z tą decyzją skoro nie ma pracy i jakoś średnio jej szuka bo po co Ci dwoje dzieci na utrzymaniu. Myślę że on jeszcze nie dorósł do roli ojca i męża ale do porodu już nie daleko zobaczysz jak zamieszkacie razem i będzie dziecko jakie będzie jego podejście i odpowiedzialność i wtedy podejmij decyzje co dalej bo płakać ciągle i utrzymywać jak by nie było dorosłego faceta nie wytrzymasz długo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli tlenek ma rację do porodu juz niedługo zostało moze facet zrozumie ze jest odpoiwiedzialny nie tylko za siebie ale za wsza trójke...ale z tych koncertów zarabia jakis grosz?Dokłąda sie do zakupów dla synka?A dali Ci odpowiedz odnosnie tego mieszkania?Na chwile obecna musisz wykazac sie cierpliowscia lecz jesli po porodzie sie sytuacja nie zmieni to bedzie Ci cięzko z dwojka dzieci na utrzymaniu.Moze nie powinnam pytac z góry Cie przepraszam za pytanie ale wy planowaliscie dzidziusia?Z pewnoscia mozesz liczyc na pomoc rodziców a to duze wsparcie choc to ojciec powinien was wspierac i pomagac Tobie przy synku...Czas pokaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zarabia czasem- cały zespół 100 złotych co idzie na paliwo. super.. ta dokłada.. moja mama WSZYSTKO kupuje.. Oj z moją ciążą to było tak, że ja miałam bardzo niski poziom progesteronu i lekarz mówił, że bez terapii hormonalnej nie zajdę w ciążę. no i wyszło jak wyszło.. ale ja się strasznie cieszę, że będę mamą bo dzidziuś to moje marzenie. Kuba też się cieszy- tzn tak mi się wydaje. Tylko po prostu brak ogarnięcia z jego strony mnie dobija 😞 i ja nie wiem co mam zrobić.
Co do mieszkania to mają dzwonić w tym tygodniu więc czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Twojej sytuacji Polie, postawiłabym sprawę jasno, nie czekałabym wierząc, że się cudownie zmieni. Owszem, wielu facetów w momencie urodzenia się dziecka dojrzewa w sekundę i bierze na siebie rolę głowy rodziny ale wielu też nie potrafi temu sprostać bo początki z noworodkiem potrafią być bardzo ciężkie i patrzą gdzie by tu czmyknąć. Znam i takie i takie przypadki. Wszystko zależy od charakteru.
Osobiście przedstawiłabym jak wygląda sytuacja, TY potrzebujesz tego, tego i tego, dziecko potrzebuje tego, tego i tego a jeśli on potrafił splodzic syna to niech się weźmie do roboty bo najważniejsza jest rodzina a nie jakieś teledyski.
To jest oczywiście moja wersja, ja nie potrafiłabym czekać i się zamartwiać czy jakoś to będzie czy nie, wiedział na co się pisze to niech zacznie działać, żeby Wam było jak najlepiej, od tego oni są, no nie?
Pewnie od razu by dał nogę gdybyś mu tak powiedziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuba by mnie nie zostawił bo mnie kocha i ja wiem o tym, że mnie kocha. tylko wydaję mi się, że on po prostu jest za młody. chociaż wiekiem nie można wszystkiego tłumaczyć bo znam ojców którzy mieli po 19 lat i sobie dawali i do tej pory dają świetnie radę.
jemu morały prawi jego mama ale jak widać albo on jest nierozumny albo to ja jestem za miękka i nie potrafię sprawy postawić jasno.
nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi się też czasami, że ja mam za dobre serce. często się zastanawiam nad tym, czy ja go przypadkiem nie ograniczam, że tu taka kariera przed nim a on ojcem zostanie i w ogóle. ale jego mama mnie zawsze wtedy stawia na nogi i mówi, że to jego dziecko więc MAM PRAWO go ograniczać. no ale naprawdę chyba mam za miękkie serce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Meg wszystkiego najlepszego i ode mnie 🙂
U nas tez upaly ale ja tez z tych cieplo lubnych wiec mimo zmeczenia wole jak jest tak niz jak jest zimno 🙂 a moje dziecko ma frajde bo u brata duzy basen maja rozlozony wiec z wody nie wychodza 🙂 a dzis juz o 8 rano chciala do Filipka jechac 🤪
Jezeli chodzi o pakowanie to ja juz powoli kupuje wszystkie potrzebne rzeczy i w zasadzie to juz mi tylko jakiejs drobnicy brakuje ale poki co trzymam to wszystko w jednej polce a pakowac bede dopiero na poczatku sierpnia. maz od 4 sierpnia bedzie mial urlop wiec bede miec troche wiecej czasu to wtedy bede prala ubranka dla malego spakuje torbe i juz ogolnie przygotujemy sie na przyjscie synusia 🙂 mam tylko nadzieje ze synus nam nie zrobi niespodzianki i nie bedzie chcial sie z nami witac przed umowionym terminem 🙂 no i jeszcze na poczatku sierpnia przyjdzie lozeczko bo chrzestna malego chce mu sprezentowac 🙂
Poli....jezeli chodzi o facetow to hmmm....temat rzeka 🙂 ale fakt jest taki jak pisza dziewczyny..to proste istoty ktore niczego sie nie domyslaja 🤪 wiec moim zdaniem powinnas tez z Kuba powaznie porozmawiac tylko bez owijania w bawelne tylko bardzo prostymi komunikatami bo inaczej niczego sie nie domysli...ale narazie bym nie podejmowala zadych waznych decyzji bo jednak hormony u nas buzuja 🙂 a tak na spokojnie po rozwiazaniu zobaczysz jak Kuba sie zachowuje i podejmiesz decyzje 🙂 glowa do gory 🙂 bedzie dobrze 🙂 na pewno wszystko wam sie dobrze ulozy 🙂 trzymam za Was kciuki 🙂 aaaa....no i oczywiscie po to tu jestesmy zeby sie miec komu wyzalic i wyrzucic z siebie no i zeby sie wspierac w tym naszym ciezkim i ciazowym zyciu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Polie, można mieć dobre serce ale tu nie chodzi już tylko o Ciebie, w grę wchodzi dziecko a są to konkretne koszta. Wyprawka kosztuje ale później dochodzą też nie małe wydatki: pieluchy, chusteczki, ew mleko, leki, szczepionki, ubranka, kosmetyki itd... Zawsze jest coś do kupienia. Jesteś pewna, że dasz radę sama to opłacać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry!
Dzisiaj już ciut lepiej się oddycha. Uff...
Co do ciuszków to ja kupuję różne i po prostu będę w razie potrzeby ubierać na "cebulkę" ale wszystkiego po troszku co by mieć w czym wybierać 🙂

Polie dobre serce nie utrzyma całej rodziny;/ Ale ja nie spisywałabym faceta na straty. Pogadaj z nim teraz a jak nie da rady to po porodzie jeszcze raz pogadaj i wtedy podejmiesz decyzje. Jeśli się nie ogarnie to cóż, przyda się terapia szokowa. Choć różnie to bywa...Może i teraz też by się takowa przydała...A wiek u facetów to nie gra żadnej roli niestety 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...